| Subiectul anterior :: Subiectul urmator |
| Autor |
Mesaj |
nicu_nicu1 Liga x 4,cupa x 5,juc.lunii x 2
Data inscrierii: 20/Mar/2010 Mesaje: 1937
|
Trimis: 02/09/2010 00:04 Titlul subiectului: Grupa B1 - SEPTEMBRIE 2010 |
|
|
PARTIDELE SE DESFASOARA IN PERIOADA 3-25 A FIECAREI LUNI
IN PERIOADA 23-25 SE POSTEAZA DISPONIBILITATEA DE CATRE CEI CARE NU SI-AU DISPUTAT TOATE PARTIDELE
IN PERIOADA 25-SFARSITUL LUNII SE DISPUTA MECIURILE RESTANTE
ROG SA SE CITEASCA REGULAMENTUL PENTRU LAMURIRI PENTRU A NU APAREA DISCUTII - [url=http://competitii-libere.myforum.ro/sistemul-de-joc-vt76.html]ORGANIZAREA COMPETITIEI[/url] -
[url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php]          [/url]
- roxy007
- dunareanca
- constantino74
- de_luci
- mitty_2
- mitza_rr
- gaby77769
- razvancristian
- petermiha
- wzkxu
- forza_lupii
- alinuta2010
roxy007 PORNESTE CU 1p PENALIZARE PENTRU NEJUCAREA MECIULUI CU ralyu_printre_zaruri DIN LUNA AUGUST SI NEPOSTAREA DISPONIBILITATII!
Pentru a evita penalizarile viitoare , va rog sa postati disponibilitatea de joc dupa data de 23 a lunii pentru toti jucatorii cu care mai aveti de jucat!
Ultima modificare efectuata de catre nicu_nicu1 la 03/09/2010 20:23, modificat de 1 data in total |
|
| Sus |
|
 |
wzkxu Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 27/Iun/2010 Mesaje: 319
|
Trimis: 02/09/2010 00:26 Titlul subiectului: |
|
|
1. wzkxu vs roxy007 5-4 (07.09)
2. wzkxu vs dunareanca 5-0 (04.09)
3. wzkxu vs constantino74 5-1 (04.09)
4. wzkxu vs de_luci 5-4 (03.09)
5. wzkxu vs mitty_2 1-5 (08.09)
6. wzkxu vs mitza_rr 1-5 (03.09)
7. wzkxu vs gaby77769 5-1 (06.09)
8. wzkxu vs razvancristian 5-2 (08.09)
9. wzkxu vs petermiha 4-5 (03.09)
10. wzkxu vs forza_lupii 5-4 (04.09)
11. wzkxu vs alinuta2010 6-3 (11.09)
JUCATE: 11
CASTIGATE: 8
PIERDUTE: 3
PUNCTAJ: 16p
Ultima modificare efectuata wzkxu la 11/09/2010 23:01, modificat de 11 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
petermiha Am castigat cupa o data.

