Pagina de start a forumului COMPETITII LIBERE COMPETITII LIBERE
Pe acest forum se organizeaza competitii de table!
 
Mesaje privateMesaje private

AutentificareAutentificare  InregistrareInregistrare


Profil  Cautare  Membri  FAQ  Grupuri
Grupa B1 - AUGUST 2010

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului COMPETITII LIBERE -> History
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
zeultunetului
Administrator
Administrator
zeultunetului

Data inscrierii: 13/Mar/2010
Mesaje: 1360

MesajTrimis: 03/08/2010 15:58    Titlul subiectului: Grupa B1 - AUGUST 2010 Raspunde cu citat (quote)

PARTIDELE SE DESFASOARA IN PERIOADA 3-25 A FIECAREI LUNI
IN PERIOADA 23-25 SE POSTEAZA DISPONIBILITATEA DE CATRE CEI CARE NU SI-AU DISPUTAT TOATE PARTIDELE
IN PERIOADA 25-SFARSITUL LUNII SE DISPUTA MECIURILE RESTANTE
ROG SA SE CITEASCA REGULAMENTUL PENTRU LAMURIRI PENTRU A NU APAREA DISCUTII - [url=http://competitii-libere.myforum.ro/sistemul-de-joc-vt76.html]ORGANIZAREA COMPETITIEI[/url] -



[url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php]Grupa B1 - AUGUST 2010 Grupa B1 - AUGUST 2010Grupa B1 - AUGUST 2010 Grupa B1 - AUGUST 2010Grupa B1 - AUGUST 2010 Grupa B1 - AUGUST 2010Grupa B1 - AUGUST 2010 Grupa B1 - AUGUST 2010Grupa B1 - AUGUST 2010 Grupa B1 - AUGUST 2010Grupa B1 - AUGUST 2010 Grupa B1 - AUGUST 2010Grupa B1 - AUGUST 2010 Grupa B1 - AUGUST 2010Grupa B1 - AUGUST 2010 Grupa B1 - AUGUST 2010Grupa B1 - AUGUST 2010 Grupa B1 - AUGUST 2010Grupa B1 - AUGUST 2010 Grupa B1 - AUGUST 2010Grupa B1 - AUGUST 2010 Grupa B1 - AUGUST 2010[/url]

  1. mitza_rr (concediu)
  2. un_taran
  3. babyb0y
  4. peter_endre
  5. dunareanca
  6. andreiev
  7. de_luci
  8. ralyu_printre_zaruri
  9. DeathDevil
  10. constantino74
  11. roxy007
  12. Mitty_2 (concediu)


ATENTIE! DINTR-O REGRETABILA OMISIUNE NU S-A ANUNTAT CONCEDIUL JUCATORULUI mitty_2 PENTRU LUNA AUGUST ! DECI JUCATORUL mitty_2 ESTE IN CNCEDIU.(nicu_nicu1)
_________________
"Pentru a-ti realiza visele, trebuie mai intai sa te trezesti."


 Recomandate 
Cel Mai Bun Afrodisiac Feminin
Ai cautat produse afrodisiace. Pe Naturo.ro vei gasi o gama variata de astfel de produse la cele mai avantajoase preturi. Tel: 021-255.21.83
naturo.ro
Femei Casatorite Pentru Relatii
Alegeti dintr-o sumedenie de femei casatorite pentru relatii pentru a gasi persoana potrivita. Cautati prin sutele de mii de profile!
intimitate.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DeathDevil
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.
DeathDevil

Data inscrierii: 18/Mar/2010
Mesaje: 50

MesajTrimis: 03/08/2010 16:52    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1. deathdevil - mitza_rr (concediu)
2 deathdevil - un_taran = 5-1
3deathdevil - babyb0y = 0-5
4 deathdevil - peter_endre = 4-5
5 deathdevil - dunareanca= 0-5 (21.08.2010)
6 deathdevil - andreiev = 5-1
7 deathdevil - de_luci- 4-5
8 deathdevil - ralyu_printre_zaruri= 4-6
9 deathdevil - constantino74 = 5-2
10 deathdevil - roxy007= 0-5
11 deathdevil - Mitty_2


