| Subiectul anterior :: Subiectul urmator |
| Autor |
Mesaj |
zeultunetului Administrator


Data inscrierii: 13/Mar/2010 Mesaje: 1360
|
Trimis: 03/07/2010 08:16 Titlul subiectului: GRUPA B1 - IULIE 2010 |
|
|
PARTIDELE SE DESFASOARA IN PERIOADA 3-25 A FIECAREI LUNI
IN PERIOADA 23-25 SE POSTEAZA DISPONIBILITATEA DE CATRE CEI CARE NU SI-AU DISPUTAT TOATE PARTIDELE
IN PERIOADA 25-SFARSITUL LUNII SE DISPUTA MECIURILE RESTANTE
ROG SA SE CITEASCA REGULAMENTUL PENTRU LAMURIRI PENTRU A NU APAREA DISCUTII - [url=http://competitii-libere.myforum.ro/sistemul-de-joc-vt76.html]ORGANIZAREA COMPETITIEI[/url] -
[url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php]          [/url]
1 ralyu_printre_zaruri
2 dunareanca
3 Mitty_2 (concediu)
4 de_luci
5 bigboy999
6 ciortanradu
7 cry064
8 gaby77769
9 peter_endre
10 inadequate
11 tamaramatusa
12 andreiev _________________ "Pentru a-ti realiza visele, trebuie mai intai sa te trezesti."
| Recomandate |
Imbunatatirea Potentei Ai cautat produse pentru potenta. Pe Naturo.ro vei gasi o gama variata de astfel de produse la cele mai avantajoase preturi. Tel: 021-255.21.83 |
naturo.ro |
Titan Gel Forum Gel sexual bărbătesc pentru stârnire locală și sculări percepute mai ferme. Funcționează într-un protocol de 33 de zile și se poate utiliza cu prezervativul. Mentolul intensifică senzația imediat ulterior aplicare pentru un start hotărât. |
xbazar.ro |
|
|
| Sus |
|
 |
ciortanradu Am castigat liga o data si cupa o data

Data inscrierii: 25/Mar/2010 Mesaje: 81
|
Trimis: 03/07/2010 14:41 Titlul subiectului: |
|
|
JOCURILE GRUPEI
1.ciortanradu - ralyu_printre_zaruri.....3-5 (19.07)
2.ciortanradu - dunareanca.................4-5 (06.07)
3.ciortanradu - de_luci.........................6-4 (03.07)
4.ciortanradu - bigboy999...................5-3 (04.07)
5.ciortanradu - cry064.........................5-4 (11.07)
6.ciortanradu - gaby77769..................1-6 (04.07)
7.ciortanradu - peter_endre................5-0 (08.07)
8.ciortanradu - inadequate..................5-3 (16.07)
9.ciortanradu - tamaramatusa.............5-2 (07.07)
10.ciortanradu - andreiev....................4-5 (03.07)
Mitty_2.....(concediu)
Ultima modificare efectuata ciortanradu la 20/07/2010 00:22, modificat de 9 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
de_luci 1 liga , 1 cupa , 1 Juc. lunii

Data inscrierii: 24/Mar/2010 Mesaje: 651 Localitate: Bacau
|
Trimis: 03/07/2010 15:31 Titlul subiectului: |
|
|
1.DE_LUCI - RALYU_PRINTRE_ZARURI...5-1...16.07.2010
2.DE_LUCI - DUNAREANCA............4-6..........23.07.2010
3.DE_LUCI - BIGBOY999..............5-2..........04.07.2010
4.DE_LUCI - CIORTANRADU...........4-6..........03.07.2010
5.DE_LUCI - CRY064..................6-1..........20.02.2010
6.DE_LUCI - GABY77769.............5-2..........04.07.2010
7.DE_LUCI - PETER_ENDRE...........2-5..........12.07.2010
8.DE_LUCI - INADEQUATE...........5-1..........11.07.2010
9.DE_LUCI - TAMARAMATUSA......5-4..........24.07.2010
10.DE_LUCI - ANDREIEV...............2-5..........06.07.2010
Ultima modificare efectuata de_luci la 24/07/2010 14:45, modificat de 8 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
peter_endre Am castigat 4 cupe si 1 Juc. lunii
Data inscrierii: 20/Mar/2010 Mesaje: 831
|
Trimis: 03/07/2010 16:40 Titlul subiectului: |
|
|
1.peter_endre.....ralyu_printre_zaruri....3-5(29.07)
2.peter_endre..... dunareanca.....5-0(12.07)