Data inscrierii: 20/Mar/2010 Mesaje: 76 Localitate: petrosani
|
Trimis: 02/09/2010 09:57 Titlul subiectului: |
|
|
#petermiha- roxy007..........1-6/27.09.2010
#petermiha- dunareanca.............1-5/04.09.2010
#petermiha- constantino74...........1-6/04.09.2010
#petermiha- de_luci................6-1/19.09.2010
#petermiha- mitty_2..............5-4/27.09.2010
#petermiha- mitza_rr...............5-4/04.09.2010
#petermiha- gaby77769...............0-5/10.09.2010
#petermiha- razvancristian................5-0/27.09.2010
#petermiha- wzkxu..........5-4/03.09.2010
#petermiha- forza_lupii..................0-5/29.09.2010
# petermiha- alinuta2010 ...........4-5/19.09.2010
joc 11......vict 5.........infr 6.............33-45 10 pnct.
Ultima modificare efectuata petermiha la 29/09/2010 11:34, modificat de 11 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
dunareanca Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 17/Mar/2010 Mesaje: 228
|
Trimis: 02/09/2010 10:28 Titlul subiectului: |
|
|
1. dunareanca - roxy007 ____0-5____28.sept.
2. dunareanca -constantino74____1-6___04.sept.
3. dunareanca -de_luci_____5-4____04.sept.
4 dunareanca -mitty____2-5___08_sept.
5. dunareanca -mitza_rr_____4-5____04.sept.
6. dunareanca -gaby77769 ______5-0____19.sept.
7. dunareanca -razvancristian_____1-5____12.sept.
8. dunareanca -petermiha_____5-1____04.sept.
9. dunareanca -wzkxu_____0-5____04.sept.
10. dunareanca -forza_lupii
11. dunareanca -alinuta2010 _____5-3_____19.sept.
Ultima modificare efectuata dunareanca la 28/09/2010 22:09, modificat de 12 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
misiune10 Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 19/Mar/2010 Mesaje: 77 Localitate: piatra-neamt
|
Trimis: 02/09/2010 13:06 Titlul subiectului: distractie placuta |
|
|
1...[b]constantino74...vs...alinuta2010..........5-2
2...constantino74...vs...de_luci........5-1
3...constantino74...vs...dunareanca........................6-1
4...constantino74...vs...forza_lupii.............3-5
5...constantino74...vs...gaby77769........4-5
6...constantino74...vs...mitty_2..............2-5
7...constantino74...vs...mitza_rr......5-4 cea mai frumoasa partida
8...constantino74...vs...petermiha.............................6-1
9...constantino74...vs...razvancristian......5-3
10..constantino74...vs...roxy007
11..constantino74...vs...wzkxu..................1-5[/b]
... jucate...10...victorii....6....infrangeri....4....averaj...42-32
.. PUNCTE : 12 _________________ CONSTANTINO74
Ultima modificare efectuata misiune10 la 27/09/2010 10:41, modificat de 13 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
de_luci 1 liga , 1 cupa , 1 Juc. lunii

Data inscrierii: 24/Mar/2010 Mesaje: 651 Localitate: Bacau
|
Trimis: 02/09/2010 19:08 Titlul subiectului: |
|
|
1.DE_LUCI - ROXY007
2.DE_LUCI - DUNAREANCA.............3-5..........04.09.2010
3.DE_LUCI - CONSTANTINO74........1-5..........17.09.2010
4.DE_LUCI - MITTY_2...................1-5.........29.09.2010
5.DE_LUCI - MITZA_RR................5-3..........03.09.2010
6.DE_LUCI - GABY77769..............5-4..........10.09.2010
7.DE_LUCI - RAZVANCRISTIAN........0-5.........12.09.2010
8.DE_LUCI - PETERMIHA................1-6.........19.09.2010
9.DE_LUCI - WZKXU.....................4-5..........03.09.2010
10.DE_LUCI - FORZA_LUPII..........5-4..........04.09.2010
11.DE_LUCI - ALINUTA2010..........3-5..........12.09.2010
Ultima modificare efectuata de_luci la 01/10/2010 22:27, modificat de 9 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
alinuta2010 Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 29/Iun/2010 Mesaje: 15
|
Trimis: 02/09/2010 19:14 Titlul subiectului: |
|
|
1. alinuta2010-roxy007=3-5(27.09.2010)
2. alinuta2010-dunareanca=3-5(19.09.2010)
3. alinuta2010-constantino74=2-5(22.09.2010)
4. alinuta2010-de_luci=5-3(12.09.2010)
5. alinuta2010-mitty_2=3-5(19.09.2010)
6. alinuta2010-mitza_rr=5-4(27.09.2010)
7. alinuta2010-gaby77769=3-5(22.09.2010)
8. alinuta2010-razvancristian=0-5(23.09.2010)
9. alinuta2010-petermiha=5-4(19.09.2010)
10. alinuta2010-wzkxu=3-6(11.09.2010)
11. alinuta2010-forza_lupii=5-0(25.09.2010)
... jucate...11...victorii...4....infrangeri....7....averaj...37-47
.. PUNCTE : 8
Ultima modificare efectuata alinuta2010 la 29/09/2010 14:41, modificat de 15 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
mitty_2 Am castigat cupa o data.

Data inscrierii: 20/Mar/2010 Mesaje: 141 Localitate: Hunedoara
|
Trimis: 02/09/2010 20:14 Titlul subiectului: |
|
|
01 mitty_2...... roxy007.................4-5(28-09)
02 mitty_2...... dunareanca.............5-2(08-09)
03 mitty_2...... constantino74..........5-2(04-09)
04 mitty_2...... de_luci...................5-1(29-09)
05 mitty_2...... mitza_rr.................5-3(04-09)
06 mitty_2...... gaby77769.............3-5(29-09)
07 mitty_2...... razvancristian.........5-3(28-09)
08 mitty_2...... petermiha..............4-5(27-09)
09 mitty_2...... wzkxu...................5-1(08-09)
10 mitty_2...... forza_lupii..............4-5(24-09)
11 mitty_2...... alinuta2010............5-3(19-09)
J=11; V=7; I=4; Pcte=14
Ultima modificare efectuata mitty_2 la 30/09/2010 00:13, modificat de 10 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
mitza_rr Am castigat cupa o data.

