Pagina de start a forumului COMPETITII LIBERE COMPETITII LIBERE
Pe acest forum se organizeaza competitii de table!
 
Mesaje privateMesaje private

AutentificareAutentificare  InregistrareInregistrare


Profil  Cautare  Membri  FAQ  Grupuri
GRUPA B1 - IULIE 2010

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului COMPETITII LIBERE -> History
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
zeultunetului
Administrator
Administrator
zeultunetului

Data inscrierii: 13/Mar/2010
Mesaje: 1360

MesajTrimis: 03/07/2010 08:16    Titlul subiectului: GRUPA B1 - IULIE 2010 Raspunde cu citat (quote)

PARTIDELE SE DESFASOARA IN PERIOADA 3-25 A FIECAREI LUNI
IN PERIOADA 23-25 SE POSTEAZA DISPONIBILITATEA DE CATRE CEI CARE NU SI-AU DISPUTAT TOATE PARTIDELE
IN PERIOADA 25-SFARSITUL LUNII SE DISPUTA MECIURILE RESTANTE
ROG SA SE CITEASCA REGULAMENTUL PENTRU LAMURIRI PENTRU A NU APAREA DISCUTII - [url=http://competitii-libere.myforum.ro/sistemul-de-joc-vt76.html]ORGANIZAREA COMPETITIEI[/url] -



[url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php]GRUPA B1 - IULIE 2010 GRUPA B1 - IULIE 2010GRUPA B1 - IULIE 2010 GRUPA B1 - IULIE 2010GRUPA B1 - IULIE 2010 GRUPA B1 - IULIE 2010GRUPA B1 - IULIE 2010 GRUPA B1 - IULIE 2010GRUPA B1 - IULIE 2010 GRUPA B1 - IULIE 2010GRUPA B1 - IULIE 2010 GRUPA B1 - IULIE 2010GRUPA B1 - IULIE 2010 GRUPA B1 - IULIE 2010GRUPA B1 - IULIE 2010 GRUPA B1 - IULIE 2010GRUPA B1 - IULIE 2010 GRUPA B1 - IULIE 2010GRUPA B1 - IULIE 2010 GRUPA B1 - IULIE 2010GRUPA B1 - IULIE 2010 GRUPA B1 - IULIE 2010[/url]


1 ralyu_printre_zaruri
2 dunareanca
3 Mitty_2 (concediu)
4 de_luci
5 bigboy999
6 ciortanradu
7 cry064
8 gaby77769
9 peter_endre
10 inadequate
11 tamaramatusa
12 andreiev
_________________
"Pentru a-ti realiza visele, trebuie mai intai sa te trezesti."


 Recomandate 
Imbunatatirea Potentei
Ai cautat produse pentru potenta. Pe Naturo.ro vei gasi o gama variata de astfel de produse la cele mai avantajoase preturi. Tel: 021-255.21.83
naturo.ro
Titan Gel Forum
Gel sexual bărbătesc pentru stârnire locală și sculări percepute mai ferme. Funcționează într-un protocol de 33 de zile și se poate utiliza cu prezervativul. Mentolul intensifică senzația imediat ulterior aplicare pentru un start hotărât.
xbazar.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ciortanradu
Am castigat liga o data si cupa o data
Am castigat liga o data si cupa o data


Data inscrierii: 25/Mar/2010
Mesaje: 81

MesajTrimis: 03/07/2010 14:41    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

JOCURILE GRUPEI

1.ciortanradu - ralyu_printre_zaruri.....3-5 (19.07)

2.ciortanradu - dunareanca.................4-5 (06.07)
3.ciortanradu - de_luci.........................6-4 (03.07)
4.ciortanradu - bigboy999...................5-3 (04.07)
5.ciortanradu - cry064.........................5-4 (11.07)
6.ciortanradu - gaby77769..................1-6 (04.07)
7.ciortanradu - peter_endre................5-0 (08.07)
8.ciortanradu - inadequate..................5-3 (16.07)
9.ciortanradu - tamaramatusa.............5-2 (07.07)
10.ciortanradu - andreiev....................4-5 (03.07)

Mitty_2.....(concediu)


Ultima modificare efectuata ciortanradu la 20/07/2010 00:22, modificat de 9 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
de_luci
1 liga , 1 cupa , 1 Juc. lunii
de_luci

