Pagina de start a forumului COMPETITII LIBERE COMPETITII LIBERE
Pe acest forum se organizeaza competitii de table!
 
Mesaje privateMesaje private

AutentificareAutentificare  InregistrareInregistrare


Profil  Cautare  Membri  FAQ  Grupuri
Grupa B1 - Decembrie 2010 -

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului COMPETITII LIBERE -> History
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
spartan1987
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.
spartan1987

Data inscrierii: 17/Mar/2010
Mesaje: 502
Localitate: Bacau

MesajTrimis: 03/12/2010 02:58    Titlul subiectului: Grupa B1 - Decembrie 2010 - Raspunde cu citat (quote)

PARTIDELE SE DESFASOARA IN PERIOADA 3-25 A FIECAREI LUNI
IN PERIOADA 23-25 SE POSTEAZA DISPONIBILITATEA DE CATRE CEI CARE NU SI-AU DISPUTAT TOATE PARTIDELE
IN PERIOADA 25-SFARSITUL LUNII SE DISPUTA MECIURILE RESTANTE
ROG SA SE CITEASCA REGULAMENTUL PENTRU LAMURIRI PENTRU A NU APAREA DISCUTII - [url=http://competitii-libere.myforum.ro/sistemul-de-joc-vt76.html]ORGANIZAREA COMPETITIEI[/url] -

[url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php]Grupa B1  - Decembrie 2010 - Grupa B1  - Decembrie 2010 -Grupa B1  - Decembrie 2010 - Grupa B1  - Decembrie 2010 -Grupa B1  - Decembrie 2010 - Grupa B1  - Decembrie 2010 -Grupa B1  - Decembrie 2010 - Grupa B1  - Decembrie 2010 -Grupa B1  - Decembrie 2010 - Grupa B1  - Decembrie 2010 -Grupa B1  - Decembrie 2010 - Grupa B1  - Decembrie 2010 -Grupa B1  - Decembrie 2010 - Grupa B1  - Decembrie 2010 -Grupa B1  - Decembrie 2010 - Grupa B1  - Decembrie 2010 -Grupa B1  - Decembrie 2010 - Grupa B1  - Decembrie 2010 -Grupa B1  - Decembrie 2010 - Grupa B1  - Decembrie 2010 -Grupa B1  - Decembrie 2010 - Grupa B1  - Decembrie 2010 -[/url]




1. nicu_nicu1
2. mitza_rr
3. gaby77769
4. japonik
5. ellenushka
6.happy_new_year
7.dunareanca
8.misiune10
9.razvan22222
10.beautiful08
11.de_luci
12.razvancristian...........CONCEDIU.........



de_luci - penalizat cu 1 punct pentru ca nu a jucat cu ronin66 si nici nu a postat disponibilitate
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
misiune10
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 19/Mar/2010
Mesaje: 77
Localitate: piatra-neamt

MesajTrimis: 03/12/2010 11:40    Titlul subiectului: liga decembrie Raspunde cu citat (quote)

misiune10 vs nicu_nicu1
misiune10 vs mitza_rr......4-5.....10.dec.10
misiune10 vs gaby77769.....5-3----08.dec.10
misiune10 vs japonik.........5-2 ....04.12.2010
misiune10 vs ellenushka
misiune10 vs happy_new_year....5-4...06.dec.10
misiune10 vs dunareanca......5-2....04.dec.10
misiune1o vs razvan22222..........1-5.....18.dec.2010
misiune10 vs beatiful08....4-5...18.dec.2010
misiune10 vs de_luci..........5-2...12.12.10
razvancristian ... concediu placut si distractie frumoasa !
_________________
CONSTANTINO74


Ultima modificare efectuata misiune10 la 18/12/2010 23:32, modificat de 10 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mitza_rr
Am castigat cupa o data.
Am castigat cupa o data.


Data inscrierii: 03/Apr/2010
Mesaje: 297

MesajTrimis: 03/12/2010 11:58    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1. mitza_rr-nicu_nicu1...5-0 data de 17 dec
2. mitza_rr-gaby77769....1-5 data de 8 dec
3. mitza_rr-japonik...1-5 data de 8 dec
4. mitza_rr-ellenushka...5-4 data de 16 dec
5.mitza_rr-happy_new_year...3-5 data de 30 dec
6.mitza_rr-dunareanca...3-5 data de 22 dec
7.mitza_rr-misiune10...5-4 data de 10 decembrie
8.mitza_rr-razvan22222....0-5 data de 14 dec
9.mitza_rr-beautiful08....4-5 data de 3 dec
10.mitza_rr-de_luci...1-5 data de 23 dec
11.mitza_rr-razvancristian...........CONCEDIU......