Data inscrierii: 03/Apr/2010 Mesaje: 297
|
Trimis: 02/09/2010 22:57 Titlul subiectului: |
|
|
# mitza_rr- roxy007...4-6 data de 27 sept
# mitza_rr-dunareanca ....5-4 data de 4 sept
# mitza_rr-constantino74...4-5 data de 4 sept
# mitza_rr-de_luci.....3-5 data de 3 sept
# mitza_rr-mitty_2.....3-5 data de 4 sept
# mitza_rr-gaby77769...5-4 data de 18 sept
# mitza_rr-razvancristian....3-5 data de 8 sept
# mitza_rr-petermiha...4-5 data de 4 sept
# mitza_rr-wzkxu....5-1 data de 3 sept
# mitza_rr-forza_lupii...2-5 data de 3 sept
# mitza_rr-alinuta2010...4-5 data de 27 sept
Ultima modificare efectuata mitza_rr la 28/09/2010 00:15, modificat de 9 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
forza_lupii Am castigat cupa o data.

Data inscrierii: 22/Apr/2010 Mesaje: 182
|
Trimis: 03/09/2010 21:48 Titlul subiectului: |
|
|
forza_lupii - mitza_rr.......5-2 (03.09)
forza_lupii - constantino74......5-3 (06.09)
forza_lupii - mitty_2.....5-4 (24.09)
forza_lupii - peter_miha....5-0 (29.09)
forza_lupii - wzkxu...........4-5 (04.09)
forza_lupii - de_luci..........4-5 (04.09)
forza_lupii - gaby77769.....3-5 (10.09)
forza_lupii - razvancristian.....3-5 (23.09)
forza_lupii - alinuta2010.....0-5 (25.09)
Ultima modificare efectuata forza_lupii la 29/09/2010 11:35, modificat de 9 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
misiune10 Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 19/Mar/2010 Mesaje: 77 Localitate: piatra-neamt
|
Trimis: 04/09/2010 16:18 Titlul subiectului: frumusetea jocului.. |
|
|
deosebit de placut sa joci cu mitza_rr un spectacol de joc ce am putut sa facem impreuna.. felicitari mitzza!... _________________ CONSTANTINO74 |
|
| Sus |
|
 |
roxy007 Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 23/Mar/2010 Mesaje: 31
|
Trimis: 07/09/2010 23:32 Titlul subiectului: |
|
|
roxy007 - dunareanca..............5-0 (28.09.)
roxy007 – constantino74..........
roxy007 – de_luci....................
roxy007 – mitty_2...................5-4 (28.09.)
roxy007 – mitza_rr..................6-4 (27.09.)
roxy007 – gaby77769..............
roxy007 - razvancristian..........5-0 (27.09.)
roxy007 – petermiha...............6-1 (27.09.)
roxy007 – wzkxu.....................4-5 (07.09.)
roxy007 – forza_lupii...............
roxy007 – alinuta_2010............5-3 (27.09.)
Ultima modificare efectuata roxy007 la 28/09/2010 22:11, modificat de 3 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
razvancristian Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 23/Mar/2010 Mesaje: 13 Localitate: BUCURESTI
|
Trimis: 08/09/2010 20:52 Titlul subiectului: |
|
|
razvancristian-roxy007.................0-5__27.09
razvancristian-dunareanca...........5-1__12.09
razvancristian-constantino74..........3-5__23.09
razvancristian-de_luci...................5-0__12.09
razvancristian-mitty_2...................3-5__28.09
razvancristian-mitza_rr.................5-3__08.09
razvancristian-gaby77769..............5-1__09.09
razvancristian-petermiha................0-5__27.09
razvancristian-wzkxu......................2-5__08.09
razvancristian-forza_lupii...............5-3__23.09
razvancristian-alinuta2010.............5-0__23.09
Ultima modificare efectuata razvancristian la 12/09/2010 16:25, modificat de 3 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
|