Data inscrierii: 24/Mar/2010
Mesaje: 651
Localitate: Bacau

MesajTrimis: 03/07/2010 15:31    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.DE_LUCI - RALYU_PRINTRE_ZARURI...5-1...16.07.2010
2.DE_LUCI - DUNAREANCA............4-6..........23.07.2010
3.DE_LUCI - BIGBOY999..............5-2..........04.07.2010
4.DE_LUCI - CIORTANRADU...........4-6..........03.07.2010
5.DE_LUCI - CRY064..................6-1..........20.02.2010
6.DE_LUCI - GABY77769.............5-2..........04.07.2010
7.DE_LUCI - PETER_ENDRE...........2-5..........12.07.2010
8.DE_LUCI - INADEQUATE...........5-1..........11.07.2010
9.DE_LUCI - TAMARAMATUSA......5-4..........24.07.2010
10.DE_LUCI - ANDREIEV...............2-5..........06.07.2010


Ultima modificare efectuata de_luci la 24/07/2010 14:45, modificat de 8 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
peter_endre
Am castigat 4 cupe si 1 Juc. lunii


Data inscrierii: 20/Mar/2010
Mesaje: 831

MesajTrimis: 03/07/2010 16:40    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.peter_endre.....ralyu_printre_zaruri....3-5(29.07)
2.peter_endre..... dunareanca.....5-0(12.07)
3.peter_endre..... Mitty_2 (concediu)
4.peter_endre..... de_luci....5-2(12.07)
5.peter_endre..... bigboy999...1-5(03.07)
6.peter_endre..... ciortanradu....0-5(08.07)
7.peter_endre..... cry064....6-3(09.07)
8.peter_endre..... gaby77769....4-5(04.07)
9 peter_endre
10.peter_endre..... inadequate.....5-1(28.07)
11.peter_endre..... tamaramatusa...3-5(04.07)
12.peter_endre..... andreiev.....5-2(13.07)

J-10V-5 I-5 37-33 10P


Ultima modificare efectuata peter_endre la 30/07/2010 00:02, modificat de 9 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dunareanca
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 17/Mar/2010
Mesaje: 228

MesajTrimis: 03/07/2010 23:19    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1 dunareanca -ralyu_printre_zaruri ______6-2_____12.iul.
2 dunareanca-de_luci
3 dunareanca-bigboy999
4 dunareanca-ciortanradu____5-4____06.iul.
5 dunareanca-cry064
6 dunareanca-gaby77769 ____6-1___04.iul.
7 dunareanca-peter_endre______0-5_____12.iul.- felicitari !
8 dunareanca-inadequate
9 dunareanca-tamaramatusa ____4-5___04.iul.
10 dunareanca-andreiev_____5-4_____06.iul.

Mitty_2 (concediu)


Ultima modificare efectuata dunareanca la 12/07/2010 21:12, modificat de 5 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cry064
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 27/Mar/2010
Mesaje: 34

MesajTrimis: 04/07/2010 11:47    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.cry064-raliu_printre_zaru....5-1.20.iul
2.cry064-dunareanca.............6-2,12 iul
3cry064-de_luci.....................1-6,20 iul
4.cry064-bigboy999...............6-3, 15, iul
5.cry064-ciortanradu..............4-5,11 iul
6. cry064-.gaby77769............4-5.9 iul
7.cry064-petr_endre.............3-6,9 iul
8cry064-inadeqaate...............5-1,20 iul
9.cry064-tamaramatusa.........3-5,6 iul
10.cry064-andreiev.................0-5,4iul


Ultima modificare efectuata cry064 la 20/07/2010 21:21, modificat de 5 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
tamaramatusa
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 05/Iun/2010
Mesaje: 32

MesajTrimis: 04/07/2010 20:31    Titlul subiectului: Grupa B1 iulie Raspunde cu citat (quote)

