Pagina de start a forumului COMPETITII LIBERE COMPETITII LIBERE
Pe acest forum se organizeaza competitii de table!
 
Mesaje privateMesaje private

AutentificareAutentificare  InregistrareInregistrare


Profil  Cautare  Membri  FAQ  Grupuri
Grupa B1 - Februarie 2011 -

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului COMPETITII LIBERE -> History
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
zeultunetului
Administrator
Administrator
zeultunetului

Data inscrierii: 13/Mar/2010
Mesaje: 1360

MesajTrimis: 03/02/2011 17:42    Titlul subiectului: Grupa B1 - Februarie 2011 - Raspunde cu citat (quote)

PARTIDELE SE DESFASOARA IN PERIOADA 3-25 A FIECAREI LUNI
IN PERIOADA 23-25 SE POSTEAZA DISPONIBILITATEA DE CATRE CEI CARE NU SI-AU DISPUTAT TOATE PARTIDELE
IN PERIOADA 25-SFARSITUL LUNII SE DISPUTA MECIURILE RESTANTE
ROG SA SE CITEASCA REGULAMENTUL PENTRU LAMURIRI PENTRU A NU APAREA DISCUTII - [url=http://competitii-libere.myforum.ro/sistemul-de-joc-vt76.html]ORGANIZAREA COMPETITIEI[/url] -

[url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php]Grupa B1 - Februarie 2011 - Grupa B1 - Februarie 2011 -Grupa B1 - Februarie 2011 - Grupa B1 - Februarie 2011 -Grupa B1 - Februarie 2011 - Grupa B1 - Februarie 2011 -Grupa B1 - Februarie 2011 - Grupa B1 - Februarie 2011 -Grupa B1 - Februarie 2011 - Grupa B1 - Februarie 2011 -Grupa B1 - Februarie 2011 - Grupa B1 - Februarie 2011 -Grupa B1 - Februarie 2011 - Grupa B1 - Februarie 2011 -Grupa B1 - Februarie 2011 - Grupa B1 - Februarie 2011 -Grupa B1 - Februarie 2011 - Grupa B1 - Februarie 2011 -Grupa B1 - Februarie 2011 - Grupa B1 - Februarie 2011 -Grupa B1 - Februarie 2011 - Grupa B1 - Februarie 2011 -[/url]






  1. nelutzu07
  2. andreiev
  3. jucatoa_rea
  4. razvan22222
  5. artistu
  6. japonik
  7. lupu_galben
  8. de_luci
  9. bedinush
  10. gener8xion
  11. bacovia2a
  12. razvancristian

_________________
"Pentru a-ti realiza visele, trebuie mai intai sa te trezesti."


 Recomandate 
filehost.ro
Foto Sentimentefemei45 Anii Giurgiu. sunt cei mai tari
filehost.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
lupu_galben
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 28/Noi/2010
Mesaje: 91
Localitate: PLOIESTI

MesajTrimis: 03/02/2011 18:56    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

lupu_galben - jucatoa_rea.....5-1(03.02)
lupu_galben - nelutzu07........5-3(14.02)
lupu_galben - andreiev.........5-1(08.02)
lupu_galben - razvan22222....5-4(08.02)
lupu_galben - japonik...........6-4(14.02)
lupu_galben - de_luci.............2-5(11.02)
lupu_galben - bedinush..........4-5(15.02)
lupu_galben - gener8xion.......1-5(03.02)
lupu_galben - bacovia2a.........4-5(08.02)
lupu_galben - artistu...............2-5(16.02)
lupu_galben - razvancristian


Ultima modificare efectuata lupu_galben la 16/02/2011 16:46, modificat de 9 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
gener8xion
Am castigat liga o data.
Am castigat liga o data.
gener8xion

Data inscrierii: 30/Dec/2010
Mesaje: 34

MesajTrimis: 03/02/2011 19:01    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

gener8xion - jucatoa_rea............5-1.......09.02
gener8xion - nelutzu07 ..............5-3......09.02
gener8xion - andreiev ................5-2......04.02
gener8xion - artistu.. .................6-0......03.02
gener8xion - japonik...................5-3......03.02
gener8xion - de_luci ..................5-1......04.02
gener8xion - bedinush ...............5-0......05.02
gener8xion - bacovia2a ..............5-3......09.02
gener8xion - lupu_galben..........5-1......03.02
gener8xion - razvan22222.........5-4......04.02

gener8xion - razvancristian........1-5......26.02





CLASAMENT...........11.....10...0...1.........52-23.....20


Ultima modificare efectuata gener8xion la 27/02/2011 18:53, modificat de 17 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
de_luci
1 liga , 1 cupa , 1 Juc. lunii
de_luci

