| Subiectul anterior :: Subiectul urmator |
| Autor |
Mesaj |
zeultunetului Administrator


Data inscrierii: 13/Mar/2010 Mesaje: 1360
|
Trimis: 03/02/2011 17:42 Titlul subiectului: Grupa B1 - Februarie 2011 - |
|
|
PARTIDELE SE DESFASOARA IN PERIOADA 3-25 A FIECAREI LUNI
IN PERIOADA 23-25 SE POSTEAZA DISPONIBILITATEA DE CATRE CEI CARE NU SI-AU DISPUTAT TOATE PARTIDELE
IN PERIOADA 25-SFARSITUL LUNII SE DISPUTA MECIURILE RESTANTE
ROG SA SE CITEASCA REGULAMENTUL PENTRU LAMURIRI PENTRU A NU APAREA DISCUTII - [url=http://competitii-libere.myforum.ro/sistemul-de-joc-vt76.html]ORGANIZAREA COMPETITIEI[/url] -
[url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php]          [/url]
- nelutzu07
- andreiev
- jucatoa_rea
- razvan22222
- artistu
- japonik
- lupu_galben
- de_luci
- bedinush
- gener8xion
- bacovia2a
- razvancristian
_________________ "Pentru a-ti realiza visele, trebuie mai intai sa te trezesti."
| Recomandate |
filehost.ro Foto Sentimentefemei45 Anii Giurgiu. sunt cei mai tari |
filehost.ro |
|
|
| Sus |
|
 |
lupu_galben Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 28/Noi/2010 Mesaje: 91 Localitate: PLOIESTI
|
Trimis: 03/02/2011 18:56 Titlul subiectului: |
|
|
lupu_galben - jucatoa_rea.....5-1(03.02)
lupu_galben - nelutzu07........5-3(14.02)
lupu_galben - andreiev.........5-1(08.02)
lupu_galben - razvan22222....5-4(08.02)
lupu_galben - japonik...........6-4(14.02)
lupu_galben - de_luci.............2-5(11.02)
lupu_galben - bedinush..........4-5(15.02)
lupu_galben - gener8xion.......1-5(03.02)
lupu_galben - bacovia2a.........4-5(08.02)
lupu_galben - artistu...............2-5(16.02)
lupu_galben - razvancristian
Ultima modificare efectuata lupu_galben la 16/02/2011 16:46, modificat de 9 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
gener8xion Am castigat liga o data.


Data inscrierii: 30/Dec/2010 Mesaje: 34
|
Trimis: 03/02/2011 19:01 Titlul subiectului: |
|
|
gener8xion - jucatoa_rea............5-1.......09.02
gener8xion - nelutzu07 ..............5-3......09.02
gener8xion - andreiev ................5-2......04.02
gener8xion - artistu.. .................6-0......03.02
gener8xion - japonik...................5-3......03.02
gener8xion - de_luci ..................5-1......04.02
gener8xion - bedinush ...............5-0......05.02
gener8xion - bacovia2a ..............5-3......09.02
gener8xion - lupu_galben..........5-1......03.02
gener8xion - razvan22222.........5-4......04.02
gener8xion - razvancristian........1-5......26.02
CLASAMENT...........11.....10...0...1.........52-23.....20
Ultima modificare efectuata gener8xion la 27/02/2011 18:53, modificat de 17 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
de_luci 1 liga , 1 cupa , 1 Juc. lunii

