| Subiectul anterior :: Subiectul urmator |
| Autor |
Mesaj |
zeultunetului Administrator


Data inscrierii: 13/Mar/2010 Mesaje: 1360
|
Trimis: 03/01/2011 09:02 Titlul subiectului: Grupa B1 - Ianuarie 2011 - |
|
|
PARTIDELE SE DESFASOARA IN PERIOADA 3-25 A FIECAREI LUNI
IN PERIOADA 23-25 SE POSTEAZA DISPONIBILITATEA DE CATRE CEI CARE NU SI-AU DISPUTAT TOATE PARTIDELE
IN PERIOADA 25-SFARSITUL LUNII SE DISPUTA MECIURILE RESTANTE
ROG SA SE CITEASCA REGULAMENTUL PENTRU LAMURIRI PENTRU A NU APAREA DISCUTII - [url=http://competitii-libere.myforum.ro/sistemul-de-joc-vt76.html]ORGANIZAREA COMPETITIEI[/url] -
[url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php]          [/url]
- suverana
- artistu
- razvan22222
- misiune10-RETRAS
- happy_new_year
- japonik
- de_luci
- gaby77769
- tamaramatusa
- un_taran
- lupu_galben
- razvancristian -concediu-
Penalizari pentru nejucarea meciurilor si nepostarea disponibilitatii de joc :
artistu : 1 pct penalizare _________________ "Pentru a-ti realiza visele, trebuie mai intai sa te trezesti." |
|
| Sus |
|
 |
happy_new_year 1 liga , 1 cupa , 1 Juc. lunii
Data inscrierii: 25/Iun/2010 Mesaje: 259
|
Trimis: 03/01/2011 09:59 Titlul subiectului: |
|
|
01. happy_new_year - suverana =..................4 - 5 ( 22.01 )
02. happy_new_year - artistu =.......................5 - 0 ( 22.01 )
03. happy_new_year - razvan22222=............2 - 5 ( 07.01 )
04. happy_new_year - misiune10 = RETRAS
05. happy_new_year - japonik =......................5 - 2 ( 17.01 )
06. happy_new_year - de_luci =......................5 - 0 ( 14.01 )
07. happy_new_year - gaby77769 =...............5 - 0 ( 14.01 )
08. happy_new_year - tamaramatusa=...........5 - 4 ( 07.01 )
09. happy_new_year - un_taran =...................5 - 1 ( 07.01 )
10. happy_new_year - lupu_galben =..............5 - 1 ( 18.01 )
razvancristian - concediu _________________ " Pentru a judeca drept, nu asculta numai toate vocile, ci si toate tacerile "
Ultima modificare efectuata happy_new_year la 22/01/2011 19:08, modificat de 12 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
un_taran Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 21/Mar/2010 Mesaje: 66
|
Trimis: 03/01/2011 16:28 Titlul subiectului: |
|
|
un_taran - suverana 5-1 28.01
un_taran - artistu 2-5 28.01
un_taran - razvan22222 3-5
un_taran - misiune10 - retras
un_taran - happy_new_year 1-5
un_taran - japonik 6-2 28.01
un_taran - de_luci 6-2 19.01
un_taran - gaby77769 5-4 18.01
un_taran - tamaramatusa 6-1 29.01
un_taran - lupu_galben 5-3 19.01
un_taran - razvancristian -concediu-
Ultima modificare efectuata un_taran la 29/01/2011 21:55, modificat de 9 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
japonik Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 17/Mar/2010 Mesaje: 1079 Localitate: バスルイ
|
Trimis: 03/01/2011 18:17 Titlul subiectului: |
|
|
01. japonik - suverana..................1 - 5 (16.01.)
02. japonik - artistu......................5 - 2 (16.01.)
03. japonik - razvan22222..........1 - 5 (07.01.)
04. japonik - misiune10 = RETRAS
05. japonik - happy_new_year....2 - 5 (17.01.)
06. japonik - de_luci.....................5 - 4 (03.01.)
07. japonik - gaby77769..............6 - 4 (10.01.)
08. japonik - tamaramatusa.........5 - 2 (16.01.)
09. japonik - un_taran..................2 - 6 (28.01.)
10. japonik - lupu_galben.............5 - 4 (16.01.)
