| Subiectul anterior :: Subiectul urmator |
| Autor |
Mesaj |
zeultunetului Administrator


Data inscrierii: 13/Mar/2010 Mesaje: 1360
|
Trimis: 03/08/2010 15:58 Titlul subiectului: Grupa B1 - AUGUST 2010 |
|
|
PARTIDELE SE DESFASOARA IN PERIOADA 3-25 A FIECAREI LUNI
IN PERIOADA 23-25 SE POSTEAZA DISPONIBILITATEA DE CATRE CEI CARE NU SI-AU DISPUTAT TOATE PARTIDELE
IN PERIOADA 25-SFARSITUL LUNII SE DISPUTA MECIURILE RESTANTE
ROG SA SE CITEASCA REGULAMENTUL PENTRU LAMURIRI PENTRU A NU APAREA DISCUTII - [url=http://competitii-libere.myforum.ro/sistemul-de-joc-vt76.html]ORGANIZAREA COMPETITIEI[/url] -
[url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php]          [/url]
- mitza_rr (concediu)
- un_taran
- babyb0y
- peter_endre
- dunareanca
- andreiev
- de_luci
- ralyu_printre_zaruri
- DeathDevil
- constantino74
- roxy007
- Mitty_2 (concediu)
ATENTIE! DINTR-O REGRETABILA OMISIUNE NU S-A ANUNTAT CONCEDIUL JUCATORULUI mitty_2 PENTRU LUNA AUGUST ! DECI JUCATORUL mitty_2 ESTE IN CNCEDIU.(nicu_nicu1) _________________ "Pentru a-ti realiza visele, trebuie mai intai sa te trezesti."
| Recomandate |
Cel Mai Bun Afrodisiac Feminin Ai cautat produse afrodisiace. Pe Naturo.ro vei gasi o gama variata de astfel de produse la cele mai avantajoase preturi. Tel: 021-255.21.83 |
naturo.ro |
Femei Casatorite Pentru Relatii Alegeti dintr-o sumedenie de femei casatorite pentru relatii pentru a gasi persoana potrivita. Cautati prin sutele de mii de profile! |
intimitate.ro |
|
|
| Sus |
|
 |
DeathDevil Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 18/Mar/2010 Mesaje: 50
|
Trimis: 03/08/2010 16:52 Titlul subiectului: |
|
|
1. deathdevil - mitza_rr (concediu)
2 deathdevil - un_taran = 5-1
3deathdevil - babyb0y = 0-5
4 deathdevil - peter_endre = 4-5
5 deathdevil - dunareanca= 0-5 (21.08.2010)
6 deathdevil - andreiev = 5-1
7 deathdevil - de_luci- 4-5
8 deathdevil - ralyu_printre_zaruri= 4-6
9 deathdevil - constantino74 = 5-2
10 deathdevil - roxy007= 0-5
11 deathdevil - Mitty_2
ATENTIE! DINTR-O REGRETABILA OMISIUNE NU S-A ANUNTAT CONCEDIUL JUCATORULUI mitty_2 PENTRU LUNA AUGUST ! DECI JUCATORUL mitty_2 ESTE IN CNCEDIU.(nicu_nicu1)
Ultima modificare efectuata DeathDevil la 29/08/2010 15:47, modificat de 6 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
misiune10 Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 19/Mar/2010 Mesaje: 77 Localitate: piatra-neamt
|
Trimis: 03/08/2010 16:54 Titlul subiectului: sa ne disram |
|
|
1...constantino74...vs...mitza_rr---------(conscediu)
2...constantino74...vs...un_taran.............4--5
3...constantino74...vs...babyb0y.........5-4
4...constantino74...vs...peter_endre.............5--0
5...constantino74...vs...dunareanca...........1-5
6...constantino74...vs...andreiev........1-5
7...constantino74...vs...de_luci.......5-2
8...constantino74...vs...ralyu_printre_zaruri...5-1
9...constantino74...vs...DeathDevil.............2--5
10...constantino74...vs...roxy007..............3--5
11...constantino74...vs...Mitty_2..conshediu
ATENTIE! DINTR-O REGRETABILA OMISIUNE NU S-A ANUNTAT CONCEDIUL JUCATORULUI mitty_2 PENTRU LUNA AUGUST ! DECI JUCATORUL mitty_2 ESTE IN CNCEDIU.(nicu_nicu1) _________________ CONSTANTINO74
Ultima modificare efectuata misiune10 la 30/08/2010 13:47, modificat de 9 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
un_taran Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 21/Mar/2010 Mesaje: 66
|
Trimis: 03/08/2010 17:14 Titlul subiectului: |
|
|
1. un_taran - mitza_rr (concediu)
2. un_taran -babyb0y 2-6 17.08
3. un_taran -peter_endre 4-5 06.08
4. un_taran -dunareanca 4-6
5. un_taran -andreiev 4-5
6. un_taran -de_luci 3-5 18.08
7. un_taran -ralyu_printre_zaruri 6-4 17.08
