Pagina de start a forumului COMPETITII LIBERE COMPETITII LIBERE
Pe acest forum se organizeaza competitii de table!
 
Mesaje privateMesaje private

AutentificareAutentificare  InregistrareInregistrare


Profil  Cautare  Membri  FAQ  Grupuri
Grupa B decembrie2011

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului COMPETITII LIBERE -> History
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
razvan_88
De 4 ori liga , 2 cupa , 4 Juc. lunii


Data inscrierii: 29/Mai/2010
Mesaje: 438

MesajTrimis: 02/12/2011 16:38    Titlul subiectului: Grupa B decembrie2011 Raspunde cu citat (quote)

PARTIDELE SE DESFASOARA IN PERIOADA 3-25 A FIECAREI LUNI
IN PERIOADA 23-25 SE POSTEAZA DISPONIBILITATEA DE CATRE CEI CARE NU SI-AU DISPUTAT TOATE PARTIDELE
IN PERIOADA 25-SFARSITUL LUNII SE DISPUTA MECIURILE RESTANTE
ROG SA SE CITEASCA REGULAMENTUL PENTRU LAMURIRI PENTRU A NU APAREA DISCUTII - [url=http://competitii-libere.myforum.ro/sistemul-de-joc-vt76.html]ORGANIZAREA COMPETITIEI[/url] -



[url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php]Grupa B  decembrie2011 Grupa B  decembrie2011Grupa B  decembrie2011 Grupa B  decembrie2011Grupa B  decembrie2011 Grupa B  decembrie2011Grupa B  decembrie2011 Grupa B  decembrie2011Grupa B  decembrie2011 Grupa B  decembrie2011Grupa B  decembrie2011 Grupa B  decembrie2011Grupa B  decembrie2011 Grupa B  decembrie2011[/url]


1.de_luci
2.ciprian_popescu
3.hapy_new_year
4.livius_pavel
5.4721
6.geor_udrea
7.lupu_galben
8.razvan22222
9.olimpicul
10.mg56
11.smiley_dodo65
12.nikos_nikolas


Ultima modificare efectuata de catre razvan_88 la 08/12/2011 03:27, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
happy_new_year
1 liga , 1 cupa , 1 Juc. lunii


Data inscrierii: 25/Iun/2010
Mesaje: 259

MesajTrimis: 02/12/2011 17:06    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

01. hapy_new_year - de_luci =........................5 - 1 ( 09.12 )
02. hapy_new_year - ciprian_popescu =.........5 - 3 ( 04.12 )
03. hapy_new_year - livius_pavel =................5 - 1 ( 13.12 )
04. hapy_new_year - 4721 =...........................2 - 5 ( 18.12 )
05. hapy_new_year - geor_udrea =.................2 - 5 ( 09.12 )
06. hapy_new_year - lupu_galben =................6 - 0 ( 09.12 )
07. hapy_new_year - razvan22222 =..............5 - 2 ( 07.12 )
08. hapy_new_year - olimpicul =......................5 - 1 ( 09.12 )
09. hapy_new_year - mg56 =............................1 - 5 ( 28.12 )
10. hapy_new_year - smiley_dodo65
11. hapy_new_year - nikos_nikolas =...............4 - 6 ( 03.12 )

_________________
" Pentru a judeca drept, nu asculta numai toate vocile, ci si toate tacerile "


Ultima modificare efectuata happy_new_year la 28/12/2011 23:21, modificat de 17 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ciprian_popescu
Am castigat 1 liga si 1 Juc. lunii


Data inscrierii: 15/Oct/2010
Mesaje: 42
Localitate: Craiova

MesajTrimis: 02/12/2011 19:18    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ciprian_popescu vs de_luci = 3 - 5 ( 02 decembrie )
ciprian_popescu vs happy_new_year = 3 - 5 ( 04 decembrie )
ciprian_popescu vs livius_pavel = 2 - 5 ( 10 decembrie )
ciprian_popescu vs 4721 = 6 - 1 ( 18 decembrie )
ciprian_popescu vs geor_udrea = 3 - 5 ( 13 decembrie )
ciprian_popescu vs lupu_galben = 2 - 5 ( 04 decembrie )
ciprian_popescu vs razvan22222 = 5 - 4 ( 08 decembrie )
ciprian_popescu vs olimpicul = 3 - 5 ( 03 decembrie )
ciprian_popescu vs mg56 = 2 - 5 ( 13 decembrie )
ciprian_popescu vs smiley_dodo65 = 6 - 1 ( 04 decembrie )
ciprian_popescu vs nikos_nikolas = 0 - 5 ( 02 decembrie )


Ultima modificare efectuata ciprian_popescu la 18/12/2011 22:39, modificat de 10 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
livius_pavel
Am castigat cupa o data.
Am castigat cupa o data.


