| Subiectul anterior :: Subiectul urmator |
| Autor |
Mesaj |
nicu_nicu1 Liga x 4,cupa x 5,juc.lunii x 2
Data inscrierii: 20/Mar/2010 Mesaje: 1937
|
Trimis: 02/10/2010 19:25 Titlul subiectului: Grupa C2 - OCTOMBRIE 2010 |
|
|
PARTIDELE SE DESFASOARA IN PERIOADA 3-25 A FIECAREI LUNI
IN PERIOADA 23-25 SE POSTEAZA DISPONIBILITATEA DE CATRE CEI CARE NU SI-AU DISPUTAT TOATE PARTIDELE
IN PERIOADA 25-SFARSITUL LUNII SE DISPUTA MECIURILE RESTANTE
ROG SA SE CITEASCA REGULAMENTUL PENTRU LAMURIRI PENTRU A NU APAREA DISCUTII- [url=http://competitii-libere.myforum.ro/sistemul-de-joc-vt76.html]ORGANIZAREA COMPETITIEI[/url] -
[url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php]           [/url]
- forza_lupii
- de_luci
- mitza_rr
- tornada_tsunami
- ralyu_printre_zaruri
- ellenushka
- tamaramatusa
- DeathDevil
- ronin66
- geor_udrea
- 6407
de_luci VA PORNI CU 1p PENALIZARE PENTRU NEJUCAREA MECIULUI CU roxy007 DIN LUNA AUGUST SI NEPOSTAREA DISPONIBILITATII!
DeathDevil VA PORNI CU 2p PENALIZARE PENTRU NEJUCAREA MECIURILOR CU tornada_tsunami SI ralyu_printre_zaruri DIN LUNA AUGUST SI NEPOSTAREA DISPONIBILITATII!
Pentru a evita penalizarile viitoare , va rog sa postati disponibilitatea de joc dupa data de 23 a lunii pentru toti jucatorii cu care mai aveti de jucat!
Va rog sa-l adaugati pe 6407 . A intarziat un pic dar are timp sa-si joace jocurile . Multumesc frumos!
| Recomandate |
domnisoare.ro O gama variata de modele de costume sexy se gasesc aici pe Domnisoare.ro. Intra si tu sa vezi poze cu modelele de costume si mai ales preturile! |
domnisoare.ro |
Accesorii Konad Cea mai bogata gama de Accesorii Konad Profesionale se gaseste chiar aici pe konadshop.ro |
konadshop.ro |
|
|
| Sus |
|
 |
geor_udrea Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 12/Sep/2010 Mesaje: 147 Localitate: MACIN TULCEA
|
Trimis: 02/10/2010 20:44 Titlul subiectului: |
|
|
1. geor_udrea_forza_lupii .................5-3(27.10)
2. geor_udrea -de_luci .................... .2-5(22.10).
3. - geor_udrea -mitza_rr ................. 0-5(08.10)
4. geor_udrea -tornada_tsunami........ 3-5(24.10)
5. geor_udrea -ralyu_printre_zaruri . 5-3 (13.10).
6. geor_udrea -ellenushka .................4-6(20.10)
7. geor_udrea -tamaramatusa ..........5-4(16.10)
8. geor_udrea -DeathDevil ................3-6 (05.10.)