Data inscrierii: 24/Mar/2010
Mesaje: 651
Localitate: Bacau

MesajTrimis: 03/02/2011 19:34    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.DE_LUCI - NELUTZU07............5-2...........11.02.2011
2.DE_LUCI - ANDREIEV...............4-6...........06.02.2011
3.DE_LUCI - JUCATOA_REA........5-2..........25.02.2011
4.DE_LUCI - RAZVAN22222.........3-5...........21.02.2011
5.DE_LUCI - ARTISTU...............5-4............20.02.2011
6.DE_LUCI - JAPONIK................5-1...........05.02.2011
7.DE_LUCI - LUPU_GALBEN.........5-2..........11.02.2011
8.DE_LUCI - BEDINUSH..............5-3..........19.02.2011
9.DE_LUCI - GENER8XION.............1-5..........04.02.2011
10.DE_LUCI - BACOVIA2A.............2-6..........19.02.2011
11.DE_LUCI - RAZVANCRISTIAN......1-5........27.02.2011


Ultima modificare efectuata de_luci la 28/02/2011 16:42, modificat de 3 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
artistu
Am castigat 1 cupa si 1 Juc. lunii


Data inscrierii: 18/Mar/2010
Mesaje: 234

MesajTrimis: 03/02/2011 20:04    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1. artistu - nelutzu07................2 - 6(15.02)
2. artistu - andreiev................5 - 3(16.02)
3. artistu - jucatoa_rea............0 - 5 (03.02)
4. artistu - razvan22222..........5 - 3(17.02)
5. artistu
6. artistu - japonik..................5 - 3 (05.02)
7. artistu - lupu_galben...........5 - 2(16.02)
8. artistu - de_luci...................4- 5 (20.02)
9. artistu - bedinush................0 - 5(26.02)
10. artistu - gener8xion............0 - 5 (03.02)
11. artistu - bacovia2a.............4 - 6(16.02)
12. artistu - razvancristian........6 - 1(27.02)


Ultima modificare efectuata artistu la 27/02/2011 16:32, modificat de 7 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
bedinush
Am castigat cupa o data.
Am castigat cupa o data.
bedinush

Data inscrierii: 21/Mar/2010
Mesaje: 206

MesajTrimis: 03/02/2011 21:31    Titlul subiectului: Re: Grupa B1 - Februarie 2011 - Raspunde cu citat (quote)

bedinush-nelutzu07=5-1(27.02)
bedinush-andreiev=5-2(19.02)
bedinush-jucatoa_rea=5-3(13.02)
bedinush-razvan22222=5-3(3.02)
bedinush-artistu=5-0(26.02)
bedinush-japonik=6-4(6.02)
bedinush-lupu_galben=5-4(15.02)
bedinush-de_luci=3-5(19.02)
bedinush-gener8xion=0-5(5.02)
bedinush-bacovia2a=5-4(6.02)
bedinush-razvancristian=5-4(27.02)


Ultima modificare efectuata bedinush la 27/02/2011 23:24, modificat de 10 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
jucatoa_rea
Am castigat un regional si o cupa.
jucatoa_rea

Data inscrierii: 16/Mai/2010
Mesaje: 276

MesajTrimis: 03/02/2011 21:55    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

jucatoa_rea - nelutzu07.................5 - 0(13-02)
jucatoa_rea - andreiev..................5 - 4(3-02)
jucatoa_rea - razvan22222............4 - 5(3-02)
jucatoa_rea - artistu.....................5 - 0(3-02)
jucatoa_rea - japonik...................5 - 2(15-02)
[color=blue]jucatoa_rea - lupu_galben.............1 - 5(3-02)[/color]
jucatoa_rea - de_luci....................2 - 5(25-02)
jucatoa_rea - bedinush.................3 - 5(13-02)
jucatoa_rea - gener8xion..............1 - 5 (9-02)
jucatoa_rea - bacovia2a...............5 - 4(13-02)
jucatoa_rea - razvancristian..........5 - 3(13-02)


Ultima modificare efectuata jucatoa_rea la 25/02/2011 22:11, modificat de 10 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
razvan_88
De 4 ori liga , 2 cupa , 4 Juc. lunii