Data inscrierii: 24/Mar/2010 Mesaje: 651 Localitate: Bacau
|
Trimis: 03/02/2011 19:34 Titlul subiectului: |
|
|
1.DE_LUCI - NELUTZU07............5-2...........11.02.2011
2.DE_LUCI - ANDREIEV...............4-6...........06.02.2011
3.DE_LUCI - JUCATOA_REA........5-2..........25.02.2011
4.DE_LUCI - RAZVAN22222.........3-5...........21.02.2011
5.DE_LUCI - ARTISTU...............5-4............20.02.2011
6.DE_LUCI - JAPONIK................5-1...........05.02.2011
7.DE_LUCI - LUPU_GALBEN.........5-2..........11.02.2011
8.DE_LUCI - BEDINUSH..............5-3..........19.02.2011
9.DE_LUCI - GENER8XION.............1-5..........04.02.2011
10.DE_LUCI - BACOVIA2A.............2-6..........19.02.2011
11.DE_LUCI - RAZVANCRISTIAN......1-5........27.02.2011
Ultima modificare efectuata de_luci la 28/02/2011 16:42, modificat de 3 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
artistu Am castigat 1 cupa si 1 Juc. lunii
Data inscrierii: 18/Mar/2010 Mesaje: 234
|
Trimis: 03/02/2011 20:04 Titlul subiectului: |
|
|
1. artistu - nelutzu07................2 - 6(15.02)
2. artistu - andreiev................5 - 3(16.02)
3. artistu - jucatoa_rea............0 - 5 (03.02)
4. artistu - razvan22222..........5 - 3(17.02)
5. artistu
6. artistu - japonik..................5 - 3 (05.02)
7. artistu - lupu_galben...........5 - 2(16.02)
8. artistu - de_luci...................4- 5 (20.02)
9. artistu - bedinush................0 - 5(26.02)
10. artistu - gener8xion............0 - 5 (03.02)
11. artistu - bacovia2a.............4 - 6(16.02)
12. artistu - razvancristian........6 - 1(27.02)
Ultima modificare efectuata artistu la 27/02/2011 16:32, modificat de 7 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
bedinush Am castigat cupa o data.


Data inscrierii: 21/Mar/2010 Mesaje: 206
|
Trimis: 03/02/2011 21:31 Titlul subiectului: Re: Grupa B1 - Februarie 2011 - |
|
|
bedinush-nelutzu07=5-1(27.02)
bedinush-andreiev=5-2(19.02)
bedinush-jucatoa_rea=5-3(13.02)
bedinush-razvan22222=5-3(3.02)
bedinush-artistu=5-0(26.02)
bedinush-japonik=6-4(6.02)
bedinush-lupu_galben=5-4(15.02)
bedinush-de_luci=3-5(19.02)
bedinush-gener8xion=0-5(5.02)
bedinush-bacovia2a=5-4(6.02)
bedinush-razvancristian=5-4(27.02)
Ultima modificare efectuata bedinush la 27/02/2011 23:24, modificat de 10 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
jucatoa_rea Am castigat un regional si o cupa.

