Pagina de start a forumului COMPETITII LIBERE COMPETITII LIBERE
Pe acest forum se organizeaza competitii de table!
 
Mesaje privateMesaje private

AutentificareAutentificare  InregistrareInregistrare


Profil  Cautare  Membri  FAQ  Grupuri
Grupa C2 - OCTOMBRIE 2010

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului COMPETITII LIBERE -> History
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
nicu_nicu1
Liga x 4,cupa x 5,juc.lunii x 2


Data inscrierii: 20/Mar/2010
Mesaje: 1937

MesajTrimis: 02/10/2010 19:25    Titlul subiectului: Grupa C2 - OCTOMBRIE 2010 Raspunde cu citat (quote)

PARTIDELE SE DESFASOARA IN PERIOADA 3-25 A FIECAREI LUNI
IN PERIOADA 23-25 SE POSTEAZA DISPONIBILITATEA DE CATRE CEI CARE NU SI-AU DISPUTAT TOATE PARTIDELE
IN PERIOADA 25-SFARSITUL LUNII SE DISPUTA MECIURILE RESTANTE
ROG SA SE CITEASCA REGULAMENTUL PENTRU LAMURIRI PENTRU A NU APAREA DISCUTII- [url=http://competitii-libere.myforum.ro/sistemul-de-joc-vt76.html]ORGANIZAREA COMPETITIEI[/url] -

[url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php]Grupa C2 - OCTOMBRIE 2010 Grupa C2 - OCTOMBRIE 2010Grupa C2 - OCTOMBRIE 2010 Grupa C2 - OCTOMBRIE 2010Grupa C2 - OCTOMBRIE 2010 Grupa C2 - OCTOMBRIE 2010Grupa C2 - OCTOMBRIE 2010 Grupa C2 - OCTOMBRIE 2010Grupa C2 - OCTOMBRIE 2010 Grupa C2 - OCTOMBRIE 2010Grupa C2 - OCTOMBRIE 2010 Grupa C2 - OCTOMBRIE 2010Grupa C2 - OCTOMBRIE 2010 Grupa C2 - OCTOMBRIE 2010Grupa C2 - OCTOMBRIE 2010 Grupa C2 - OCTOMBRIE 2010Grupa C2 - OCTOMBRIE 2010 Grupa C2 - OCTOMBRIE 2010Grupa C2 - OCTOMBRIE 2010 Grupa C2 - OCTOMBRIE 2010Grupa C2 - OCTOMBRIE 2010 Grupa C2 - OCTOMBRIE 2010Grupa C2 - OCTOMBRIE 2010 Grupa C2 - OCTOMBRIE 2010[/url]


  1. forza_lupii
  2. de_luci
  3. mitza_rr
  4. tornada_tsunami
  5. ralyu_printre_zaruri
  6. ellenushka
  7. tamaramatusa
  8. DeathDevil
  9. ronin66
  10. geor_udrea
  11. 6407



de_luci VA PORNI CU 1p PENALIZARE PENTRU NEJUCAREA MECIULUI CU roxy007 DIN LUNA AUGUST SI NEPOSTAREA DISPONIBILITATII!
DeathDevil VA PORNI CU 2p PENALIZARE PENTRU NEJUCAREA MECIURILOR CU tornada_tsunami SI ralyu_printre_zaruri DIN LUNA AUGUST SI NEPOSTAREA DISPONIBILITATII!

Pentru a evita penalizarile viitoare , va rog sa postati disponibilitatea de joc dupa data de 23 a lunii pentru toti jucatorii cu care mai aveti de jucat!



Va rog sa-l adaugati pe 6407 . A intarziat un pic dar are timp sa-si joace jocurile . Multumesc frumos!


 Recomandate 
domnisoare.ro
O gama variata de modele de costume sexy se gasesc aici pe Domnisoare.ro. Intra si tu sa vezi poze cu modelele de costume si mai ales preturile!
domnisoare.ro
Accesorii Konad
Cea mai bogata gama de Accesorii Konad Profesionale se gaseste chiar aici pe konadshop.ro
konadshop.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
geor_udrea
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 12/Sep/2010
Mesaje: 147
Localitate: MACIN TULCEA

MesajTrimis: 02/10/2010 20:44    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1. geor_udrea_forza_lupii .................5-3(27.10)
2. geor_udrea -de_luci .................... .2-5(22.10).
3. - geor_udrea -mitza_rr ................. 0-5(08.10)
4. geor_udrea -tornada_tsunami........ 3-5(24.10)
5. geor_udrea -ralyu_printre_zaruri . 5-3 (13.10).
6. geor_udrea -ellenushka .................4-6(20.10)
7. geor_udrea -tamaramatusa ..........5-4(16.10)
8. geor_udrea -DeathDevil ................3-6 (05.10.)
9. geor_udrea -ronin66.....................5-2(24.10)
10.geor_udrea- 6407....................... 5-3 (12.10)


