| Subiectul anterior :: Subiectul urmator |
| Autor |
Mesaj |
spartan1987 Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 17/Mar/2010 Mesaje: 502 Localitate: Bacau
|
Trimis: 03/12/2010 02:58 Titlul subiectului: Grupa B1 - Decembrie 2010 - |
|
|
PARTIDELE SE DESFASOARA IN PERIOADA 3-25 A FIECAREI LUNI
IN PERIOADA 23-25 SE POSTEAZA DISPONIBILITATEA DE CATRE CEI CARE NU SI-AU DISPUTAT TOATE PARTIDELE
IN PERIOADA 25-SFARSITUL LUNII SE DISPUTA MECIURILE RESTANTE
ROG SA SE CITEASCA REGULAMENTUL PENTRU LAMURIRI PENTRU A NU APAREA DISCUTII - [url=http://competitii-libere.myforum.ro/sistemul-de-joc-vt76.html]ORGANIZAREA COMPETITIEI[/url] -
[url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php]          [/url]
1. nicu_nicu1
2. mitza_rr
3. gaby77769
4. japonik
5. ellenushka
6.happy_new_year
7.dunareanca
8.misiune10
9.razvan22222
10.beautiful08
11.de_luci
12.razvancristian...........CONCEDIU.........
de_luci - penalizat cu 1 punct pentru ca nu a jucat cu ronin66 si nici nu a postat disponibilitate |
|
| Sus |
|
 |
misiune10 Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 19/Mar/2010 Mesaje: 77 Localitate: piatra-neamt
|
Trimis: 03/12/2010 11:40 Titlul subiectului: liga decembrie |
|
|
misiune10 vs nicu_nicu1
misiune10 vs mitza_rr......4-5.....10.dec.10
misiune10 vs gaby77769.....5-3----08.dec.10
misiune10 vs japonik.........5-2 ....04.12.2010
misiune10 vs ellenushka
misiune10 vs happy_new_year....5-4...06.dec.10
misiune10 vs dunareanca......5-2....04.dec.10
misiune1o vs razvan22222..........1-5.....18.dec.2010
misiune10 vs beatiful08....4-5...18.dec.2010
misiune10 vs de_luci..........5-2...12.12.10
razvancristian ... concediu placut si distractie frumoasa ! _________________ CONSTANTINO74
Ultima modificare efectuata misiune10 la 18/12/2010 23:32, modificat de 10 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
mitza_rr Am castigat cupa o data.

Data inscrierii: 03/Apr/2010 Mesaje: 297
|
Trimis: 03/12/2010 11:58 Titlul subiectului: |
|
|
1. mitza_rr-nicu_nicu1...5-0 data de 17 dec
2. mitza_rr-gaby77769....1-5 data de 8 dec
3. mitza_rr-japonik...1-5 data de 8 dec
4. mitza_rr-ellenushka...5-4 data de 16 dec
5.mitza_rr-happy_new_year...3-5 data de 30 dec
6.mitza_rr-dunareanca...3-5 data de 22 dec
7.mitza_rr-misiune10...5-4 data de 10 decembrie
8.mitza_rr-razvan22222....0-5 data de 14 dec
9.mitza_rr-beautiful08....4-5 data de 3 dec
10.mitza_rr-de_luci...1-5 data de 23 dec
11.mitza_rr-razvancristian...........CONCEDIU......
Ultima modificare efectuata mitza_rr la 31/12/2010 00:26, modificat de 9 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
razvan_88 De 4 ori liga , 2 cupa , 4 Juc. lunii
Data inscrierii: 29/Mai/2010 Mesaje: 438
|
Trimis: 03/12/2010 15:54 Titlul subiectului: |
|
|
1. razvan22222 - nicu_nicu1 1-6(14.12)
2. razvan22222 - mitza_rr 5-0(14.12)
3. razvan22222 - gaby77769 5-2(04.12)
4.razvan22222 - japonik 5-4(08.12)
5. razvan22222 - ellenushka 4-5(16.12)
6.razvan22222 - happy_new_year 5-2(07.12)
7.razvan22222 - dunareanca 2-6(07.12)
8.razvan22222 - misiune10 5-1(18.12)
9.razvan22222 -
10.razvan22222 - beautiful08 4-6(04.12)
11.razvan22222 - de_luci 5-2(10.12)
12.razvancristian...........CONCEDIU.........