Data inscrierii: 16/Mai/2010 Mesaje: 276
|
Trimis: 03/02/2011 21:55 Titlul subiectului: |
|
|
jucatoa_rea - nelutzu07.................5 - 0(13-02)
jucatoa_rea - andreiev..................5 - 4(3-02)
jucatoa_rea - razvan22222............4 - 5(3-02)
jucatoa_rea - artistu.....................5 - 0(3-02)
jucatoa_rea - japonik...................5 - 2(15-02)
[color=blue]jucatoa_rea - lupu_galben.............1 - 5(3-02)[/color]
jucatoa_rea - de_luci....................2 - 5(25-02)
jucatoa_rea - bedinush.................3 - 5(13-02)
jucatoa_rea - gener8xion..............1 - 5 (9-02)
jucatoa_rea - bacovia2a...............5 - 4(13-02)
jucatoa_rea - razvancristian..........5 - 3(13-02)
Ultima modificare efectuata jucatoa_rea la 25/02/2011 22:11, modificat de 10 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
razvan_88 De 4 ori liga , 2 cupa , 4 Juc. lunii
Data inscrierii: 29/Mai/2010 Mesaje: 438
|
Trimis: 03/02/2011 22:00 Titlul subiectului: |
|
|
1.razvan22222 - nelutzu07 4-5(13.02)
2.razvan22222 - andreiev 2-5(08.02)
3.razvan22222 - jucatoa_rea 5-4(03.02)
4. razvan22222 -
5.razvan22222 - artistu 3-5(17.02)
6.razvan22222 - japonik 5-1(18.02)
7.razvan22222 - lupu_galben 4-5(08.02)
8.razvan22222 - de_luci 5-3(21.02)
9.razvan22222 - bedinush 3-5(03.02)
10.razvan22222 - gener8xion 4-5(04.02)
11.razvan22222 - bacovia2a 5-4(16.02)
12.razvan22222 - razvancristian 5-2(04.02)
Ultima modificare efectuata razvan_88 la 22/02/2011 00:41, modificat de 10 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
japonik Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 17/Mar/2010 Mesaje: 1079 Localitate: バスルイ
|
Trimis: 03/02/2011 23:50 Titlul subiectului: |
|
|
01. japonik - nelutzu07...........1 - 5 (15.02.)
02. japonik - andreiev.............5 - 3 (06.02.)
03. japonik - jucatoa_rea.......2 - 5 (15.02.)
04. japonik - razvan22222.....1 - 5 (18.02.)
05. japonik - artistu.................3 - 5 (05.02.)
06. japonik - lupu_galben........4 - 6 (14.02.)
07. japonik - de_luci................1 - 5 (05.02.)
08. japonik – bedinush.............4 - 6 (06.02.)
09. japonik – gener8xion........3 - 5 (03.02.)
10. japonik – bacovia2a..........5 - 2 (05.02.)
11. japonik - razvancristian....5 - 4 (26.02.)
11 jocuri, 3 - victorii, 8 - infrangeri, 34 - 51, 6 puncte _________________ ... http://www.youtube.com/watch?v=-TC7WdZI7So
[url=http://www.glitter-graphics.com] [/url]
Ultima modificare efectuata japonik la 26/02/2011 23:26, modificat de 10 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
razvancristian Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 23/Mar/2010 Mesaje: 13 Localitate: BUCURESTI
|
Trimis: 05/02/2011 02:04 Titlul subiectului: |
|
|
razvancristian-nelutzu07.......2-5__26.02
razvancristian-andreiev
razvancristian-jucatoa_rea......3-5__13.02
razvancristian-razvan22222.......2-5__4.02
razvancristian-artistu
razvancristian-japonik..............4-5__26.02
razvancristian-lupu_galben
razvancristian-de_luci
razvancristian-bedinush..........4-5__26.02
razvancristian-gener8xion.......5-1__26.02
razvancristian-bacovia2a..........5-3__26.02
Ultima modificare efectuata razvancristian la 27/02/2011 13:52, modificat de 2 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
andreiev Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 04/Apr/2010 Mesaje: 100
|
Trimis: 08/02/2011 13:53 Titlul subiectului: |
|
|
andreiev-nelutzu07=2-6(11.02)
andreiev-jucatoa_rea=4-5(03.02)
andreiev-razvan22222=5-2(08.02)
andreiev-artistu=3-5(16.02)
andreiev-japonik=3-5(06.02)
andreiev-lupu_galben=1-5(08.02)
andreiev-de_luci=6-4(06.02)
andreiev-bedinush=2-5(19.02)
andreiev-gener8xion=2-5(04.02)
andreiev-bacovia2a=5-2(13.02)
andreiev-razvancristian=1-5(27.02)
Ultima modificare efectuata andreiev la 27/02/2011 16:20, modificat de 3 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
nelutzu07 De 2 ori liga si 1 Juc. lunii
Data inscrierii: 26/Iun/2010 Mesaje: 378
|
Trimis: 11/02/2011 20:42 Titlul subiectului: |
|
|
1.nelutzu07 -andreiev............... 6-2(11.2)
2.nelutzu07-jucatoare_rea........0-5(14.2)
3.nelutzu07-razvan22222..........5-4(13.2)
4.nelutzu07-artistu...................6-2(15.2)
5.nelutzu07-japonik..................5-1(15.2)
6.nelutzu07-lupu_galben...........3-5(14.2) 7.nelutzu07-de_luci..................2-5(11.02)
8.nelutzu07-bedinush...............1-5(27.02)
9.nelutzu07-genera8tion..........3-5(9.02)
10.nelutzu07-bacovia..............5-3(9.02)
11.nelutzu07-razvan cristian....5-2(26.02) |
|
| Sus |
|
 |
|