ATENTIE! DINTR-O REGRETABILA OMISIUNE NU S-A ANUNTAT CONCEDIUL JUCATORULUI mitty_2 PENTRU LUNA AUGUST ! DECI JUCATORUL mitty_2 ESTE IN CNCEDIU.(nicu_nicu1)


Ultima modificare efectuata DeathDevil la 29/08/2010 15:47, modificat de 6 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
misiune10
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 19/Mar/2010
Mesaje: 77
Localitate: piatra-neamt

MesajTrimis: 03/08/2010 16:54    Titlul subiectului: sa ne disram Raspunde cu citat (quote)

1...constantino74...vs...mitza_rr---------(conscediu)
2...constantino74...vs...un_taran.............4--5
3...constantino74...vs...babyb0y.........5-4
4...constantino74...vs...peter_endre.............5--0
5...constantino74...vs...dunareanca...........1-5
6...constantino74...vs...andreiev........1-5
7...constantino74...vs...de_luci.......5-2
8...constantino74...vs...ralyu_printre_zaruri...5-1
9...constantino74...vs...DeathDevil.............2--5
10...constantino74...vs...roxy007..............3--5
11...constantino74...vs...Mitty_2..conshediu

ATENTIE! DINTR-O REGRETABILA OMISIUNE NU S-A ANUNTAT CONCEDIUL JUCATORULUI mitty_2 PENTRU LUNA AUGUST ! DECI JUCATORUL mitty_2 ESTE IN CNCEDIU.(nicu_nicu1)
_________________
CONSTANTINO74


Ultima modificare efectuata misiune10 la 30/08/2010 13:47, modificat de 9 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
un_taran
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 21/Mar/2010
Mesaje: 66

MesajTrimis: 03/08/2010 17:14    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1. un_taran - mitza_rr (concediu)
2. un_taran -babyb0y 2-6 17.08
3. un_taran -peter_endre 4-5 06.08
4. un_taran -dunareanca 4-6
5. un_taran -andreiev 4-5
6. un_taran -de_luci 3-5 18.08
7. un_taran -ralyu_printre_zaruri 6-4 17.08
8. un_taran -DeathDevil 1-5 03.08
9. un_taran -constantino74 5-4 03.08
10. un_taran -roxy007 3-5 22.08
11. un_taran -Mitty_2 - concediu
ATENTIE! DINTR-O REGRETABILA OMISIUNE NU S-A ANUNTAT CONCEDIUL JUCATORULUI mitty_2 PENTRU LUNA AUGUST ! DECI JUCATORUL mitty_2 ESTE IN CNCEDIU.(nicu_nicu1)


Ultima modificare efectuata un_taran la 31/08/2010 16:16, modificat de 10 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
misiune10
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 19/Mar/2010
Mesaje: 77
Localitate: piatra-neamt

MesajTrimis: 03/08/2010 18:13    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nu
_________________
CONSTANTINO74
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
peter_endre
Am castigat 4 cupe si 1 Juc. lunii


Data inscrierii: 20/Mar/2010
Mesaje: 831

MesajTrimis: 03/08/2010 20:23    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.peter_endre..... mitza_rr (concediu)
2.peter_endre..... un_taran.....5-4(06.08)
3.peter_endre..... babyb0y.....5-2(10.08)
4.peter_endre..... dunareanca.....5-4(14.08)
5.peter_endre..... andreiev.....6-2(10.08)
6.peter_endre..... de_luci.....3-5(21.08)
7.peter_endre..... ralyu_printre_zaruri.....5-4(29.08)
8.peter_endre..... DeathDevil....5-4(28.08)
9.peter_endre..... constantino74....0-5(03.08)
10.peter_endre..... roxy007.....4-5(31.08)
11.peter_endre..... mitty_2 (concediu)


joc. 9 vict. 6 infr. 3 39-34 12pnc



ATENTIE! DINTR-O REGRETABILA OMISIUNE NU S-A ANUNTAT CONCEDIUL JUCATORULUI mitty_2 PENTRU LUNA AUGUST ! DECI JUCATORUL mitty_2 ESTE IN CNCEDIU.(nicu_nicu1)