8. un_taran -DeathDevil 1-5 03.08
9. un_taran -constantino74 5-4 03.08
10. un_taran -roxy007 3-5 22.08
11. un_taran -Mitty_2 - concediu
ATENTIE! DINTR-O REGRETABILA OMISIUNE NU S-A ANUNTAT CONCEDIUL JUCATORULUI mitty_2 PENTRU LUNA AUGUST ! DECI JUCATORUL mitty_2 ESTE IN CNCEDIU.(nicu_nicu1)
Ultima modificare efectuata un_taran la 31/08/2010 16:16, modificat de 10 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
misiune10 Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 19/Mar/2010 Mesaje: 77 Localitate: piatra-neamt
|
Trimis: 03/08/2010 18:13 Titlul subiectului: |
|
|
nu _________________ CONSTANTINO74 |
|
| Sus |
|
 |
peter_endre Am castigat 4 cupe si 1 Juc. lunii
Data inscrierii: 20/Mar/2010 Mesaje: 831
|
Trimis: 03/08/2010 20:23 Titlul subiectului: |
|
|
1.peter_endre..... mitza_rr (concediu)
2.peter_endre..... un_taran.....5-4(06.08)
3.peter_endre..... babyb0y.....5-2(10.08)
4.peter_endre..... dunareanca.....5-4(14.08)
5.peter_endre..... andreiev.....6-2(10.08)
6.peter_endre..... de_luci.....3-5(21.08)
7.peter_endre..... ralyu_printre_zaruri.....5-4(29.08)
8.peter_endre..... DeathDevil....5-4(28.08)
9.peter_endre..... constantino74....0-5(03.08)
10.peter_endre..... roxy007.....4-5(31.08)
11.peter_endre..... mitty_2 (concediu)
joc. 9 vict. 6 infr. 3 39-34 12pnc
ATENTIE! DINTR-O REGRETABILA OMISIUNE NU S-A ANUNTAT CONCEDIUL JUCATORULUI mitty_2 PENTRU LUNA AUGUST ! DECI JUCATORUL mitty_2 ESTE IN CNCEDIU.(nicu_nicu1)
Ultima modificare efectuata peter_endre la 31/08/2010 21:13, modificat de 7 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
babyb0y Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 20/Mar/2010 Mesaje: 17
|
Trimis: 03/08/2010 21:51 Titlul subiectului: |
|
|
1.mitza_rr (concediu)
2.Babyb0y-un_taran=6-2...17 august
3.Babyb0y-peter_endre=2-5...10 august
4.Babyb0y-dunareanca=5-4...7 august
5.Babyb0y-andreiev=5-4...4 august
6.Babyb0y-de_luci=5-2...8 august
7.Babyb0y-ralyu_printre_zaruri=5-2...14 august
8.Babyb0y-DeathDevil=5-0...7 august
9.Babyb0y-constantino74=4-5...22 august
10.Babyb0y-roxy007=5-3...3 august
11.Mitty_2(concediu)
ATENTIE! DINTR-O REGRETABILA OMISIUNE NU S-A ANUNTAT CONCEDIUL JUCATORULUI mitty_2 PENTRU LUNA AUGUST ! DECI JUCATORUL mitty_2 ESTE IN CNCEDIU.(nicu_nicu1)
Ultima modificare efectuata babyb0y la 25/08/2010 21:22, modificat de 9 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
de_luci 1 liga , 1 cupa , 1 Juc. lunii

Data inscrierii: 24/Mar/2010 Mesaje: 651 Localitate: Bacau
|
Trimis: 03/08/2010 23:13 Titlul subiectului: |
|
|
1.DE_LUCI - UN_TARAN.................5-3............18.08.2010
2.DE_LUCI - BABYB0Y....................2-5.............08.08.2010
3.DE_LUCI - PETER_ENDRE.............5-3............21.08.2010
4.DE_LUCI - DUNAREANCA..............3-5.............12.08.2010
5.DE_LUCI - ANDREIEV...................2-5.............07.08.2010
6.DE_LUCI - RALYU_PRINTRE_ZARURI.......0-5.....15.08.2010
7.DE_LUCI - DEATHDEVIL..............5-4.............07.08.2010
8.DE_LUCI - CONSTANYINO74.........2-5.............21.08.2010
9.DE_LUCI - ROXY007.....................4-5.............22.08.2010
10.DE_LUCI - MITTY_2
ATENTIE! DINTR-O REGRETABILA OMISIUNE NU S-A ANUNTAT CONCEDIUL JUCATORULUI mitty_2 PENTRU LUNA AUGUST ! DECI JUCATORUL mitty_2 ESTE IN CNCEDIU.(nicu_nicu1)
Linie de clasament:
Ultima modificare efectuata de_luci la 22/08/2010 21:47, modificat de 3 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
roxy007 Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 23/Mar/2010 Mesaje: 31
|
Trimis: 03/08/2010 23:43 Titlul subiectului: |
|
|
1.roxy007 - un_taran...........................5-3 (22.08.)
2.roxy007 - babyb0y...........................3-5 (03.08.)