Data inscrierii: 29/Mai/2010
Mesaje: 438

MesajTrimis: 03/02/2011 22:00    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.razvan22222 - nelutzu07 4-5(13.02)
2.razvan22222 - andreiev 2-5(08.02)
3.razvan22222 - jucatoa_rea 5-4(03.02)
4. razvan22222 -
5.razvan22222 - artistu 3-5(17.02)
6.razvan22222 - japonik 5-1(18.02)
7.razvan22222 - lupu_galben 4-5(08.02)
8.razvan22222 - de_luci 5-3(21.02)
9.razvan22222 - bedinush 3-5(03.02)
10.razvan22222 - gener8xion 4-5(04.02)
11.razvan22222 - bacovia2a 5-4(16.02)
12.razvan22222 - razvancristian 5-2(04.02)


Ultima modificare efectuata razvan_88 la 22/02/2011 00:41, modificat de 10 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
japonik
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.
japonik

Data inscrierii: 17/Mar/2010
Mesaje: 1079
Localitate: バスルイ

MesajTrimis: 03/02/2011 23:50    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

01. japonik - nelutzu07...........1 - 5 (15.02.)
02. japonik - andreiev.............5 - 3 (06.02.)
03. japonik - jucatoa_rea.......2 - 5 (15.02.)
04. japonik - razvan22222.....1 - 5 (18.02.)
05. japonik - artistu.................3 - 5 (05.02.)
06. japonik - lupu_galben........4 - 6 (14.02.)
07. japonik - de_luci................1 - 5 (05.02.)
08. japonik – bedinush.............4 - 6 (06.02.)
09. japonik – gener8xion........3 - 5 (03.02.)
10. japonik – bacovia2a..........5 - 2 (05.02.)
11. japonik - razvancristian....5 - 4 (26.02.)


11 jocuri, 3 - victorii, 8 - infrangeri, 34 - 51, 6 puncte
_________________
... http://www.youtube.com/watch?v=-TC7WdZI7So
[url=http://www.glitter-graphics.com]Grupa B1 - Februarie 2011 - Grupa B1 - Februarie 2011 -[/url]


Ultima modificare efectuata japonik la 26/02/2011 23:26, modificat de 10 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
razvancristian
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 23/Mar/2010
Mesaje: 13
Localitate: BUCURESTI

MesajTrimis: 05/02/2011 02:04    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

razvancristian-nelutzu07.......2-5__26.02

razvancristian-andreiev

razvancristian-jucatoa_rea......3-5__13.02

razvancristian-razvan22222.......2-5__4.02

razvancristian-artistu

razvancristian-japonik..............4-5__26.02

razvancristian-lupu_galben

razvancristian-de_luci

razvancristian-bedinush..........4-5__26.02

razvancristian-gener8xion.......5-1__26.02

razvancristian-bacovia2a..........5-3__26.02


Ultima modificare efectuata razvancristian la 27/02/2011 13:52, modificat de 2 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
andreiev
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 04/Apr/2010
Mesaje: 100

MesajTrimis: 08/02/2011 13:53    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

andreiev-nelutzu07=2-6(11.02)
andreiev-jucatoa_rea=4-5(03.02)
andreiev-razvan22222=5-2(08.02)
andreiev-artistu=3-5(16.02)
andreiev-japonik=3-5(06.02)
andreiev-lupu_galben=1-5(08.02)
andreiev-de_luci=6-4(06.02)
andreiev-bedinush=2-5(19.02)
andreiev-gener8xion=2-5(04.02)
andreiev-bacovia2a=5-2(13.02)
andreiev-razvancristian=1-5(27.02)


Ultima modificare efectuata andreiev la 27/02/2011 16:20, modificat de 3 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
nelutzu07
De 2 ori liga si 1 Juc. lunii


Data inscrierii: 26/Iun/2010
Mesaje: 378

MesajTrimis: 11/02/2011 20:42    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.nelutzu07 -andreiev............... 6-2(11.2)
2.nelutzu07-jucatoare_rea........0-5(14.2)
3.nelutzu07-razvan22222..........5-4(13.2)
4.nelutzu07-artistu...................6-2(15.2)
5.nelutzu07-japonik..................5-1(15.2)
6.nelutzu07-lupu_galben...........3-5(14.2) 7.nelutzu07-de_luci..................2-5(11.02)
8.nelutzu07-bedinush...............1-5(27.02)
9.nelutzu07-genera8tion..........3-5(9.02)
10.nelutzu07-bacovia..............5-3(9.02)
11.nelutzu07-razvan cristian....5-2(26.02)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului COMPETITII LIBERE -> History Ora este GMT + 4 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Fa-ti si tu propriul forum GRATUIT, pe www.myforum.ro