3.peter_endre..... Mitty_2 (concediu)
4.peter_endre..... de_luci....5-2(12.07)
5.peter_endre..... bigboy999...1-5(03.07)
6.peter_endre..... ciortanradu....0-5(08.07)
7.peter_endre..... cry064....6-3(09.07)
8.peter_endre..... gaby77769....4-5(04.07)
9 peter_endre
10.peter_endre..... inadequate.....5-1(28.07)
11.peter_endre..... tamaramatusa...3-5(04.07)
12.peter_endre..... andreiev.....5-2(13.07)
J-10V-5 I-5 37-33 10P
Ultima modificare efectuata peter_endre la 30/07/2010 00:02, modificat de 9 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
dunareanca Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 17/Mar/2010 Mesaje: 228
|
Trimis: 03/07/2010 23:19 Titlul subiectului: |
|
|
1 dunareanca -ralyu_printre_zaruri ______6-2_____12.iul.
2 dunareanca-de_luci
3 dunareanca-bigboy999
4 dunareanca-ciortanradu____5-4____06.iul.
5 dunareanca-cry064
6 dunareanca-gaby77769 ____6-1___04.iul.
7 dunareanca-peter_endre______0-5_____12.iul.- felicitari !
8 dunareanca-inadequate
9 dunareanca-tamaramatusa ____4-5___04.iul.
10 dunareanca-andreiev_____5-4_____06.iul.
Mitty_2 (concediu)
Ultima modificare efectuata dunareanca la 12/07/2010 21:12, modificat de 5 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
cry064 Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 27/Mar/2010 Mesaje: 34
|
Trimis: 04/07/2010 11:47 Titlul subiectului: |
|
|
1.cry064-raliu_printre_zaru....5-1.20.iul
2.cry064-dunareanca.............6-2,12 iul
3cry064-de_luci.....................1-6,20 iul
4.cry064-bigboy999...............6-3, 15, iul
5.cry064-ciortanradu..............4-5,11 iul
6. cry064-.gaby77769............4-5.9 iul
7.cry064-petr_endre.............3-6,9 iul
8cry064-inadeqaate...............5-1,20 iul
9.cry064-tamaramatusa.........3-5,6 iul
10.cry064-andreiev.................0-5,4iul
Ultima modificare efectuata cry064 la 20/07/2010 21:21, modificat de 5 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
tamaramatusa Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 05/Iun/2010 Mesaje: 32
|
Trimis: 04/07/2010 20:31 Titlul subiectului: Grupa B1 iulie |
|
|
1.tamaramatusa-raliu_printre_zaruri2 5 (12.07)
2.tamaramatusa-dunareanca 5-4 (04.07)
3.tamaramatusa-mitty_2[concediu]
4.tamaramatusa-de_luci 4 - 5 (24/07)
5.tamaramatusa-bigboy999 0 - 5 (07.07)
6.tamaramatusa-ciortanradu 2 - 5 (07.07)
7.tamaramatusa-cry064 5 - 3 (06.07)
8.tamaramatusa-gaby77769 4-5 (04.07)
9.tamaramatusa-peter_endre 5-3 (04.07)
10.tamaramatusa-inadequate
11.tamaramatusa-andreiev 1 - 5 (06.07)
Ultima modificare efectuata tamaramatusa la 24/07/2010 15:44, modificat de 6 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
inadequate Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 18/Mar/2010 Mesaje: 119
|
Trimis: 05/07/2010 07:20 Titlul subiectului: |
|
|
1. inadequate - ralyu_printre_zaruri = 5 - 2 (16.07)
2. inadequate - dunareanca = 5 - 4 (30.07)
3. inadequate - de_luci = 1 - 5 (11.07)
4. inadequate - bigboy999 = 2 - 5 (16.07)
5. inadequate - ciortanradu = 3 - 5 (16.07)
6. inadequate - cry064 = 1 - 5 (20.07)
7. inadequate - gaby77769 = 1 - 5 (13.07)
8. inadequate - peter_endre = 1 - 5 (27.07)
9. inadequate - tamaramatusa = 1 - 5 (30.07)
10. inadequate - andreiev = 5 - 0 (28.07)
jucate 10....castigate 3......pierdute 7.... 19p _________________ Viata nu inseamna sa supravietuiesti unei furtuni, ci doar sa stii sa dansezi in ploaie!