Ultima modificare efectuata mitza_rr la 31/12/2010 00:26, modificat de 9 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
razvan_88
De 4 ori liga , 2 cupa , 4 Juc. lunii


Data inscrierii: 29/Mai/2010
Mesaje: 438

MesajTrimis: 03/12/2010 15:54    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1. razvan22222 - nicu_nicu1 1-6(14.12)
2. razvan22222 - mitza_rr 5-0(14.12)
3. razvan22222 - gaby77769 5-2(04.12)
4.razvan22222 - japonik 5-4(08.12)
5. razvan22222 - ellenushka 4-5(16.12)
6.razvan22222 - happy_new_year 5-2(07.12)
7.razvan22222 - dunareanca 2-6(07.12)
8.razvan22222 - misiune10 5-1(18.12)
9.razvan22222 -
10.razvan22222 - beautiful08 4-6(04.12)
11.razvan22222 - de_luci 5-2(10.12)
12.razvancristian...........CONCEDIU.........


Ultima modificare efectuata razvan_88 la 18/12/2010 17:32, modificat de 10 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
de_luci
1 liga , 1 cupa , 1 Juc. lunii
de_luci

Data inscrierii: 24/Mar/2010
Mesaje: 651
Localitate: Bacau

MesajTrimis: 03/12/2010 21:11    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.DE_LUCI - NICU_NICU1.............3-5..........05.12.2010
2.DE_LUCI - MITZA_RR...............5-1..........23.12.2010
3.DE_LUCI - GABY77769..............4-5...........06.12.2010
4.DE_LUCI - JAPONIK.................5-2...........19.12.2010
5.DE_LUCI - ELLENUSHKA............6-4..........03.12.2010
6.DE_LUCI - HAPPY_NEW_YEAR........0-5.......11.12.2010
7.DE_LUCI - DUNAREANCA...........0-5...........11.12.2010
8.DE_LUCI - MISIUNE10...............2-5...........12.12.2010
9.DE_LUCI - RAZVAN22222..........2-5...........10.12.2010
10.DE_LUCI - BEAUTIFUL08.........5-2...........12.12.2010
11.RAZVANCRISTIAN...................CONCEDIU.........................


Ultima modificare efectuata de_luci la 23/12/2010 17:12, modificat de 4 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
nicu_nicu1
Liga x 4,cupa x 5,juc.lunii x 2


Data inscrierii: 20/Mar/2010
Mesaje: 1937

MesajTrimis: 03/12/2010 22:44    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.nicu_nicu1 vs mitza_rr.................... 0-5(17-12)
2.nicu_nicu1 vs gaby77769 ................5-3(08-12)
3.nicu_nicu1 vs japonik .....................5-3(17-12)
4.nicu_nicu1 vs ellenushka ................5-3(05-12)
5.nicu_nicu1 vs vs misiune10 ..................
6.nicu_nicu1 vs dunareanca.................2-5(21-12)
7. nicu_nicu1 vs happy_new_year ........6-2(21-12)
8.nicu_nicu1 vsrazvan22222............... 6-1(14-12)
9.nicu_nicu1 vs beautiful08 ...............
10.nicu_nicu1 vs de_luci .....................5-3(05-12)


Ultima modificare efectuata nicu_nicu1 la 21/12/2010 23:16, modificat de 13 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ellenushka
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 13/Apr/2010
Mesaje: 40

MesajTrimis: 03/12/2010 22:51    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1. ellenushka - nicu_nicu1 3 -5 (5 dec)
2. ellenushka - mitza_rr 4-5 (16 dec)
3. ellenushka - gaby77769 1-5 (16 dec)
4. ellenushka - japonik 1-5 (27 dec)
5. ellenushka - happy_new_year 0-5 (6 dec)
6.ellenushka - dunareanca 5-4 (16 dec)
7.ellenushka - misiune10
8.ellenushka - razvan22222 5-4 (16 dec)
9.ellenushka - beautiful08 5-0 (16 dec)
10.ellenushka - de_luci 4- 6 (3 dec)


Ultima modificare efectuata ellenushka la 29/12/2010 13:38, modificat de 6 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
japonik
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.
japonik

Data inscrierii: 17/Mar/2010
Mesaje: 1079
Localitate: バスルイ

MesajTrimis: 04/12/2010 20:36    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