3.roxy007 - peter_endre......................5-4 (31.08.)
4.roxy007 - dunareanca.......................5-0 (31.08.)
5.roxy007 - andreiev...........................2-6 (03.08.)
6.roxy007 de_luci................................5-4 (22.08.)
7.roxy007 - ralyu_printre_zaruri...........
8.roxy007 - DeathDevil........................5-0 (03.08.)
9.roxy007 - constantino74..................5-3 (03.08.)
10.roxy007 - Mitty_2 ...........................(concediu)
11.roxy007 - mitza_rr.......................... (concediu)
ATENTIE! DINTR-O REGRETABILA OMISIUNE NU S-A ANUNTAT CONCEDIUL JUCATORULUI mitty_2 PENTRU LUNA AUGUST ! DECI JUCATORUL mitty_2 ESTE IN CNCEDIU.(nicu_nicu1)
Ultima modificare efectuata roxy007 la 31/08/2010 22:18, modificat de 4 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
dunareanca Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 17/Mar/2010 Mesaje: 228
|
Trimis: 04/08/2010 09:12 Titlul subiectului: |
|
|
1. dunareanca- un_tara_____4-6____24.aug.
2. dunareanca -babyb0y____4-5____07.aug.
3. dunareanca-peter_endre ____4_5_____14.aug.
4. dunareanca-andreiev______1-5______24.aug.
5. dunareanca-de_luci ______5-3_____12.aug.
6. dunareanca-ralyu_printre_zaruri______5-1_____30.aug.
7. dunareanca-DeathDevil _____5-0_____21.aug.
8. dunareanca-constantino74_____5-1_____21.aug.
9. dunareanca-roxy007_____0-5____31.08
mitza_rr-concediu placut !
Mitty_2- concediu placut !
mitza_rr (concediu)ATENTIE! DINTR-O REGRETABILA OMISIUNE NU S-A ANUNTAT CONCEDIUL JUCATORULUI mitty_2 PENTRU LUNA AUGUST ! DECI JUCATORUL mitty_2 ESTE IN CNCEDIU.(nicu_nicu1)[b]
Ultima modificare efectuata dunareanca la 01/09/2010 12:56, modificat de 10 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
ralyu_printre_zaruri De 3 ori liga si 1 Juc. lunii

Data inscrierii: 02/Apr/2010 Mesaje: 91
|
Trimis: 04/08/2010 11:30 Titlul subiectului: |
|
|
Jocurile grupei:
01. ralyu_printre_zaruri - un_taran...............4-6 17 aug 2010
02. ralyu_printre_zaruri - babyb0y...............2-5 14 aug 2010
03. ralyu_printre_zaruri - peter_endre..........4-5 29 aug 2010
04. ralyu_printre_zaruri - dunareanca..........1-5 30 aug 2010
05. ralyu_printre_zaruri - andreiev...............0-5 7 aug 2010
06. ralyu_printre_zaruri - de_luci.................5-0 15 aug 2010
07. ralyu_printre_zaruri - DeathDevil...........6-4 7 aug 2010
08. ralyu_printre_zaruri - constantino74.......1-5 29 aug 2010
09. ralyu_printre_zaruri - roxy007...............
mitty_2 (concediu)
mitza_rr (concediu)
ATENTIE! DINTR-O REGRETABILA OMISIUNE NU S-A ANUNTAT CONCEDIUL JUCATORULUI mitty_2 PENTRU LUNA AUGUST ! DECI JUCATORUL mitty_2 ESTE IN CNCEDIU.(nicu_nicu1)
Ultima modificare efectuata ralyu_printre_zaruri la 30/08/2010 21:55, modificat de 8 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
andreiev Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 04/Apr/2010 Mesaje: 100
|
Trimis: 07/08/2010 13:01 Titlul subiectului: |
|
|
1.andreiev- un_taran=5-4(24.08)
2.andreiev-babyb0y=4-5(4.08)
3.andreiev- peter_endre=2-5(10.08)
4.andreiev- dunareanca=5-1(24.08)
5.andreiev- de_luci=5-4(7.08)
6.andreiev- ralyu_printre_zaruri=5-0(7.08)
7.andreiev- DeathDevil=1-5(7.08)
8.andreiev- constantino74=5-1(29.08)
9.andreiev- roxy007=5-3(3.08)
10.andreiev-Mitty_2
ATENTIE! DINTR-O REGRETABILA OMISIUNE NU S-A ANUNTAT CONCEDIUL JUCATORULUI mitty_2 PENTRU LUNA AUGUST ! DECI JUCATORUL mitty_2 ESTE IN CNCEDIU.(nicu_nicu1)
Ultima modificare efectuata de catre andreiev la 30/08/2010 15:21, modificat de 1 data in total |
|
| Sus |
|
 |
mitty_2 Am castigat cupa o data.

Data inscrierii: 20/Mar/2010 Mesaje: 141 Localitate: Hunedoara
|
Trimis: 25/08/2010 18:19 Titlul subiectului: |
|
|
sunt in concediu....  |
|
| Sus |
|
 |
|