Ultima modificare efectuata geor_udrea la 27/10/2010 22:40, modificat de 11 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
de_luci
1 liga , 1 cupa , 1 Juc. lunii
de_luci

Data inscrierii: 24/Mar/2010
Mesaje: 651
Localitate: Bacau

MesajTrimis: 03/10/2010 14:03    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.DE_LUCI - FORZA_LUPII.............5-3........25.10.2010
2.DE_LUCI - MITTZA_RR.................2-5........06.10.2010
3.DE_LUCI - TORNADA_TASUNAMI......0-5....23.10.2010
4.DE_LUCI - RALY_PRINTRE_ZARURI...2-5....20.10.2010
5.DE_LUCI - ELLENUSHKA...............1-5........17.10.2010
6.DE_LUCI - TAMARAMATUSA.........5-3.......19.10.2010
7.DE_LUCI - DEATHDEVIL........3-5......31.10.2010
8.DE_LUCI - RONIN66.........3-5......30.10.2010
9.DE_LUCI - GEOR_UDREA.............5-2.......23.10.2010
10.DE_LUCI - 6407.........................4-5........16.10.2010


Ultima modificare efectuata de_luci la 27/10/2010 20:18, modificat de 6 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ralyu_printre_zaruri
De 3 ori liga si 1 Juc. lunii
ralyu_printre_zaruri

Data inscrierii: 02/Apr/2010
Mesaje: 91

MesajTrimis: 03/10/2010 18:01    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Jocurile grupei C2

01. ralyu_printre_zaruri - forza_lupii...................5-0 25.10.2010
02. ralyu_printre_zaruri - de_luci........................5-3 20.10.2010
03. ralyu_printre_zaruri - mitza_rr......................5-2 11.10.2010
04. ralyu_printre_zaruri - tornada_tsunami........3-5 22.10.2010
05. ralyu_printre_zaruri - ellenushka..................5-1 31.10.2010
06. ralyu_printre_zaruri - tamaramatusa............3-5 18.10.2010
07. ralyu_printre_zaruri - DeathDevil..................5-4 31.10.2010
08. ralyu_printre_zaruri - ronin66.......................5-2 11.10.2010
09. ralyu_printre_zaruri - geor_udrea.................3-5 13.10.2010
10. ralyu_printre_zaruri - 6407...........................


Ultima modificare efectuata ralyu_printre_zaruri la 31/10/2010 19:02, modificat de 10 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mitza_rr
Am castigat cupa o data.
Am castigat cupa o data.


Data inscrierii: 03/Apr/2010
Mesaje: 297

MesajTrimis: 03/10/2010 19:01    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

#mitza_rr- forza_lupii...5-3 data de 31 oct
#mitza_rr- de_luci....5-2 data de6 oct
#mitza_rr- tornada_tsunami...5-4 data de 22 oct
#mitza_rr- ralyu_printre_zaruri...2-5 data de 11 oct.
#mitza_rr- ellenushka...4-5 data de 6 oct
#mitza_rr- tamaramatusa...5-2 data de 10 oct
# mitza_rr- DeathDevil....2-5 data de 28 oct
#mitza_rr- ronin66...5-4 data de11 oct
#mitza_rr- geor_udrea...5-0 data de 8 oct
mitza_rr-6407...3-5 data de 25 oct


Ultima modificare efectuata mitza_rr la 01/11/2010 00:56, modificat de 13 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ronin66
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 30/Aug/2010
Mesaje: 49
Localitate: bucuresti

MesajTrimis: 04/10/2010 09:33    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ronin66 - forza_lupii...................2 - 5 (11-10)
ronin66 - de_luci........................5 - 3 (30-10)
ronin66 - mitza_r.......................4 - 5 (11-10)
ronin66 - tornada_tsunami..........5 - 1 (21-10)
ronin66 - ralyu_printre_zaruri......2 - 5 (11-10)
ronin66 - ellenushka...................2 - 6 (11-10)

ronin66 - tamaramatusa.............1 - 5 (31-10)
ronin66 - DeathDevil..................5 - 3 (12-10)
ronin66 - geor_udrea..................2 - 5 (24-10)
ronin66 - 6407............................
_________________
puternic Smile


Ultima modificare efectuata ronin66 la 01/11/2010 10:03, modificat de 6 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ellenushka
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 13/Apr/2010
Mesaje: 40

MesajTrimis: 04/10/2010 11:08    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.ellenushka - forza_lupii 4-5(24 oct)
2.ellenushka - de_luci 5-2 (17 oct)
3.ellenushka - mitza_rr 5-4 (6oct)
4.ellenushka - tornada_tsunami 3-5(16 oct)
5.ellenushka - ralyu_printre_zaruri 1-5 (31ct)
6.ellenushka - tamaramatusa 5-2 (5 oct)
7.ellenushka - DeathDevil 0-6( 23 oct)
8.ellenushka - ronin66 6-2 (11oct)
9.ellenushka - geor_udrea 6-4 (20 oct)
10.ellenushka - 6407 6-3(21 oct)