Ultima modificare efectuata inadequate la 30/07/2010 22:22, modificat de 13 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
andreiev Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 04/Apr/2010 Mesaje: 100
|
Trimis: 05/07/2010 10:44 Titlul subiectului: |
|
|
1andreiev- ralyu_printre_zaruri=5-3(5.07)
2andreiev-dunareanca=4-5(6.07)
3andreiev- Mitty_2 (concediu)
4andreiev- de_luci=5-2(6.07)
5andreiev- bigboy999=4-5(3.07)
6andreiev- ciortanradu=5-4(3.07)
7andreiev- cry064=5-0(4.07)
8andreiev- gaby77769 =0-5(4.07)
9andreiev- peter_endre=2-5(13.07)
10andreiev-inadequate=0-5(28.07)
11andreiev-tamaramatusa=5-1(6.07)
Ultima modificare efectuata andreiev la 29/07/2010 12:29, modificat de 6 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
ralyu_printre_zaruri De 3 ori liga si 1 Juc. lunii

Data inscrierii: 02/Apr/2010 Mesaje: 91
|
Trimis: 05/07/2010 14:46 Titlul subiectului: |
|
|
01. ralyu_printre_zaruri - dunareanca.........2-6 12.07.2010
02. ralyu_printre_zaruri - de_luci..............1-5 16.07.2010
03. ralyu_printre_zaruri - bigboy999........5-4 12.07.2010
04. ralyu_printre_zaruri - ciortanradu.....5-3 19.07.2010
05. ralyu_printre_zaruri - cry064.............1-5 20.07.2010
06. ralyu_printre_zaruri - gaby77769.........4-5 05.07.2010
07. ralyu_printre_zaruri - peter_endre......5-3 29.07.2010
08. ralyu_printre_zaruri - inadequate......2-5 16.07.2010
09. ralyu_printre_zaruri - tamaramatusa....5-2 12.07.2010
10. ralyu_printre_zaruri - andreiev...........3-5 05.07.2010
Mitty_2 (concediu)
Ultima modificare efectuata ralyu_printre_zaruri la 29/07/2010 23:59, modificat de 5 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
dunareanca Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 17/Mar/2010 Mesaje: 228
|
Trimis: 13/07/2010 10:22 Titlul subiectului: |
|
|
1 dunareanca -ralyu_printre_zaruri ______6-2_____12.iul.
2 dunareanca-de_luci______6-4_______23.iul.
3 dunareanca-bigboy999____1-5____16.iul.
4 dunareanca-ciortanradu____5-4____06.iul.
5 dunareanca-cry064____2-6________12.iul.
6 dunareanca-gaby77769 ____6-1___04.iul.
7 dunareanca-peter_endre______0-5_____12.iul.- felicitari !
8 dunareanca-inadequate_____4-5____30.iul.
9 dunareanca-tamaramatusa ____4-5___04.iul.
10 dunareanca-andreiev_____5-4_____06.iul.