9. geor_udrea -ronin66.....................5-2(24.10)
10.geor_udrea- 6407....................... 5-3 (12.10)
Ultima modificare efectuata geor_udrea la 27/10/2010 22:40, modificat de 11 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
de_luci 1 liga , 1 cupa , 1 Juc. lunii

Data inscrierii: 24/Mar/2010 Mesaje: 651 Localitate: Bacau
|
Trimis: 03/10/2010 14:03 Titlul subiectului: |
|
|
1.DE_LUCI - FORZA_LUPII.............5-3........25.10.2010
2.DE_LUCI - MITTZA_RR.................2-5........06.10.2010
3.DE_LUCI - TORNADA_TASUNAMI......0-5....23.10.2010
4.DE_LUCI - RALY_PRINTRE_ZARURI...2-5....20.10.2010
5.DE_LUCI - ELLENUSHKA...............1-5........17.10.2010
6.DE_LUCI - TAMARAMATUSA.........5-3.......19.10.2010
7.DE_LUCI - DEATHDEVIL........3-5......31.10.2010
8.DE_LUCI - RONIN66.........3-5......30.10.2010
9.DE_LUCI - GEOR_UDREA.............5-2.......23.10.2010
10.DE_LUCI - 6407.........................4-5........16.10.2010
Ultima modificare efectuata de_luci la 27/10/2010 20:18, modificat de 6 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
ralyu_printre_zaruri De 3 ori liga si 1 Juc. lunii

Data inscrierii: 02/Apr/2010 Mesaje: 91
|
Trimis: 03/10/2010 18:01 Titlul subiectului: |
|
|
Jocurile grupei C2
01. ralyu_printre_zaruri - forza_lupii...................5-0 25.10.2010
02. ralyu_printre_zaruri - de_luci........................5-3 20.10.2010
03. ralyu_printre_zaruri - mitza_rr......................5-2 11.10.2010
04. ralyu_printre_zaruri - tornada_tsunami........3-5 22.10.2010
05. ralyu_printre_zaruri - ellenushka..................5-1 31.10.2010
06. ralyu_printre_zaruri - tamaramatusa............3-5 18.10.2010
07. ralyu_printre_zaruri - DeathDevil..................5-4 31.10.2010
08. ralyu_printre_zaruri - ronin66.......................5-2 11.10.2010
09. ralyu_printre_zaruri - geor_udrea.................3-5 13.10.2010
10. ralyu_printre_zaruri - 6407...........................
Ultima modificare efectuata ralyu_printre_zaruri la 31/10/2010 19:02, modificat de 10 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
mitza_rr Am castigat cupa o data.

Data inscrierii: 03/Apr/2010 Mesaje: 297
|
Trimis: 03/10/2010 19:01 Titlul subiectului: |
|
|
#mitza_rr- forza_lupii...5-3 data de 31 oct
#mitza_rr- de_luci....5-2 data de6 oct
#mitza_rr- tornada_tsunami...5-4 data de 22 oct
#mitza_rr- ralyu_printre_zaruri...2-5 data de 11 oct.
#mitza_rr- ellenushka...4-5 data de 6 oct
#mitza_rr- tamaramatusa...5-2 data de 10 oct
# mitza_rr- DeathDevil....2-5 data de 28 oct
#mitza_rr- ronin66...5-4 data de11 oct
#mitza_rr- geor_udrea...5-0 data de 8 oct
mitza_rr-6407...3-5 data de 25 oct
Ultima modificare efectuata mitza_rr la 01/11/2010 00:56, modificat de 13 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
ronin66 Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 30/Aug/2010 Mesaje: 49 Localitate: bucuresti
|
Trimis: 04/10/2010 09:33 Titlul subiectului: |
|
|
ronin66 - forza_lupii...................2 - 5 (11-10)
ronin66 - de_luci........................5 - 3 (30-10)
ronin66 - mitza_r.......................4 - 5 (11-10)
ronin66 - tornada_tsunami..........5 - 1 (21-10)
ronin66 - ralyu_printre_zaruri......2 - 5 (11-10)
ronin66 - ellenushka...................2 - 6 (11-10)
ronin66 - tamaramatusa.............1 - 5 (31-10)
ronin66 - DeathDevil..................5 - 3 (12-10)
ronin66 - geor_udrea..................2 - 5 (24-10)
ronin66 - 6407............................ _________________ puternic 
Ultima modificare efectuata ronin66 la 01/11/2010 10:03, modificat de 6 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
ellenushka Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 13/Apr/2010 Mesaje: 40
|
Trimis: 04/10/2010 11:08 Titlul subiectului: |
|
|
1.ellenushka - forza_lupii 4-5(24 oct)
2.ellenushka - de_luci 5-2 (17 oct)
