Pagina de start a forumului COMPETITII LIBERE COMPETITII LIBERE
Pe acest forum se organizeaza competitii de table!
 
Mesaje privateMesaje private

AutentificareAutentificare  InregistrareInregistrare


Profil  Cautare  Membri  FAQ  Grupuri
Grupa B1 - Ianuarie 2011 -

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului COMPETITII LIBERE -> History
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
zeultunetului
Administrator
Administrator
zeultunetului

Data inscrierii: 13/Mar/2010
Mesaje: 1360

MesajTrimis: 03/01/2011 09:02    Titlul subiectului: Grupa B1 - Ianuarie 2011 - Raspunde cu citat (quote)

PARTIDELE SE DESFASOARA IN PERIOADA 3-25 A FIECAREI LUNI
IN PERIOADA 23-25 SE POSTEAZA DISPONIBILITATEA DE CATRE CEI CARE NU SI-AU DISPUTAT TOATE PARTIDELE
IN PERIOADA 25-SFARSITUL LUNII SE DISPUTA MECIURILE RESTANTE
ROG SA SE CITEASCA REGULAMENTUL PENTRU LAMURIRI PENTRU A NU APAREA DISCUTII - [url=http://competitii-libere.myforum.ro/sistemul-de-joc-vt76.html]ORGANIZAREA COMPETITIEI[/url] -

[url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php]Grupa B1 - Ianuarie 2011 - Grupa B1 - Ianuarie 2011 -Grupa B1 - Ianuarie 2011 - Grupa B1 - Ianuarie 2011 -Grupa B1 - Ianuarie 2011 - Grupa B1 - Ianuarie 2011 -Grupa B1 - Ianuarie 2011 - Grupa B1 - Ianuarie 2011 -Grupa B1 - Ianuarie 2011 - Grupa B1 - Ianuarie 2011 -Grupa B1 - Ianuarie 2011 - Grupa B1 - Ianuarie 2011 -Grupa B1 - Ianuarie 2011 - Grupa B1 - Ianuarie 2011 -Grupa B1 - Ianuarie 2011 - Grupa B1 - Ianuarie 2011 -Grupa B1 - Ianuarie 2011 - Grupa B1 - Ianuarie 2011 -Grupa B1 - Ianuarie 2011 - Grupa B1 - Ianuarie 2011 -Grupa B1 - Ianuarie 2011 - Grupa B1 - Ianuarie 2011 -[/url]




  1. suverana
  2. artistu
  3. razvan22222
  4. misiune10-RETRAS
  5. happy_new_year
  6. japonik
  7. de_luci
  8. gaby77769
  9. tamaramatusa
  10. un_taran
  11. lupu_galben
  12. razvancristian -concediu-


Penalizari pentru nejucarea meciurilor si nepostarea disponibilitatii de joc :

artistu : 1 pct penalizare
_________________
"Pentru a-ti realiza visele, trebuie mai intai sa te trezesti."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
happy_new_year
1 liga , 1 cupa , 1 Juc. lunii


Data inscrierii: 25/Iun/2010
Mesaje: 259

MesajTrimis: 03/01/2011 09:59    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

01. happy_new_year - suverana =..................4 - 5 ( 22.01 )
02. happy_new_year - artistu =.......................5 - 0 ( 22.01 )
03. happy_new_year - razvan22222=............2 - 5 ( 07.01 )
04. happy_new_year - misiune10 = RETRAS
05. happy_new_year - japonik =......................5 - 2 ( 17.01 )
06. happy_new_year - de_luci =......................5 - 0 ( 14.01 )
07. happy_new_year - gaby77769 =...............5 - 0 ( 14.01 )
08. happy_new_year - tamaramatusa=...........5 - 4 ( 07.01 )
09. happy_new_year - un_taran =...................5 - 1 ( 07.01 )
10. happy_new_year - lupu_galben =..............5 - 1 ( 18.01 )

razvancristian - concediu

_________________
" Pentru a judeca drept, nu asculta numai toate vocile, ci si toate tacerile "


Ultima modificare efectuata happy_new_year la 22/01/2011 19:08, modificat de 12 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
un_taran
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 21/Mar/2010
Mesaje: 66