Mitty_2 (concediu)[/quote]
Ultima modificare efectuata de catre dunareanca la 30/07/2010 21:55, modificat de 1 data in total |
|
| Sus |
|
 |
tamaramatusa Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 05/Iun/2010 Mesaje: 32
|
Trimis: 24/07/2010 15:40 Titlul subiectului: Re: Grupa B1 iulie |
|
|
| tamaramatusa a scris: | 1.tamaramatusa-raliu_printre_zaruri
2.tamaramatusa-dunareanca 5-4 (04.07)
3.tamaramatusa-mitty_2[concediu]
4.tamaramatusa-de_luci 4 - 5 (24.07)
5.tamaramatusa-bigboy999 0 - 5 (07.07)
6.tamaramatusa-ciortanradu 2 - 5 (07.07)
7.tamaramatusa-cry064 5 - 3 (06.07)
8.tamaramatusa-gaby77769 4-5 (04.07)
9.tamaramatusa-peter_endre 5-3 (04.07)
10.tamaramatusa-inadequate
11.tamaramatusa-andreiev 1 - 5 (06.07) |
|
|
| Sus |
|
 |
tamaramatusa Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 05/Iun/2010 Mesaje: 32
|
Trimis: 24/07/2010 15:41 Titlul subiectului: Re: Grupa B1 iulie |
|
|
[quote="tamaramatusa"]1.tamaramatusa-raliu_printre_zaruri2 5 (12.07)
2.tamaramatusa-dunareanca 5-4 (04.07)
3.tamaramatusa-mitty_2[concediu]
4.tamaramatusa-de_luci
5.tamaramatusa-bigboy999 0 - 5 (07.07)
6.tamaramatusa-ciortanradu 2 - 5 (07.07)
7.tamaramatusa-cry064 5 - 3 (06.07)
8.tamaramatusa-gaby77769 4-5 (04.07)
9.tamaramatusa-peter_endre 5-3 (04.07)
10.tamaramatusa-inadequate
11.tamaramatusa-andreiev 1 - 5 (06.07)[/quote] |
|
| Sus |
|
 |
tamaramatusa Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 05/Iun/2010 Mesaje: 32
|
Trimis: 30/07/2010 22:29 Titlul subiectului: Re: Grupa B1 iulie |
|
|
| tamaramatusa a scris: | | tamaramatusa a scris: | 1.tamaramatusa-raliu_printre_zaruri
2.tamaramatusa-dunareanca 5-4 (04.07)
3.tamaramatusa-mitty_2[concediu]
4.tamaramatusa-de_luci 4 - 5 (24.07)
5.tamaramatusa-bigboy999 0 - 5 (07.07)
6.tamaramatusa-ciortanradu 2 - 5 (07.07)
7.tamaramatusa-cry064 5 - 3 (06.07)
8.tamaramatusa-gaby77769 4-5 (04.07)
9.tamaramatusa-peter_endre 5-3 (04.07)
10.tamaramatusa-inadequate 6 - 1 (30/07)
11.tamaramatusa-andreiev 1 - 5 (06.07) |
|
|
|
| Sus |
|
 |
tamaramatusa Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 05/Iun/2010 Mesaje: 32
|
Trimis: 30/07/2010 22:30 Titlul subiectului: Re: Grupa B1 iulie |
|
|
| tamaramatusa a scris: | 1.tamaramatusa-raliu_printre_zaruri2 5 (12.07)
2.tamaramatusa-dunareanca 5-4 (04.07)
3.tamaramatusa-mitty_2[concediu]
4.tamaramatusa-de_luci 4 - 5 (24/07)
5.tamaramatusa-bigboy999 0 - 5 (07.07)
6.tamaramatusa-ciortanradu 2 - 5 (07.07)
7.tamaramatusa-cry064 5 - 3 (06.07)
8.tamaramatusa-gaby77769 4-5 (04.07)
9.tamaramatusa-peter_endre 5-3 (04.07)
10.tamaramatusa-inadequate 5 - 1 ( 30.07.)
11.tamaramatusa-andreiev 1 - 5 (06.07) |
|
|
| Sus |
|
 |
|