Ultima modificare efectuata ellenushka la 31/10/2010 17:58, modificat de 12 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
her_6407
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 03/Oct/2010
Mesaje: 6

MesajTrimis: 04/10/2010 17:45    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.6407-forza-lupii.............2-5......25.10.2010
2.6407-de-luci..........5-4.......16.10.2010
3.6407-mitza-rr........0-5.........08.10.2010
4. 6407-tornada_tsunami ...........1-5......21.10.2010
5. 6407-ralyu_printre_zaruri
6. 6407-ellenushka .............3-6........21.10.2010
7. 6407-tamaramatusa
8. 6407-DeathDevil
9. 6407-ronin66
10.6407-geor_udrea[/.....3-5....12-10-2010


Ultima modificare efectuata her_6407 la 13/10/2010 18:43, modificat de 4 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DeathDevil
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.
DeathDevil

Data inscrierii: 18/Mar/2010
Mesaje: 50

MesajTrimis: 05/10/2010 23:48    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1. DeathDevil - forza_lupii = 5-1 (08.10.2010)
2. DeathDevil - de_luci = 5-3 (31.10.2010)
3. DeathDevil - mitza_rr = 5-3 (28.10.2010)
4. DeathDevil - tornada_tsunami
5. DeathDevil - ralyu_printre_zaruri = 4-5 (31.10.2010)
6. DeathDevil - ellenushka = 6-0 (23.10.2010)
7. DeathDevil - tamaramatusa = 5-4 (23.10.2010)
8. DeathDevil - ronin66 = 3-5 (12.10.2010)
9. DeathDevil - geor_udrea= 6-3 (05.10.2010)
10. DeathDevil - 6407


Ultima modificare efectuata DeathDevil la 01/11/2010 00:46, modificat de 9 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
tamaramatusa
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 05/Iun/2010
Mesaje: 32

MesajTrimis: 06/10/2010 18:28    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.tamaramatusa-forza_lupii = 2-5 (12.10)
2.tamaramatusa-de_luci = 3 - 5 ( 18.10 )
3.tamaramatusa-mitza_rr = 2-5 (10.10)
4.tamaramatusa-tornada_tsunami 4 - 6 ( 21.10 )
5.tamaramatusa-ralyu_printre_zaruri = 5-3 ( 18.10 )
6.tamaramatusa-ellenushka = 2-5 (05.10)
7.tamaramatusa-DeathDevil = 4 - 5 ( 23.10 )
8.tamaramatusa-ronin66=5 1 (31.10)
9.tamaramatusa-geor_udrea = 4-5 ( 16.10 )
10.tamaramatusa-6407


Ultima modificare efectuata tamaramatusa la 31/10/2010 21:07, modificat de 7 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
forza_lupii
Am castigat cupa o data.
Am castigat cupa o data.


Data inscrierii: 22/Apr/2010
Mesaje: 182

MesajTrimis: 08/10/2010 21:41    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

forza_lupii - deathdevil.....1-5 (08.10)
forza_lupii - ralyu_printre_zaruri.....0-5 (25.10)
forza_lupii - de_luci.....3-5 (25.10)
forza_lupii - tornada_tsunami.....0-5 (27.10)
forza_lupii - geor_udrea.....3-5 (27.10)
forza_lupii - mitza_rr.....3-5 (31.10)

forza_lupii - ronin66........5-2 (11.10)
forza_lupii - tamaramatusa.....5-2 (12.10)
forza_lupii - ellenushka.....5-4 (24.10)
forza_lupii - 6407.....5-2 (25.10)


Ultima modificare efectuata forza_lupii la 31/10/2010 22:53, modificat de 6 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
tornada_tsunami
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 04/Iul/2010
Mesaje: 51

MesajTrimis: 17/10/2010 11:18    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

tornada_tsunami - elenushka ................ 5 - 3 (16.10)
tornada_tsunami - ronin ........................ 1-5 (21.10)
tornada_tsunami - tamaramatusa........... 5 -4 (22.10)
tornada_tsunami -de_luci ..................... 5 -0 (22.10)
tornada_tsunami - mitza_rr .....................4 -5 (22.10)
tornada_tsunami - ralyu_printre_zaruri.. 5 -3 (22.10)
tornada_tsunami - 6407 ....................... 5 -1 (21.10)
tornada_tsunami - geor_udrea................ 5 -3 (24.10)
tornada_tsunami - fortza_lupii................ 5 - 0 (27.10)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului COMPETITII LIBERE -> History Ora este GMT + 4 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Fa-ti si tu propriul forum GRATUIT, pe www.myforum.ro