Data inscrierii: 23/Mar/2010
Mesaje: 169
Localitate: iasi

MesajTrimis: 02/12/2011 20:49    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

livius_pavel -de_luci =2-6(27-12-11)
livius_pavel -ciprian_popescu =5-2(10-12-11)
livius_pavel -happt_new_year =1-5(13-12-11)
livius_pavel -4721 =3-6(15-12-11)
livius_pavel -geor-udrea =3-5(11-12-11)
livius_pavel -lupu_galben =
livius_pavel -razvan22222 =5-2(19-12-11)
livius_pavel -olimpicul =3-6(11-12-11)
livius_pavel -mg56 =
livius_pavel -smiley_dodo65 =
livius_pavel -nikos_nikolas =2-5(05-12-11)


Ultima modificare efectuata livius_pavel la 28/12/2011 20:28, modificat de 6 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
geor_udrea
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 12/Sep/2010
Mesaje: 147
Localitate: MACIN TULCEA

MesajTrimis: 02/12/2011 22:04    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1. geor_udrea vs de_luci...............................2-5(03.12).
2. geor_udrea vs ciprian_popescu...................5-3(13.12)
3. geor_udrea vs hapy_new_year .....................5-2(09.12)
4. geor_udrea vs livius_pavel...........................5-3(11.12)
5. geor_udrea vs 4721.....................................6-4(19.12)
6. geor_udrea vs lupu_galben..........................
7. geor_udrea vs razvan22222.........................3-5(16.12).
8. geor_udrea vs olimpicul...............................5-2(20.12)
9. geor_udrea vs mg56....................................5-2(20.12)
10.geor_udrea vs smiley_dodo65......................
11.geor_udrea vs nikos_nikolas........................


Ultima modificare efectuata geor_udrea la 20/12/2011 23:24, modificat de 9 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
nikos_nicolas
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 25/Aug/2011
Mesaje: 14

MesajTrimis: 02/12/2011 22:13    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.nikos_nicolas......de_luci................6-2(03.12)2011
2.nikos_nicolas......ciprian_popescu......5-0(02.12)2011
3.nikos_nicolas......hapy_new_year.......6-4(03.12)2011
4.nikos_nicolas......livius_pavel......5-2(05.12)2011[/color
[color=darkblue]5.nikos_nicolas......4721......6-3(05.12)2011

6.nikos_nicolas......geor_udrea
7.nikos_nicolas......lupu_galben.....3-5(03.12)2011
8.nikos_nicolas......razvan22222.....3-6(6.12)2011
9.nikos_nicolas......olimpicul..........4-5(03.12)2011
10.nikos_nicolas......mg56......nedisputat
11.nikos_nicolas......smiley_dodo65......5-2(04.12)2011[/color

[color=darkblue]nikos_nicolas: mg nu am inteles de ce ai zis ca joci cu mine tocmai la sfarsitul lunii, b1 de ce ?
mg56: scrie undeva ca tre sa joc azi
nikos_nicolas: esti mereu in cam si nu vb ma refuzi si imi spui acum ca joci cu mine la sfarsitul lunii de ce?
mg56: nu vreau sa joc cu tine
mg56: esti prea agasant



Ultima modificare efectuata nikos_nicolas la 20/12/2011 22:51, modificat de 14 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
de_luci
1 liga , 1 cupa , 1 Juc. lunii
de_luci

Data inscrierii: 24/Mar/2010
Mesaje: 651
Localitate: Bacau

MesajTrimis: 02/12/2011 23:40    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.De_Luci - Ciprian_Popescu...........5-3.........02.12.2011
2.De_Luci - Happy_New_Year...........1-5..........09.12.2011
3.De_Luci - Livius_Pavel.................6-2.........27.12.2011
4.De_Luci - 4721.............................2-5.........18.12.2011
5.De_Luci - Geor_Udrea..................5-2........03.12.2011
6.De_Luci - Lupu_Galben................5-0.........17.12.2011
7.De_Luci - Razvan22222.................4-5........04.12.2011
8.De_Luci - Olimpicul......................6-2........18.12.2011
9.De_Luci - Mg56............................6-0........22.12.2011
10.De_Luci - Smiley_Dodo65...........3-5..........11.12.2011
11.De_Luci - Nikos_Nicolas.................2-6.......02.12.2011


Ultima modificare efectuata de_luci la 27/12/2011 20:01, modificat de 5 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
olimpicul
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 17/Mar/2010
Mesaje: 649

MesajTrimis: 03/12/2011 02:41    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1 OLIMPICUL - DE-LUCI...............1 - 5.....18 12 20112 OLIMPICUL - CIPRIA-POPESCU...5-3....03 12 11
3 OLIMPICUL - HAPY-NEW-YEAR.....1 - 5.....09 12 2011
4 OLIMPICUL - LIVIUS-PAVEL...6 - 3....11 12 2011
5 OLIMPICUL - 4721................4 - 5.......16 12 20011
6 OLIMPICUL - GEOR-UDREA....2 - 5.....20 12 20117 OLIMPICUL - LUPU-GALBEN...5 - 1......03 12 2011
8OLIMPICUL - RAZVAN2222.....1 - 5.....10 12 2011
9 OLIMPICUL - MG56................1 - 5.....18 12 201110 OLIMPICUL - SMILEY-DODO65..5 - 3.....10 12 2011
11 OLIMPICUL - NIKOS-NIKOLAS.6-4....03 12 11


total partide,,,,11,,,,V,5,,,,,UNFR,,,6,,,TOTAL PUNCTE,,21


Ultima modificare efectuata olimpicul la 22/12/2011 18:19, modificat de 14 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
smiley_dodo65
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 12/Oct/2011
Mesaje: 17