Ultima modificare efectuata razvan_88 la 18/12/2010 17:32, modificat de 10 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
de_luci 1 liga , 1 cupa , 1 Juc. lunii

Data inscrierii: 24/Mar/2010 Mesaje: 651 Localitate: Bacau
|
Trimis: 03/12/2010 21:11 Titlul subiectului: |
|
|
1.DE_LUCI - NICU_NICU1.............3-5..........05.12.2010
2.DE_LUCI - MITZA_RR...............5-1..........23.12.2010
3.DE_LUCI - GABY77769..............4-5...........06.12.2010
4.DE_LUCI - JAPONIK.................5-2...........19.12.2010
5.DE_LUCI - ELLENUSHKA............6-4..........03.12.2010
6.DE_LUCI - HAPPY_NEW_YEAR........0-5.......11.12.2010
7.DE_LUCI - DUNAREANCA...........0-5...........11.12.2010
8.DE_LUCI - MISIUNE10...............2-5...........12.12.2010
9.DE_LUCI - RAZVAN22222..........2-5...........10.12.2010
10.DE_LUCI - BEAUTIFUL08.........5-2...........12.12.2010
11.RAZVANCRISTIAN...................CONCEDIU.........................
Ultima modificare efectuata de_luci la 23/12/2010 17:12, modificat de 4 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
nicu_nicu1 Liga x 4,cupa x 5,juc.lunii x 2
Data inscrierii: 20/Mar/2010 Mesaje: 1937
|
Trimis: 03/12/2010 22:44 Titlul subiectului: |
|
|
1.nicu_nicu1 vs mitza_rr.................... 0-5(17-12)
2.nicu_nicu1 vs gaby77769 ................5-3(08-12)
3.nicu_nicu1 vs japonik .....................5-3(17-12)
4.nicu_nicu1 vs ellenushka ................5-3(05-12)
5.nicu_nicu1 vs vs misiune10 ..................
6.nicu_nicu1 vs dunareanca.................2-5(21-12)
7. nicu_nicu1 vs happy_new_year ........6-2(21-12)
8.nicu_nicu1 vsrazvan22222............... 6-1(14-12)
9.nicu_nicu1 vs beautiful08 ...............
10.nicu_nicu1 vs de_luci .....................5-3(05-12)
Ultima modificare efectuata nicu_nicu1 la 21/12/2010 23:16, modificat de 13 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
ellenushka Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 13/Apr/2010 Mesaje: 40
|
Trimis: 03/12/2010 22:51 Titlul subiectului: |
|
|
1. ellenushka - nicu_nicu1 3 -5 (5 dec)
2. ellenushka - mitza_rr 4-5 (16 dec)
3. ellenushka - gaby77769 1-5 (16 dec)
4. ellenushka - japonik 1-5 (27 dec)
5. ellenushka - happy_new_year 0-5 (6 dec)
6.ellenushka - dunareanca 5-4 (16 dec)
7.ellenushka - misiune10
8.ellenushka - razvan22222 5-4 (16 dec)
9.ellenushka - beautiful08 5-0 (16 dec)
10.ellenushka - de_luci 4- 6 (3 dec)
Ultima modificare efectuata ellenushka la 29/12/2010 13:38, modificat de 6 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
japonik Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 17/Mar/2010 Mesaje: 1079 Localitate: バスルイ
|
Trimis: 04/12/2010 20:36 Titlul subiectului: |
|
|
01. japonik - nicu_nicu1...............3 - 5 (17.12.)
02. japonik - mitza_rr...................5 - 1 (08.12.)
03. japonik - gaby77769..............5 - 2 (08.12.)
