Pagina de start a forumului COMPETITII LIBERE COMPETITII LIBERE
Pe acest forum se organizeaza competitii de table!
 
Mesaje privateMesaje private

AutentificareAutentificare  InregistrareInregistrare


Profil  Cautare  Membri  FAQ  Grupuri
Grupa B1 - SEPTEMBRIE 2010

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului COMPETITII LIBERE -> History
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
nicu_nicu1
Liga x 4,cupa x 5,juc.lunii x 2


Data inscrierii: 20/Mar/2010
Mesaje: 1937

MesajTrimis: 02/09/2010 00:04    Titlul subiectului: Grupa B1 - SEPTEMBRIE 2010 Raspunde cu citat (quote)

PARTIDELE SE DESFASOARA IN PERIOADA 3-25 A FIECAREI LUNI
IN PERIOADA 23-25 SE POSTEAZA DISPONIBILITATEA DE CATRE CEI CARE NU SI-AU DISPUTAT TOATE PARTIDELE
IN PERIOADA 25-SFARSITUL LUNII SE DISPUTA MECIURILE RESTANTE
ROG SA SE CITEASCA REGULAMENTUL PENTRU LAMURIRI PENTRU A NU APAREA DISCUTII - [url=http://competitii-libere.myforum.ro/sistemul-de-joc-vt76.html]ORGANIZAREA COMPETITIEI[/url] -



[url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php]Grupa B1 - SEPTEMBRIE 2010 Grupa B1 - SEPTEMBRIE 2010Grupa B1 - SEPTEMBRIE 2010 Grupa B1 - SEPTEMBRIE 2010Grupa B1 - SEPTEMBRIE 2010 Grupa B1 - SEPTEMBRIE 2010Grupa B1 - SEPTEMBRIE 2010 Grupa B1 - SEPTEMBRIE 2010Grupa B1 - SEPTEMBRIE 2010 Grupa B1 - SEPTEMBRIE 2010Grupa B1 - SEPTEMBRIE 2010 Grupa B1 - SEPTEMBRIE 2010Grupa B1 - SEPTEMBRIE 2010 Grupa B1 - SEPTEMBRIE 2010Grupa B1 - SEPTEMBRIE 2010 Grupa B1 - SEPTEMBRIE 2010Grupa B1 - SEPTEMBRIE 2010 Grupa B1 - SEPTEMBRIE 2010Grupa B1 - SEPTEMBRIE 2010 Grupa B1 - SEPTEMBRIE 2010Grupa B1 - SEPTEMBRIE 2010 Grupa B1 - SEPTEMBRIE 2010[/url]


  1. roxy007
  2. dunareanca
  3. constantino74
  4. de_luci
  5. mitty_2
  6. mitza_rr
  7. gaby77769
  8. razvancristian
  9. petermiha
  10. wzkxu
  11. forza_lupii
  12. alinuta2010


roxy007 PORNESTE CU 1p PENALIZARE PENTRU NEJUCAREA MECIULUI CU ralyu_printre_zaruri DIN LUNA AUGUST SI NEPOSTAREA DISPONIBILITATII!

Pentru a evita penalizarile viitoare , va rog sa postati disponibilitatea de joc dupa data de 23 a lunii pentru toti jucatorii cu care mai aveti de jucat!


Ultima modificare efectuata de catre nicu_nicu1 la 03/09/2010 20:23, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
wzkxu
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.
wzkxu

Data inscrierii: 27/Iun/2010
Mesaje: 319

MesajTrimis: 02/09/2010 00:26    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1. wzkxu vs roxy007 5-4 (07.09)
2. wzkxu vs dunareanca 5-0 (04.09)
3. wzkxu vs constantino74 5-1 (04.09)
4. wzkxu vs de_luci 5-4 (03.09)
5. wzkxu vs mitty_2 1-5 (08.09)
6. wzkxu vs mitza_rr 1-5 (03.09)
7. wzkxu vs gaby77769 5-1 (06.09)
8. wzkxu vs razvancristian 5-2 (08.09)
9. wzkxu vs petermiha 4-5 (03.09)
10. wzkxu vs forza_lupii 5-4 (04.09)
11. wzkxu vs alinuta2010 6-3 (11.09)

JUCATE: 11
CASTIGATE: 8
PIERDUTE: 3
PUNCTAJ: 16p


Ultima modificare efectuata wzkxu la 11/09/2010 23:01, modificat de 11 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
petermiha
Am castigat cupa o data.
Am castigat cupa o data.