MesajTrimis: 03/12/2011 15:14    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1smiley_dodo65 vs de_luci .......................5-3 (3.12)
2.smiley_dodo65 vs ciprian_popescu .........1-5 (4.12)
3.smiley_dodo65 vs hapy_new_year ..........
4.smiley_dodo65 vs livius_pavel ................
5.smiley_dodo65 vs 4721 ..........................5-2 (18.12)
6.smiley_dodo65 vs geor_udrea .................
7.smiley_dodo65 vs lupu_galben ................5-3 (7.12)
8.smiley_dodo65 vs razvan22222 ...............1-5 (8.12)
9.smiley_dodo65 vs olimpicul......................3-5 (10.12)
10.smiley_dodo65 vs mg56 ........................5-4 (13.12)
11.smiley_dodo65 vs nikos_nikolas..............2-5 (4.12)


Ultima modificare efectuata smiley_dodo65 la 19/12/2011 00:18, modificat de 16 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
razvan_88
De 4 ori liga , 2 cupa , 4 Juc. lunii


Data inscrierii: 29/Mai/2010
Mesaje: 438

MesajTrimis: 03/12/2011 16:29    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.razvan22222 - de_luci 5-4(04.12)
2.razvan22222 - ciprian_popescu 4-5(08.12)
3.razvan22222 - hapy_new_year 2-5(07.12)
4.razvan22222 - livius_pavel 2-5(19.12)
5.razvan22222 - 4721 2-5(15.12)
6.razvan22222 - geor_udrea 5-3(16.12)
7.razvan22222 - lupu_galben 5-3(05.12)
8.razvan22222 -
9.razvan22222 - olimpicul 5-1(10.12)
10.razvan22222 - mg56 1-5(18.12)
11.razvan22222 - smiley_dodo65 5-1(08.12)
12.razvan22222 - nikos_nikolas 6-3(06.12)


Ultima modificare efectuata razvan_88 la 19/12/2011 21:34, modificat de 11 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
lupu_galben
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 28/Noi/2010
Mesaje: 91
Localitate: PLOIESTI

MesajTrimis: 03/12/2011 18:38    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

lupu_galben - de_luci......0-5(17.12)
lupu_galben - ciprian_popescu.....5-2(04.12)
lupu_galben - happy_new_year.......0-6(09.12)
lupu_galben - livius_pavel
lupu_galben - 4721.........3-5(16.12)
lupu_galben - geor_udrea
lupu_galben - razvan22222....3-5(05.12)
lupu_galben - olimpicul........1-5(03.12)
lupu_galben - mg56......5-4(20.12)
lupu_galben - smiley_dodo65......3-5(07.14)
lupu_galben - niko_nikolas.......5-3(03.12)


Ultima modificare efectuata lupu_galben la 20/12/2011 14:53, modificat de 5 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
4721
Am castigat 1 liga si 1 Juc. lunii


Data inscrierii: 20/Mar/2010
Mesaje: 194

MesajTrimis: 06/12/2011 00:31    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

4721---de_luci-----------------------=5-2(18decembrie)
4721---ciprian_popescu-------------=1-5(18decembrie)
4721---happy_new_year-----------=5-2(18decembrie)
4721---livius_pavel------------------=6-3(15decembrie)

4721---geor_udrea------------------=4-5(19decembrie)
4721---lupu_galben-----------------=5-3(16decembrie)

4721---razvan22222----------------=5-2(15decembrie)

4721---olimpicul---------------------=5-4(16decembrie)
4721---mg56-------------------------=5-4(16decembrie)

4721---smiley_dodo65--------------=2-5(18decembrie)
4721---nikos_nikolas----------------=3-6(05decembrie)


Ultima modificare efectuata 4721 la 19/12/2011 22:58, modificat de 3 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
4721
Am castigat 1 liga si 1 Juc. lunii


Data inscrierii: 20/Mar/2010
Mesaje: 194

MesajTrimis: 19/12/2011 15:31    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

4721 a scris:
4721---de_luci-----------------------=5-2(18decembrie)
4721---ciprian_popescu-------------=1-5(18decembrie)
4721---happy_new_year----------=
4721---livius_pavel------------------=6-3(15decembrie)
4721---geor_udrea------------------=
4721---lupu_galben-----------------=5-3(16decembrie)
4721---razvan22222----------------=5-2(15decembrie)

4721---olimpicul---------------------=5-4(16decembrie)
4721---mg56-------------------------=5-4(16decembrie)

4721---smiley_dodo65--------------=2-5(18decembrie)
4721---nikos_nikolas----------------=3-6(05decembrie)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului COMPETITII LIBERE -> History Ora este GMT + 4 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Fa-ti si tu propriul forum GRATUIT, pe www.myforum.ro