11. razvancristian -concediu-
9 jocuri, 5 - victorii, 4 - infrangeri, 32 - 47, 10 puncte _________________ ... http://www.youtube.com/watch?v=-TC7WdZI7So
[url=http://www.glitter-graphics.com] [/url]
Ultima modificare efectuata japonik la 28/01/2011 19:13, modificat de 10 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
artistu Am castigat 1 cupa si 1 Juc. lunii
Data inscrierii: 18/Mar/2010 Mesaje: 234
|
Trimis: 03/01/2011 21:56 Titlul subiectului: |
|
|
1artistu - suverana...........................5 - 3(17.01)
2. artistu
3artistu - razvan22222.....................5 - 2(13.01)
4.artistu - misiune10........................RETRAS
5.artistu - happy_new_year..............0 - 5(22.01)
6.artistu - japonik............................2 - 5(16.01)
7.artistu - de_luci............................4 - 5(14.01)
8.artistu - gaby77769......................5 - 1(9.01)
9.artistu - tamaramatusa..................3 - 6(26.01)
10.artistu - un_taran.........................5 - 2(28.01)
11.artistu - lupu_galben.....................5 - 3(23.01)
12. razvancristian -concediu-
Ultima modificare efectuata artistu la 29/01/2011 11:53, modificat de 9 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
razvan_88 De 4 ori liga , 2 cupa , 4 Juc. lunii
Data inscrierii: 29/Mai/2010 Mesaje: 438
|
Trimis: 03/01/2011 22:58 Titlul subiectului: |
|
|
#razvan22222 - suverana 2-5(04.01)
#razvan22222 - artistu 2-5(13.01)
# razvan22222 -
#razvan22222 - misiune10 retras
#razvan22222 - happy_new_year 5-2(07.01)
#razvan22222 - japonik 5-1(07.01)
#razvan22222 - de_luci 1-5(13.01)
#razvan22222 - gaby77769 4-5(14.01)
#razvan22222 - tamaramatusa 5-1(04.01)
#razvan22222 - un_taran 5-3(06.01)
#razvan22222 - lupu_galben 5-1(09.01)
# razvancristian -concediu-
Ultima modificare efectuata razvan_88 la 14/01/2011 23:10, modificat de 9 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
tamaramatusa Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 05/Iun/2010 Mesaje: 32
|
Trimis: 04/01/2011 02:05 Titlul subiectului: |
|
|
1. tamaramatusa - suverana...................5 - 3 (24.01)
2. tamaramatusa - aeristu......................6 - 3 (16.01)
3. tamaramatusa - razvan22222.............1 - 5 (04.01)
4. tamaramatusa - misiune10.................
[5. tamaramatusa - hapy_new_year.......4 - 5 (07.01)
tamaramatusa - japonik....................2 - 5 (16.01)
7 tamaramatusa - de_luci......................4 - 5 (21.01)
8. tamaramatusa - gabi77799.................5 - 0 (14.01)
9. tamaramatusa - un_taran...................1 - 6 (19,01)
10.tamaramatusa - lupu_galben...............4 - 6 (26.01)
11.razcancristian- concediu
Ultima modificare efectuata tamaramatusa la 29/01/2011 21:57, modificat de 18 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
suverana Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 20/Mar/2010 Mesaje: 56
|
Trimis: 04/01/2011 03:13 Titlul subiectului: |
|
|
01.suverana--artistu .......................3-5(17.01)
02.suverana--razvan22222 ..............5-2(04.01)
03.suverana--misiune10 ..................retras
04.suverana--happy_new_year ........5-4(22.01)
05.suverana--japonik ......................5-1(16.01)
06.suverana--de_luci .......................5-3(13.01)
07.suverana--gaby77769..................5-1(22.01)
08.suverana--tamaramatusa ............3-5(24.01)
09.suverana--un_taran ....................1-5(28.01)
10.suverana--lupu_galben.................4-5(22.01)
Ultima modificare efectuata suverana la 28/01/2011 20:09, modificat de 8 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
misiune10 Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 19/Mar/2010 Mesaje: 77 Localitate: piatra-neamt
|
Trimis: 05/01/2011 12:28 Titlul subiectului: succes" |
|
|
ma retrag din competitie.. distractie placuta la toti! _________________ CONSTANTINO74 |
|
| Sus |
|
 |
de_luci 1 liga , 1 cupa , 1 Juc. lunii

Data inscrierii: 24/Mar/2010 Mesaje: 651 Localitate: Bacau
|
Trimis: 09/01/2011 19:22 Titlul subiectului: |
|
|
1.DE_LUCI - SUVERANA...............3-5...........13.01.2011
2.DE_LUCI - ARTISTU.................5-4...........14.01.2011
3.DE_LUCI - RAZVAN22222..........5-1..........13.01.2011
4.DE_LUCI - MISIUNE10...............RETRAS
5.DE_LUCI - HAPPY_NEW_YEAR.....0-5..........14.01.2011
6.DE_LUCI - JAPONIK ................4-5...........03.01.2011
7.DE_LUCI - GABY77769.............1-5............14.01.2011
8.DE_LUCI - TAMARAMATUSA.........5-4.......21.01.2011
9.DE_LUCI - UN_TARAN................2-6..........19.01.2011
10.DE_LUCI - LUPU_GALBEN.........3-5..........16.01.2011
11.RAZVANCRISTIAN.................CONCEDIU
Ultima modificare efectuata de_luci la 22/01/2011 20:02, modificat de 3 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
lupu_galben Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 28/Noi/2010 Mesaje: 91 Localitate: PLOIESTI
|
Trimis: 09/01/2011 21:52 Titlul subiectului: |
|
|
lupu_galben- gaby77769...........5-0(09.01)
lupu_galben - razvan22222.........1-5(09.01)
lupu_galben - de_luci................5-3(16.01)
lupu_galben - japonik.................4-5(16.01)
lupu_galben - happy_new_year...1-5(18.01)
lupu_galben - un_taran...............3-5(19.01)
lupu_galben - suverana.............5-4(22.01)
lupu_galben - artistu...................3-5(23.01)
lupu_galben - tamaramatusa.......6-4(26.01) |
|
| Sus |
|
 |
|