3.ellenushka - mitza_rr 5-4 (6oct)
4.ellenushka - tornada_tsunami 3-5(16 oct)
5.ellenushka - ralyu_printre_zaruri 1-5 (31ct)
6.ellenushka - tamaramatusa 5-2 (5 oct)
7.ellenushka - DeathDevil 0-6( 23 oct)
8.ellenushka - ronin66 6-2 (11oct)
9.ellenushka - geor_udrea 6-4 (20 oct)
10.ellenushka - 6407 6-3(21 oct)
Ultima modificare efectuata ellenushka la 31/10/2010 17:58, modificat de 12 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
her_6407 Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 03/Oct/2010 Mesaje: 6
|
Trimis: 04/10/2010 17:45 Titlul subiectului: |
|
|
1.6407-forza-lupii.............2-5......25.10.2010
2.6407-de-luci..........5-4.......16.10.2010
3.6407-mitza-rr........0-5.........08.10.2010
4. 6407-tornada_tsunami ...........1-5......21.10.2010
5. 6407-ralyu_printre_zaruri
6. 6407-ellenushka .............3-6........21.10.2010
7. 6407-tamaramatusa
8. 6407-DeathDevil
9. 6407-ronin66
10.6407-geor_udrea[/.....3-5....12-10-2010
Ultima modificare efectuata her_6407 la 13/10/2010 18:43, modificat de 4 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
DeathDevil Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 18/Mar/2010 Mesaje: 50
|
Trimis: 05/10/2010 23:48 Titlul subiectului: |
|
|
1. DeathDevil - forza_lupii = 5-1 (08.10.2010)
2. DeathDevil - de_luci = 5-3 (31.10.2010)
3. DeathDevil - mitza_rr = 5-3 (28.10.2010)
4. DeathDevil - tornada_tsunami
5. DeathDevil - ralyu_printre_zaruri = 4-5 (31.10.2010)
6. DeathDevil - ellenushka = 6-0 (23.10.2010)
7. DeathDevil - tamaramatusa = 5-4 (23.10.2010)
8. DeathDevil - ronin66 = 3-5 (12.10.2010)
9. DeathDevil - geor_udrea= 6-3 (05.10.2010)
10. DeathDevil - 6407
Ultima modificare efectuata DeathDevil la 01/11/2010 00:46, modificat de 9 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
tamaramatusa Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 05/Iun/2010 Mesaje: 32
|
Trimis: 06/10/2010 18:28 Titlul subiectului: |
|
|
1.tamaramatusa-forza_lupii = 2-5 (12.10)
2.tamaramatusa-de_luci = 3 - 5 ( 18.10 )
3.tamaramatusa-mitza_rr = 2-5 (10.10)
4.tamaramatusa-tornada_tsunami 4 - 6 ( 21.10 )
5.tamaramatusa-ralyu_printre_zaruri = 5-3 ( 18.10 )
6.tamaramatusa-ellenushka = 2-5 (05.10)
7.tamaramatusa-DeathDevil = 4 - 5 ( 23.10 )
8.tamaramatusa-ronin66=5 1 (31.10)
9.tamaramatusa-geor_udrea = 4-5 ( 16.10 )
10.tamaramatusa-6407
Ultima modificare efectuata tamaramatusa la 31/10/2010 21:07, modificat de 7 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
forza_lupii Am castigat cupa o data.

Data inscrierii: 22/Apr/2010 Mesaje: 182
|
Trimis: 08/10/2010 21:41 Titlul subiectului: |
|
|
forza_lupii - deathdevil.....1-5 (08.10)
forza_lupii - ralyu_printre_zaruri.....0-5 (25.10)
forza_lupii - de_luci.....3-5 (25.10)
forza_lupii - tornada_tsunami.....0-5 (27.10)
forza_lupii - geor_udrea.....3-5 (27.10)
forza_lupii - mitza_rr.....3-5 (31.10)
forza_lupii - ronin66........5-2 (11.10)
forza_lupii - tamaramatusa.....5-2 (12.10)
forza_lupii - ellenushka.....5-4 (24.10)
forza_lupii - 6407.....5-2 (25.10)
Ultima modificare efectuata forza_lupii la 31/10/2010 22:53, modificat de 6 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
tornada_tsunami Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 04/Iul/2010 Mesaje: 51
|
Trimis: 17/10/2010 11:18 Titlul subiectului: |
|
|
tornada_tsunami - elenushka ................ 5 - 3 (16.10)
tornada_tsunami - ronin ........................ 1-5 (21.10)
tornada_tsunami - tamaramatusa........... 5 -4 (22.10)
tornada_tsunami -de_luci ..................... 5 -0 (22.10)
tornada_tsunami - mitza_rr .....................4 -5 (22.10)
tornada_tsunami - ralyu_printre_zaruri.. 5 -3 (22.10)
tornada_tsunami - 6407 ....................... 5 -1 (21.10)
tornada_tsunami - geor_udrea................ 5 -3 (24.10)
tornada_tsunami - fortza_lupii................ 5 - 0 (27.10) |
|
| Sus |
|
 |
|