MesajTrimis: 03/01/2011 16:28    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

un_taran - suverana 5-1 28.01
un_taran - artistu 2-5 28.01
un_taran - razvan22222 3-5
un_taran - misiune10 - retras
un_taran - happy_new_year 1-5
un_taran - japonik 6-2 28.01
un_taran - de_luci 6-2 19.01
un_taran - gaby77769 5-4 18.01
un_taran - tamaramatusa 6-1 29.01
un_taran - lupu_galben 5-3 19.01
un_taran - razvancristian -concediu-


Ultima modificare efectuata un_taran la 29/01/2011 21:55, modificat de 9 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
japonik
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.
japonik

Data inscrierii: 17/Mar/2010
Mesaje: 1079
Localitate: バスルイ

MesajTrimis: 03/01/2011 18:17    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

01. japonik - suverana..................1 - 5 (16.01.)
02. japonik - artistu......................5 - 2 (16.01.)
03. japonik - razvan22222..........1 - 5 (07.01.)
04. japonik - misiune10 = RETRAS
05. japonik - happy_new_year....2 - 5 (17.01.)
06. japonik - de_luci.....................5 - 4 (03.01.)
07. japonik - gaby77769..............6 - 4 (10.01.)
08. japonik - tamaramatusa.........5 - 2 (16.01.)
09. japonik - un_taran..................2 - 6 (28.01.)
10. japonik - lupu_galben.............5 - 4 (16.01.)
11. razvancristian -concediu-


9 jocuri, 5 - victorii, 4 - infrangeri, 32 - 47, 10 puncte
_________________
... http://www.youtube.com/watch?v=-TC7WdZI7So
[url=http://www.glitter-graphics.com]Grupa B1 - Ianuarie 2011 - Grupa B1 - Ianuarie 2011 -[/url]


Ultima modificare efectuata japonik la 28/01/2011 19:13, modificat de 10 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
artistu
Am castigat 1 cupa si 1 Juc. lunii


Data inscrierii: 18/Mar/2010
Mesaje: 234

MesajTrimis: 03/01/2011 21:56    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1artistu - suverana...........................5 - 3(17.01)
2. artistu
3artistu - razvan22222.....................5 - 2(13.01)
4.artistu - misiune10........................RETRAS
5.artistu - happy_new_year..............0 - 5(22.01)
6.artistu - japonik............................2 - 5(16.01)
7.artistu - de_luci............................4 - 5(14.01)
8.artistu - gaby77769......................5 - 1(9.01)
9.artistu - tamaramatusa..................3 - 6(26.01)
10.artistu - un_taran.........................5 - 2(28.01)
11.artistu - lupu_galben.....................5 - 3(23.01)
12. razvancristian -concediu-


Ultima modificare efectuata artistu la 29/01/2011 11:53, modificat de 9 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
razvan_88
De 4 ori liga , 2 cupa , 4 Juc. lunii


Data inscrierii: 29/Mai/2010
Mesaje: 438

MesajTrimis: 03/01/2011 22:58    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

#razvan22222 - suverana 2-5(04.01)
#razvan22222 - artistu 2-5(13.01)
# razvan22222 -
#razvan22222 - misiune10 retras
#razvan22222 - happy_new_year 5-2(07.01)
#razvan22222 - japonik 5-1(07.01)
#razvan22222 - de_luci 1-5(13.01)
#razvan22222 - gaby77769 4-5(14.01)
#razvan22222 - tamaramatusa 5-1(04.01)
#razvan22222 - un_taran 5-3(06.01)
#razvan22222 - lupu_galben 5-1(09.01)
# razvancristian -concediu-


Ultima modificare efectuata razvan_88 la 14/01/2011 23:10, modificat de 9 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
tamaramatusa
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 05/Iun/2010
Mesaje: 32