01. japonik - nicu_nicu1...............3 - 5 (17.12.)
02. japonik - mitza_rr...................5 - 1 (08.12.)
03. japonik - gaby77769..............5 - 2 (08.12.)
04. japonik - ellenushka...............5 - 1 (27.12.)
05. japonik - happy_new_year....5 - 0 (06.12.)
06. japonik - dunareanca..............2 - 5 (12.12.)
07. japonik - misiune10................2 - 5 (04.12.)
08. japonik - razvan22222...........4 - 5 (08.12.)
09. japonik - beautiful08..............0 - 5 (13.12.)
10. japonik - de_luci.....................2 - 5 (19.12.)
11. japonik - razvancristian...........CONCEDIU.........


10 - jocuri, 4 - victorii, 6 - infrangeri, 33 - 34, 8 puncte

[url=http://www.99poze.ro/p/c3b37e56e09014fbf8dcbc4913cbb16b.jpg]Grupa B1  - Decembrie 2010 - Grupa B1  - Decembrie 2010 -[/url] http://www.youtube.com/watch?v=nLazKA9KTYk :-)
_________________
... http://www.youtube.com/watch?v=-TC7WdZI7So
[url=http://www.glitter-graphics.com]Grupa B1  - Decembrie 2010 - Grupa B1  - Decembrie 2010 -[/url]


Ultima modificare efectuata japonik la 27/12/2010 19:59, modificat de 10 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dunareanca
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 17/Mar/2010
Mesaje: 228

MesajTrimis: 05/12/2010 19:25    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1. dunareanca- nicu_nicu1 ___5-2___21.dec.
2. dunareanca-mitza_rr ____6_3___22.dec.
3. dunareanca- gaby77769 ___5-2___14.dec.
4. dunareanca-japonik ___5-2___12.dec.
5. dunareanca-ellenushka___4-5___16.dec.
6. dunareanca-happy_new_year ___5-4___21.dec.
7. dunareanca-misiune10 ____2-5___04.dec.
8. dunareanca-razvan22222____6-2___07.dec.
9. dunareanca-beautiful08 ___4-5___08.dec.
10. dunareanca-de_luci ____5-0___11.dec.
11.razvancristian...........CONCEDIU.........


Ultima modificare efectuata dunareanca la 23/12/2010 13:05, modificat de 10 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
happy_new_year
1 liga , 1 cupa , 1 Juc. lunii


Data inscrierii: 25/Iun/2010
Mesaje: 259

MesajTrimis: 06/12/2010 00:44    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

01. happy_new_year - nicu_nicu1 =..........2 - 6 ( 21.12 )
02. happy_new_year - mitza_rr =............5 - 3 ( 30.12 )
03. happy_new_year - gaby77769 =.........5 - 3 ( 20.12 )
04. happy_new_year - japonik =...............0 - 5 ( 06.12 )
05. happy_new_year - ellenushka =.........5 - 0 ( 06.12 )
06. happy_new_year - dunareanca =.........4 - 5 ( 21.12 )
07. happy_new_year - misiune10 =..........4 - 5 ( 06.12 )
08. happy_new_year - razvan22222 =.....2 - 5 ( 07.12 )
09. happy_new_year - beautiful08 =........5 - 2 ( 07.12 )
10. happy_new_year - de_luci =...............5 - 0 ( 11.12 )
12. razvancristian...........CONCEDIU

_________________
" Pentru a judeca drept, nu asculta numai toate vocile, ci si toate tacerile "


Ultima modificare efectuata happy_new_year la 31/12/2010 00:26, modificat de 4 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
beautiful08
Am castigat liga o data.
Am castigat liga o data.


Data inscrierii: 03/Apr/2010
Mesaje: 64

MesajTrimis: 13/12/2010 16:02    Titlul subiectului: divizia b1 Raspunde cu citat (quote)

beautiful08-mitza_rr=5-4 (3-12)
beautiful08-dunareanca=5-4 (8-12)
beautiful08-razvan22222=6-4 (4-12)
beautiful08-happy-new-year=2-5 (8-12)
beautiful08-yaponik=5-0 (13-12)
beautiful08-ellenushka=0-5 (16-12)
beautiful08-misiune10=5-4 (18-12)
beautiful08-gaby77769=5-4 (18-12)
beautiful08-de_luci=2-5 (12-12)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului COMPETITII LIBERE -> History Ora este GMT + 4 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Fa-ti si tu propriul forum GRATUIT, pe www.myforum.ro