Ultima modificare efectuata peter_endre la 31/08/2010 21:13, modificat de 7 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
babyb0y
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.
babyb0y

Data inscrierii: 20/Mar/2010
Mesaje: 17

MesajTrimis: 03/08/2010 21:51    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.mitza_rr (concediu)

2.Babyb0y-un_taran=6-2...17 august

3.Babyb0y-peter_endre=2-5...10 august

4.Babyb0y-dunareanca=5-4...7 august

5.Babyb0y-andreiev=5-4...4 august

6.Babyb0y-de_luci=5-2...8 august

7.Babyb0y-ralyu_printre_zaruri=5-2...14 august

8.Babyb0y-DeathDevil=5-0...7 august

9.Babyb0y-constantino74=4-5...22 august

10.Babyb0y-roxy007=5-3...3 august

11.Mitty_2(concediu)


ATENTIE! DINTR-O REGRETABILA OMISIUNE NU S-A ANUNTAT CONCEDIUL JUCATORULUI mitty_2 PENTRU LUNA AUGUST ! DECI JUCATORUL mitty_2 ESTE IN CNCEDIU.(nicu_nicu1)


Ultima modificare efectuata babyb0y la 25/08/2010 21:22, modificat de 9 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
de_luci
1 liga , 1 cupa , 1 Juc. lunii
de_luci

Data inscrierii: 24/Mar/2010
Mesaje: 651
Localitate: Bacau

MesajTrimis: 03/08/2010 23:13    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.DE_LUCI - UN_TARAN.................5-3............18.08.2010
2.DE_LUCI - BABYB0Y....................2-5.............08.08.2010
3.DE_LUCI - PETER_ENDRE.............5-3............21.08.2010
4.DE_LUCI - DUNAREANCA..............3-5.............12.08.2010
5.DE_LUCI - ANDREIEV...................2-5.............07.08.2010
6.DE_LUCI - RALYU_PRINTRE_ZARURI.......0-5.....15.08.2010
7.DE_LUCI - DEATHDEVIL..............5-4.............07.08.2010
8.DE_LUCI - CONSTANYINO74.........2-5.............21.08.2010
9.DE_LUCI - ROXY007.....................4-5.............22.08.2010
10.DE_LUCI - MITTY_2


ATENTIE! DINTR-O REGRETABILA OMISIUNE NU S-A ANUNTAT CONCEDIUL JUCATORULUI mitty_2 PENTRU LUNA AUGUST ! DECI JUCATORUL mitty_2 ESTE IN CNCEDIU.(nicu_nicu1)




Linie de clasament:


Ultima modificare efectuata de_luci la 22/08/2010 21:47, modificat de 3 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
roxy007
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 23/Mar/2010
Mesaje: 31

MesajTrimis: 03/08/2010 23:43    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)


1.roxy007 - un_taran...........................5-3 (22.08.)
2.roxy007 - babyb0y...........................3-5 (03.08.)
3.roxy007 - peter_endre......................5-4 (31.08.)
4.roxy007 - dunareanca.......................5-0 (31.08.)
5.roxy007 - andreiev...........................2-6 (03.08.)
6.roxy007 de_luci................................5-4 (22.08.)
7.roxy007 - ralyu_printre_zaruri...........
8.roxy007 - DeathDevil........................5-0 (03.08.)
9.roxy007 - constantino74..................5-3 (03.08.)
10.roxy007 - Mitty_2 ...........................(concediu)
11.roxy007 - mitza_rr.......................... (concediu)


ATENTIE! DINTR-O REGRETABILA OMISIUNE NU S-A ANUNTAT CONCEDIUL JUCATORULUI mitty_2 PENTRU LUNA AUGUST ! DECI JUCATORUL mitty_2 ESTE IN CNCEDIU.(nicu_nicu1)


Ultima modificare efectuata roxy007 la 31/08/2010 22:18, modificat de 4 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dunareanca
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 17/Mar/2010
Mesaje: 228