Data inscrierii: 20/Mar/2010
Mesaje: 76
Localitate: petrosani

MesajTrimis: 02/09/2010 09:57    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

#petermiha- roxy007..........1-6/27.09.2010
#petermiha- dunareanca.............1-5/04.09.2010
#petermiha- constantino74...........1-6/04.09.2010
#petermiha- de_luci................6-1/19.09.2010
#petermiha- mitty_2..............5-4/27.09.2010
#petermiha- mitza_rr...............5-4/04.09.2010
#petermiha- gaby77769...............0-5/10.09.2010
#petermiha- razvancristian................5-0/27.09.2010
#petermiha- wzkxu..........5-4/03.09.2010
#petermiha- forza_lupii..................0-5/29.09.2010
# petermiha- alinuta2010 ...........4-5/19.09.2010

joc 11......vict 5.........infr 6.............33-45 10 pnct.


Ultima modificare efectuata petermiha la 29/09/2010 11:34, modificat de 11 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dunareanca
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 17/Mar/2010
Mesaje: 228

MesajTrimis: 02/09/2010 10:28    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1. dunareanca - roxy007 ____0-5____28.sept.
2. dunareanca -constantino74____1-6___04.sept.
3. dunareanca -de_luci_____5-4____04.sept.
4 dunareanca -mitty____2-5___08_sept.
5. dunareanca -mitza_rr_____4-5____04.sept.
6. dunareanca -gaby77769 ______5-0____19.sept.
7. dunareanca -razvancristian_____1-5____12.sept.
8. dunareanca -petermiha_____5-1____04.sept.
9. dunareanca -wzkxu_____0-5____04.sept.
10. dunareanca -forza_lupii
11. dunareanca -alinuta2010 _____5-3_____19.sept.


Ultima modificare efectuata dunareanca la 28/09/2010 22:09, modificat de 12 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
misiune10
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 19/Mar/2010
Mesaje: 77
Localitate: piatra-neamt

MesajTrimis: 02/09/2010 13:06    Titlul subiectului: distractie placuta Raspunde cu citat (quote)

1...[b]constantino74...vs...alinuta2010..........5-2
2...constantino74...vs...de_luci........5-1
3...constantino74...vs...dunareanca........................6-1
4...constantino74...vs...forza_lupii.............3-5
5...constantino74...vs...gaby77769........4-5
6...constantino74...vs...mitty_2..............2-5
7...constantino74...vs...mitza_rr......5-4 cea mai frumoasa partida
8...constantino74...vs...petermiha.............................6-1
9...constantino74...vs...razvancristian......5-3
10..constantino74...vs...roxy007
11..constantino74...vs...wzkxu..................1-5[/b]
... jucate...10...victorii....6....infrangeri....4....averaj...42-32
.. PUNCTE : 12
_________________
CONSTANTINO74


Ultima modificare efectuata misiune10 la 27/09/2010 10:41, modificat de 13 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
de_luci
1 liga , 1 cupa , 1 Juc. lunii
de_luci

Data inscrierii: 24/Mar/2010
Mesaje: 651
Localitate: Bacau

MesajTrimis: 02/09/2010 19:08    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.DE_LUCI - ROXY007
2.DE_LUCI - DUNAREANCA.............3-5..........04.09.2010
3.DE_LUCI - CONSTANTINO74........1-5..........17.09.2010
4.DE_LUCI - MITTY_2...................1-5.........29.09.2010
5.DE_LUCI - MITZA_RR................5-3..........03.09.2010
6.DE_LUCI - GABY77769..............5-4..........10.09.2010
7.DE_LUCI - RAZVANCRISTIAN........0-5.........12.09.2010
8.DE_LUCI - PETERMIHA................1-6.........19.09.2010
9.DE_LUCI - WZKXU.....................4-5..........03.09.2010
10.DE_LUCI - FORZA_LUPII..........5-4..........04.09.2010
11.DE_LUCI - ALINUTA2010..........3-5..........12.09.2010


Ultima modificare efectuata de_luci la 01/10/2010 22:27, modificat de 9 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
alinuta2010
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 29/Iun/2010
Mesaje: 15

MesajTrimis: 02/09/2010 19:14    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1. alinuta2010-roxy007=3-5(27.09.2010)
2. alinuta2010-dunareanca=3-5(19.09.2010)
3. alinuta2010-constantino74=2-5(22.09.2010)
4. alinuta2010-de_luci=5-3(12.09.2010)
5. alinuta2010-mitty_2=3-5(19.09.2010)
6. alinuta2010-mitza_rr=5-4(27.09.2010)
7. alinuta2010-gaby77769=3-5(22.09.2010)
8. alinuta2010-razvancristian=0-5(23.09.2010)
9. alinuta2010-petermiha=5-4(19.09.2010)
10. alinuta2010-wzkxu=3-6(11.09.2010)
11. alinuta2010-forza_lupii=5-0(25.09.2010)

... jucate...11...victorii...4....infrangeri....7....averaj...37-47
.. PUNCTE : 8


Ultima modificare efectuata alinuta2010 la 29/09/2010 14:41, modificat de 15 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mitty_2
Am castigat cupa o data.
Am castigat cupa o data.