1.tamaramatusa-raliu_printre_zaruri2 5 (12.07)
2.tamaramatusa-dunareanca 5-4 (04.07)
3.tamaramatusa-mitty_2[concediu]
4.tamaramatusa-de_luci 4 - 5 (24/07)
5.tamaramatusa-bigboy999 0 - 5 (07.07)
6.tamaramatusa-ciortanradu 2 - 5 (07.07)
7.tamaramatusa-cry064 5 - 3 (06.07)
8.tamaramatusa-gaby77769 4-5 (04.07)
9.tamaramatusa-peter_endre 5-3 (04.07)
10.tamaramatusa-inadequate
11.tamaramatusa-andreiev 1 - 5 (06.07)


Ultima modificare efectuata tamaramatusa la 24/07/2010 15:44, modificat de 6 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
inadequate
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.
inadequate

Data inscrierii: 18/Mar/2010
Mesaje: 119

MesajTrimis: 05/07/2010 07:20    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1. inadequate - ralyu_printre_zaruri = 5 - 2 (16.07)
2. inadequate - dunareanca = 5 - 4 (30.07)
3. inadequate - de_luci = 1 - 5 (11.07)
4. inadequate - bigboy999 = 2 - 5 (16.07)
5. inadequate - ciortanradu = 3 - 5 (16.07)
6. inadequate - cry064 = 1 - 5 (20.07)
7. inadequate - gaby77769 = 1 - 5 (13.07)
8. inadequate - peter_endre = 1 - 5 (27.07)
9. inadequate - tamaramatusa = 1 - 5 (30.07)
10. inadequate - andreiev = 5 - 0 (28.07)


jucate 10....castigate 3......pierdute 7.... 19p
_________________
Viata nu inseamna sa supravietuiesti unei furtuni, ci doar sa stii sa dansezi in ploaie!


Ultima modificare efectuata inadequate la 30/07/2010 22:22, modificat de 13 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
andreiev
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 04/Apr/2010
Mesaje: 100

MesajTrimis: 05/07/2010 10:44    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1andreiev- ralyu_printre_zaruri=5-3(5.07)
2andreiev-dunareanca=4-5(6.07)
3andreiev- Mitty_2 (concediu)
4andreiev- de_luci=5-2(6.07)
5andreiev- bigboy999=4-5(3.07)
6andreiev- ciortanradu=5-4(3.07)
7andreiev- cry064=5-0(4.07)
8andreiev- gaby77769 =0-5(4.07)
9andreiev- peter_endre=2-5(13.07)
10andreiev-inadequate=0-5(28.07)
11andreiev-tamaramatusa=5-1(6.07)


Ultima modificare efectuata andreiev la 29/07/2010 12:29, modificat de 6 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ralyu_printre_zaruri
De 3 ori liga si 1 Juc. lunii
ralyu_printre_zaruri

Data inscrierii: 02/Apr/2010
Mesaje: 91

MesajTrimis: 05/07/2010 14:46    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

01. ralyu_printre_zaruri - dunareanca.........2-6 12.07.2010
02. ralyu_printre_zaruri - de_luci..............1-5 16.07.2010
03. ralyu_printre_zaruri - bigboy999........5-4 12.07.2010
04. ralyu_printre_zaruri - ciortanradu.....5-3 19.07.2010
05. ralyu_printre_zaruri - cry064.............1-5 20.07.2010
06. ralyu_printre_zaruri - gaby77769.........4-5 05.07.2010
07. ralyu_printre_zaruri - peter_endre......5-3 29.07.2010
08. ralyu_printre_zaruri - inadequate......2-5 16.07.2010
09. ralyu_printre_zaruri - tamaramatusa....5-2 12.07.2010
10. ralyu_printre_zaruri - andreiev...........3-5 05.07.2010

Mitty_2 (concediu)


Ultima modificare efectuata ralyu_printre_zaruri la 29/07/2010 23:59, modificat de 5 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dunareanca
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 17/Mar/2010
Mesaje: 228

MesajTrimis: 13/07/2010 10:22    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1 dunareanca -ralyu_printre_zaruri ______6-2_____12.iul.
2 dunareanca-de_luci______6-4_______23.iul.
3 dunareanca-bigboy999____1-5____16.iul.
4 dunareanca-ciortanradu____5-4____06.iul.
5 dunareanca-cry064____2-6________12.iul.
6 dunareanca-gaby77769 ____6-1___04.iul.
7 dunareanca-peter_endre______0-5_____12.iul.- felicitari !
8 dunareanca-inadequate_____4-5____30.iul.
9 dunareanca-tamaramatusa ____4-5___04.iul.
10 dunareanca-andreiev_____5-4_____06.iul.