MesajTrimis: 04/08/2010 09:12    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1. dunareanca- un_tara_____4-6____24.aug.
2. dunareanca -babyb0y____4-5____07.aug.
3. dunareanca-peter_endre ____4_5_____14.aug.
4. dunareanca-andreiev______1-5______24.aug.
5. dunareanca-de_luci ______5-3_____12.aug.
6. dunareanca-ralyu_printre_zaruri______5-1_____30.aug.
7. dunareanca-DeathDevil _____5-0_____21.aug.
8. dunareanca-constantino74_____5-1_____21.aug.
9. dunareanca-roxy007_____0-5____31.08

mitza_rr-concediu placut !

Mitty_2- concediu placut !


mitza_rr (concediu)ATENTIE! DINTR-O REGRETABILA OMISIUNE NU S-A ANUNTAT CONCEDIUL JUCATORULUI mitty_2 PENTRU LUNA AUGUST ! DECI JUCATORUL mitty_2 ESTE IN CNCEDIU.(nicu_nicu1)[b]


Ultima modificare efectuata dunareanca la 01/09/2010 12:56, modificat de 10 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ralyu_printre_zaruri
De 3 ori liga si 1 Juc. lunii
ralyu_printre_zaruri

Data inscrierii: 02/Apr/2010
Mesaje: 91

MesajTrimis: 04/08/2010 11:30    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Jocurile grupei:

01. ralyu_printre_zaruri - un_taran...............4-6 17 aug 2010
02. ralyu_printre_zaruri - babyb0y...............2-5 14 aug 2010
03. ralyu_printre_zaruri - peter_endre..........4-5 29 aug 2010
04. ralyu_printre_zaruri - dunareanca..........1-5 30 aug 2010
05. ralyu_printre_zaruri - andreiev...............0-5 7 aug 2010
06. ralyu_printre_zaruri - de_luci.................5-0 15 aug 2010
07. ralyu_printre_zaruri - DeathDevil...........6-4 7 aug 2010
08. ralyu_printre_zaruri - constantino74.......1-5 29 aug 2010
09. ralyu_printre_zaruri - roxy007...............

mitty_2 (concediu)
mitza_rr (concediu)

ATENTIE! DINTR-O REGRETABILA OMISIUNE NU S-A ANUNTAT CONCEDIUL JUCATORULUI mitty_2 PENTRU LUNA AUGUST ! DECI JUCATORUL mitty_2 ESTE IN CNCEDIU.(nicu_nicu1)


Ultima modificare efectuata ralyu_printre_zaruri la 30/08/2010 21:55, modificat de 8 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
andreiev
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 04/Apr/2010
Mesaje: 100

MesajTrimis: 07/08/2010 13:01    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.andreiev- un_taran=5-4(24.08)
2.andreiev-babyb0y=4-5(4.08)
3.andreiev- peter_endre=2-5(10.08)
4.andreiev- dunareanca=5-1(24.08)
5.andreiev- de_luci=5-4(7.08)
6.andreiev- ralyu_printre_zaruri=5-0(7.08)
7.andreiev- DeathDevil=1-5(7.08)
8.andreiev- constantino74=5-1(29.08)
9.andreiev- roxy007=5-3(3.08)
10.andreiev-Mitty_2

ATENTIE! DINTR-O REGRETABILA OMISIUNE NU S-A ANUNTAT CONCEDIUL JUCATORULUI mitty_2 PENTRU LUNA AUGUST ! DECI JUCATORUL mitty_2 ESTE IN CNCEDIU.(nicu_nicu1)


Ultima modificare efectuata de catre andreiev la 30/08/2010 15:21, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mitty_2
Am castigat cupa o data.
Am castigat cupa o data.


Data inscrierii: 20/Mar/2010
Mesaje: 141
Localitate: Hunedoara

MesajTrimis: 25/08/2010 18:19    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

sunt in concediu.... :-)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului COMPETITII LIBERE -> History Ora este GMT + 4 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Fa-ti si tu propriul forum GRATUIT, pe www.myforum.ro