04. japonik - ellenushka...............5 - 1 (27.12.)
05. japonik - happy_new_year....5 - 0 (06.12.)
06. japonik - dunareanca..............2 - 5 (12.12.)
07. japonik - misiune10................2 - 5 (04.12.)
08. japonik - razvan22222...........4 - 5 (08.12.)
09. japonik - beautiful08..............0 - 5 (13.12.)
10. japonik - de_luci.....................2 - 5 (19.12.)
11. japonik - razvancristian...........CONCEDIU.........
10 - jocuri, 4 - victorii, 6 - infrangeri, 33 - 34, 8 puncte
[url=http://www.99poze.ro/p/c3b37e56e09014fbf8dcbc4913cbb16b.jpg] [/url] http://www.youtube.com/watch?v=nLazKA9KTYk _________________ ... http://www.youtube.com/watch?v=-TC7WdZI7So
[url=http://www.glitter-graphics.com] [/url]
Ultima modificare efectuata japonik la 27/12/2010 19:59, modificat de 10 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
dunareanca Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 17/Mar/2010 Mesaje: 228
|
Trimis: 05/12/2010 19:25 Titlul subiectului: |
|
|
1. dunareanca- nicu_nicu1 ___5-2___21.dec.
2. dunareanca-mitza_rr ____6_3___22.dec.
3. dunareanca- gaby77769 ___5-2___14.dec.
4. dunareanca-japonik ___5-2___12.dec.
5. dunareanca-ellenushka___4-5___16.dec.
6. dunareanca-happy_new_year ___5-4___21.dec.
7. dunareanca-misiune10 ____2-5___04.dec.
8. dunareanca-razvan22222____6-2___07.dec.
9. dunareanca-beautiful08 ___4-5___08.dec.
10. dunareanca-de_luci ____5-0___11.dec.
11.razvancristian...........CONCEDIU.........
Ultima modificare efectuata dunareanca la 23/12/2010 13:05, modificat de 10 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
happy_new_year 1 liga , 1 cupa , 1 Juc. lunii
Data inscrierii: 25/Iun/2010 Mesaje: 259
|
Trimis: 06/12/2010 00:44 Titlul subiectului: |
|
|
01. happy_new_year - nicu_nicu1 =..........2 - 6 ( 21.12 )
02. happy_new_year - mitza_rr =............5 - 3 ( 30.12 )
03. happy_new_year - gaby77769 =.........5 - 3 ( 20.12 )
04. happy_new_year - japonik =...............0 - 5 ( 06.12 )
05. happy_new_year - ellenushka =.........5 - 0 ( 06.12 )
06. happy_new_year - dunareanca =.........4 - 5 ( 21.12 )
07. happy_new_year - misiune10 =..........4 - 5 ( 06.12 )
08. happy_new_year - razvan22222 =.....2 - 5 ( 07.12 )
09. happy_new_year - beautiful08 =........5 - 2 ( 07.12 )
10. happy_new_year - de_luci =...............5 - 0 ( 11.12 )
12. razvancristian...........CONCEDIU _________________ " Pentru a judeca drept, nu asculta numai toate vocile, ci si toate tacerile "
Ultima modificare efectuata happy_new_year la 31/12/2010 00:26, modificat de 4 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
beautiful08 Am castigat liga o data.

Data inscrierii: 03/Apr/2010 Mesaje: 64
|
Trimis: 13/12/2010 16:02 Titlul subiectului: divizia b1 |
|
|
beautiful08-mitza_rr=5-4 (3-12)
beautiful08-dunareanca=5-4 (8-12)
beautiful08-razvan22222=6-4 (4-12)
beautiful08-happy-new-year=2-5 (8-12)
beautiful08-yaponik=5-0 (13-12)
beautiful08-ellenushka=0-5 (16-12)
beautiful08-misiune10=5-4 (18-12)
beautiful08-gaby77769=5-4 (18-12)
beautiful08-de_luci=2-5 (12-12) |
|
| Sus |
|
 |
|