Mitty_2 (concediu)[/quote]


Ultima modificare efectuata de catre dunareanca la 30/07/2010 21:55, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
tamaramatusa
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 05/Iun/2010
Mesaje: 32

MesajTrimis: 24/07/2010 15:40    Titlul subiectului: Re: Grupa B1 iulie Raspunde cu citat (quote)

tamaramatusa a scris:
1.tamaramatusa-raliu_printre_zaruri
2.tamaramatusa-dunareanca 5-4 (04.07)
3.tamaramatusa-mitty_2[concediu]
4.tamaramatusa-de_luci 4 - 5 (24.07)
5.tamaramatusa-bigboy999 0 - 5 (07.07)
6.tamaramatusa-ciortanradu 2 - 5 (07.07)
7.tamaramatusa-cry064 5 - 3 (06.07)
8.tamaramatusa-gaby77769 4-5 (04.07)
9.tamaramatusa-peter_endre 5-3 (04.07)
10.tamaramatusa-inadequate
11.tamaramatusa-andreiev 1 - 5 (06.07)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
tamaramatusa
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 05/Iun/2010
Mesaje: 32

MesajTrimis: 24/07/2010 15:41    Titlul subiectului: Re: Grupa B1 iulie Raspunde cu citat (quote)

[quote="tamaramatusa"]1.tamaramatusa-raliu_printre_zaruri2 5 (12.07)
2.tamaramatusa-dunareanca 5-4 (04.07)
3.tamaramatusa-mitty_2[concediu]
4.tamaramatusa-de_luci
5.tamaramatusa-bigboy999 0 - 5 (07.07)
6.tamaramatusa-ciortanradu 2 - 5 (07.07)
7.tamaramatusa-cry064 5 - 3 (06.07)
8.tamaramatusa-gaby77769 4-5 (04.07)
9.tamaramatusa-peter_endre 5-3 (04.07)
10.tamaramatusa-inadequate
11.tamaramatusa-andreiev 1 - 5 (06.07)[/quote]
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
tamaramatusa
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 05/Iun/2010
Mesaje: 32

MesajTrimis: 30/07/2010 22:29    Titlul subiectului: Re: Grupa B1 iulie Raspunde cu citat (quote)

tamaramatusa a scris:
tamaramatusa a scris:
1.tamaramatusa-raliu_printre_zaruri
2.tamaramatusa-dunareanca 5-4 (04.07)
3.tamaramatusa-mitty_2[concediu]
4.tamaramatusa-de_luci 4 - 5 (24.07)
5.tamaramatusa-bigboy999 0 - 5 (07.07)
6.tamaramatusa-ciortanradu 2 - 5 (07.07)
7.tamaramatusa-cry064 5 - 3 (06.07)
8.tamaramatusa-gaby77769 4-5 (04.07)
9.tamaramatusa-peter_endre 5-3 (04.07)
10.tamaramatusa-inadequate 6 - 1 (30/07)
11.tamaramatusa-andreiev 1 - 5 (06.07)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
tamaramatusa
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 05/Iun/2010
Mesaje: 32

MesajTrimis: 30/07/2010 22:30    Titlul subiectului: Re: Grupa B1 iulie Raspunde cu citat (quote)

tamaramatusa a scris:
1.tamaramatusa-raliu_printre_zaruri2 5 (12.07)
2.tamaramatusa-dunareanca 5-4 (04.07)
3.tamaramatusa-mitty_2[concediu]
4.tamaramatusa-de_luci 4 - 5 (24/07)
5.tamaramatusa-bigboy999 0 - 5 (07.07)
6.tamaramatusa-ciortanradu 2 - 5 (07.07)
7.tamaramatusa-cry064 5 - 3 (06.07)
8.tamaramatusa-gaby77769 4-5 (04.07)
9.tamaramatusa-peter_endre 5-3 (04.07)
10.tamaramatusa-inadequate 5 - 1 ( 30.07.)
11.tamaramatusa-andreiev 1 - 5 (06.07)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului COMPETITII LIBERE -> History Ora este GMT + 4 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Fa-ti si tu propriul forum GRATUIT, pe www.myforum.ro