Data inscrierii: 20/Mar/2010
Mesaje: 141
Localitate: Hunedoara

MesajTrimis: 02/09/2010 20:14    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

01 mitty_2...... roxy007.................4-5(28-09)
02 mitty_2...... dunareanca.............5-2(08-09)
03 mitty_2...... constantino74..........5-2(04-09)
04 mitty_2...... de_luci...................5-1(29-09)
05 mitty_2...... mitza_rr.................5-3(04-09)
06 mitty_2...... gaby77769.............3-5(29-09)
07 mitty_2...... razvancristian.........5-3(28-09)
08 mitty_2...... petermiha..............4-5(27-09)
09 mitty_2...... wzkxu...................5-1(08-09)
10 mitty_2...... forza_lupii..............4-5(24-09)
11 mitty_2...... alinuta2010............5-3(19-09)


J=11; V=7; I=4; Pcte=14


Ultima modificare efectuata mitty_2 la 30/09/2010 00:13, modificat de 10 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mitza_rr
Am castigat cupa o data.
Am castigat cupa o data.


Data inscrierii: 03/Apr/2010
Mesaje: 297

MesajTrimis: 02/09/2010 22:57    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

# mitza_rr- roxy007...4-6 data de 27 sept
# mitza_rr-dunareanca ....5-4 data de 4 sept
# mitza_rr-constantino74...4-5 data de 4 sept
# mitza_rr-de_luci.....3-5 data de 3 sept
# mitza_rr-mitty_2.....3-5 data de 4 sept
# mitza_rr-gaby77769...5-4 data de 18 sept
# mitza_rr-razvancristian....3-5 data de 8 sept
# mitza_rr-petermiha...4-5 data de 4 sept
# mitza_rr-wzkxu....5-1 data de 3 sept
# mitza_rr-forza_lupii...2-5 data de 3 sept
# mitza_rr-alinuta2010...4-5 data de 27 sept


Ultima modificare efectuata mitza_rr la 28/09/2010 00:15, modificat de 9 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
forza_lupii
Am castigat cupa o data.
Am castigat cupa o data.


Data inscrierii: 22/Apr/2010
Mesaje: 182

MesajTrimis: 03/09/2010 21:48    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

forza_lupii - mitza_rr.......5-2 (03.09)
forza_lupii - constantino74......5-3 (06.09)
forza_lupii - mitty_2.....5-4 (24.09)
forza_lupii - peter_miha....5-0 (29.09)
forza_lupii - wzkxu...........4-5 (04.09)
forza_lupii - de_luci..........4-5 (04.09)
forza_lupii - gaby77769.....3-5 (10.09)
forza_lupii - razvancristian.....3-5 (23.09)
forza_lupii - alinuta2010.....0-5 (25.09)


Ultima modificare efectuata forza_lupii la 29/09/2010 11:35, modificat de 9 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
misiune10
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 19/Mar/2010
Mesaje: 77
Localitate: piatra-neamt

MesajTrimis: 04/09/2010 16:18    Titlul subiectului: frumusetea jocului.. Raspunde cu citat (quote)

deosebit de placut sa joci cu mitza_rr un spectacol de joc ce am putut sa facem impreuna.. felicitari mitzza!...
_________________
CONSTANTINO74
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
roxy007
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 23/Mar/2010
Mesaje: 31

MesajTrimis: 07/09/2010 23:32    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

roxy007 - dunareanca..............5-0 (28.09.)
roxy007 – constantino74..........
roxy007 – de_luci....................
roxy007 – mitty_2...................5-4 (28.09.)
roxy007 – mitza_rr..................6-4 (27.09.)
roxy007 – gaby77769..............
roxy007 - razvancristian..........5-0 (27.09.)
roxy007 – petermiha...............6-1 (27.09.)
roxy007 – wzkxu.....................4-5 (07.09.)
roxy007 – forza_lupii...............
roxy007 – alinuta_2010............5-3 (27.09.)


Ultima modificare efectuata roxy007 la 28/09/2010 22:11, modificat de 3 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
razvancristian
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 23/Mar/2010
Mesaje: 13
Localitate: BUCURESTI

MesajTrimis: 08/09/2010 20:52    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

razvancristian-roxy007.................0-5__27.09
razvancristian-dunareanca...........5-1__12.09
razvancristian-constantino74..........3-5__23.09
razvancristian-de_luci...................5-0__12.09
razvancristian-mitty_2...................3-5__28.09
razvancristian-mitza_rr.................5-3__08.09
razvancristian-gaby77769..............5-1__09.09
razvancristian-petermiha................0-5__27.09
razvancristian-wzkxu......................2-5__08.09
razvancristian-forza_lupii...............5-3__23.09
razvancristian-alinuta2010.............5-0__23.09


Ultima modificare efectuata razvancristian la 12/09/2010 16:25, modificat de 3 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului COMPETITII LIBERE -> History Ora este GMT + 4 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Fa-ti si tu propriul forum GRATUIT, pe www.myforum.ro