MesajTrimis: 04/01/2011 02:05    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1. tamaramatusa - suverana...................5 - 3 (24.01)
2. tamaramatusa - aeristu......................6 - 3 (16.01)
3. tamaramatusa - razvan22222.............1 - 5 (04.01)
4. tamaramatusa - misiune10.................
[5. tamaramatusa - hapy_new_year.......4 - 5 (07.01)
tamaramatusa - japonik....................2 - 5 (16.01)
7 tamaramatusa - de_luci......................4 - 5 (21.01)
8. tamaramatusa - gabi77799.................5 - 0 (14.01)
9. tamaramatusa - un_taran...................1 - 6 (19,01)
10.tamaramatusa - lupu_galben...............4 - 6 (26.01)
11.razcancristian- concediu


Ultima modificare efectuata tamaramatusa la 29/01/2011 21:57, modificat de 18 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
suverana
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 20/Mar/2010
Mesaje: 56

MesajTrimis: 04/01/2011 03:13    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

01.suverana--artistu .......................3-5(17.01)
02.suverana--razvan22222 ..............5-2(04.01)
03.suverana--misiune10 ..................retras
04.suverana--happy_new_year ........5-4(22.01)
05.suverana--japonik ......................5-1(16.01)
06.suverana--de_luci .......................5-3(13.01)
07.suverana--gaby77769..................5-1(22.01)
08.suverana--tamaramatusa ............3-5(24.01)
09.suverana--un_taran ....................1-5(28.01)
10.suverana--lupu_galben.................4-5(22.01)


Ultima modificare efectuata suverana la 28/01/2011 20:09, modificat de 8 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
misiune10
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 19/Mar/2010
Mesaje: 77
Localitate: piatra-neamt

MesajTrimis: 05/01/2011 12:28    Titlul subiectului: succes" Raspunde cu citat (quote)

ma retrag din competitie.. distractie placuta la toti!
_________________
CONSTANTINO74
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
de_luci
1 liga , 1 cupa , 1 Juc. lunii
de_luci

Data inscrierii: 24/Mar/2010
Mesaje: 651
Localitate: Bacau

MesajTrimis: 09/01/2011 19:22    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.DE_LUCI - SUVERANA...............3-5...........13.01.2011
2.DE_LUCI - ARTISTU.................5-4...........14.01.2011
3.DE_LUCI - RAZVAN22222..........5-1..........13.01.2011
4.DE_LUCI - MISIUNE10...............RETRAS
5.DE_LUCI - HAPPY_NEW_YEAR.....0-5..........14.01.2011
6.DE_LUCI - JAPONIK ................4-5...........03.01.2011
7.DE_LUCI - GABY77769.............1-5............14.01.2011
8.DE_LUCI - TAMARAMATUSA.........5-4.......21.01.2011
9.DE_LUCI - UN_TARAN................2-6..........19.01.2011
10.DE_LUCI - LUPU_GALBEN.........3-5..........16.01.2011
11.RAZVANCRISTIAN.................CONCEDIU


Ultima modificare efectuata de_luci la 22/01/2011 20:02, modificat de 3 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
lupu_galben
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 28/Noi/2010
Mesaje: 91
Localitate: PLOIESTI

MesajTrimis: 09/01/2011 21:52    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

lupu_galben- gaby77769...........5-0(09.01)
lupu_galben - razvan22222.........1-5(09.01)
lupu_galben - de_luci................5-3(16.01)
lupu_galben - japonik.................4-5(16.01)
lupu_galben - happy_new_year...1-5(18.01)
lupu_galben - un_taran...............3-5(19.01)
lupu_galben - suverana.............5-4(22.01)
lupu_galben - artistu...................3-5(23.01)
lupu_galben - tamaramatusa.......6-4(26.01)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului COMPETITII LIBERE -> History Ora este GMT + 4 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Fa-ti si tu propriul forum GRATUIT, pe www.myforum.ro