| Subiectul anterior :: Subiectul urmator |
| Autor |
Mesaj |
razvan_88 De 4 ori liga , 2 cupa , 4 Juc. lunii
Data inscrierii: 29/Mai/2010 Mesaje: 438
|
Trimis: 02/12/2011 16:38 Titlul subiectului: Grupa B decembrie2011 |
|
|
PARTIDELE SE DESFASOARA IN PERIOADA 3-25 A FIECAREI LUNI
IN PERIOADA 23-25 SE POSTEAZA DISPONIBILITATEA DE CATRE CEI CARE NU SI-AU DISPUTAT TOATE PARTIDELE
IN PERIOADA 25-SFARSITUL LUNII SE DISPUTA MECIURILE RESTANTE
ROG SA SE CITEASCA REGULAMENTUL PENTRU LAMURIRI PENTRU A NU APAREA DISCUTII - [url=http://competitii-libere.myforum.ro/sistemul-de-joc-vt76.html]ORGANIZAREA COMPETITIEI[/url] -
[url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php]      [/url]
1.de_luci
2.ciprian_popescu
3.hapy_new_year
4.livius_pavel
5.4721
6.geor_udrea
7.lupu_galben
8.razvan22222
9.olimpicul
10.mg56
11.smiley_dodo65
12.nikos_nikolas
Ultima modificare efectuata de catre razvan_88 la 08/12/2011 03:27, modificat de 1 data in total |
|
| Sus |
|
 |
happy_new_year 1 liga , 1 cupa , 1 Juc. lunii
Data inscrierii: 25/Iun/2010 Mesaje: 259
|
Trimis: 02/12/2011 17:06 Titlul subiectului: |
|
|
01. hapy_new_year - de_luci =........................5 - 1 ( 09.12 )
02. hapy_new_year - ciprian_popescu =.........5 - 3 ( 04.12 )
03. hapy_new_year - livius_pavel =................5 - 1 ( 13.12 )
04. hapy_new_year - 4721 =...........................2 - 5 ( 18.12 )
05. hapy_new_year - geor_udrea =.................2 - 5 ( 09.12 )
06. hapy_new_year - lupu_galben =................6 - 0 ( 09.12 )
07. hapy_new_year - razvan22222 =..............5 - 2 ( 07.12 )
08. hapy_new_year - olimpicul =......................5 - 1 ( 09.12 )
09. hapy_new_year - mg56 =............................1 - 5 ( 28.12 )
10. hapy_new_year - smiley_dodo65
11. hapy_new_year - nikos_nikolas =...............4 - 6 ( 03.12 ) _________________ " Pentru a judeca drept, nu asculta numai toate vocile, ci si toate tacerile "
Ultima modificare efectuata happy_new_year la 28/12/2011 23:21, modificat de 17 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
ciprian_popescu Am castigat 1 liga si 1 Juc. lunii
Data inscrierii: 15/Oct/2010 Mesaje: 42 Localitate: Craiova
|
Trimis: 02/12/2011 19:18 Titlul subiectului: |
|
|
ciprian_popescu vs de_luci = 3 - 5 ( 02 decembrie )
ciprian_popescu vs happy_new_year = 3 - 5 ( 04 decembrie )
ciprian_popescu vs livius_pavel = 2 - 5 ( 10 decembrie )
ciprian_popescu vs 4721 = 6 - 1 ( 18 decembrie )
ciprian_popescu vs geor_udrea = 3 - 5 ( 13 decembrie )
ciprian_popescu vs lupu_galben = 2 - 5 ( 04 decembrie )
ciprian_popescu vs razvan22222 = 5 - 4 ( 08 decembrie )
ciprian_popescu vs olimpicul = 3 - 5 ( 03 decembrie )
ciprian_popescu vs mg56 = 2 - 5 ( 13 decembrie )
ciprian_popescu vs smiley_dodo65 = 6 - 1 ( 04 decembrie )
ciprian_popescu vs nikos_nikolas = 0 - 5 ( 02 decembrie )
Ultima modificare efectuata ciprian_popescu la 18/12/2011 22:39, modificat de 10 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
livius_pavel Am castigat cupa o data.

Data inscrierii: 23/Mar/2010 Mesaje: 169 Localitate: iasi
|
Trimis: 02/12/2011 20:49 Titlul subiectului: |
|
|
livius_pavel -de_luci =2-6(27-12-11)
livius_pavel -ciprian_popescu =5-2(10-12-11)
livius_pavel -happt_new_year =1-5(13-12-11)
livius_pavel -4721 =3-6(15-12-11)
livius_pavel -geor-udrea =3-5(11-12-11)
livius_pavel -lupu_galben =
livius_pavel -razvan22222 =5-2(19-12-11)
livius_pavel -olimpicul =3-6(11-12-11)
livius_pavel -mg56 =
livius_pavel -smiley_dodo65 =
livius_pavel -nikos_nikolas =2-5(05-12-11)
Ultima modificare efectuata livius_pavel la 28/12/2011 20:28, modificat de 6 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
geor_udrea Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 12/Sep/2010 Mesaje: 147 Localitate: MACIN TULCEA
|
Trimis: 02/12/2011 22:04 Titlul subiectului: |
|
|
1. geor_udrea vs de_luci...............................2-5(03.12).
2. geor_udrea vs ciprian_popescu...................5-3(13.12)
3. geor_udrea vs hapy_new_year .....................5-2(09.12)
4. geor_udrea vs livius_pavel...........................5-3(11.12)
5. geor_udrea vs 4721.....................................6-4(19.12)
6. geor_udrea vs lupu_galben..........................
7. geor_udrea vs razvan22222.........................3-5(16.12).
8. geor_udrea vs olimpicul...............................5-2(20.12)
9. geor_udrea vs mg56....................................5-2(20.12)
10.geor_udrea vs smiley_dodo65......................
11.geor_udrea vs nikos_nikolas........................
Ultima modificare efectuata geor_udrea la 20/12/2011 23:24, modificat de 9 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
nikos_nicolas Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 25/Aug/2011 Mesaje: 14
|
Trimis: 02/12/2011 22:13 Titlul subiectului: |
|
|
1.nikos_nicolas......de_luci................6-2(03.12)2011
2.nikos_nicolas......ciprian_popescu......5-0(02.12)2011
3.nikos_nicolas......hapy_new_year.......6-4(03.12)2011
4.nikos_nicolas......livius_pavel......5-2(05.12)2011[/color
[color=darkblue]5.nikos_nicolas......4721......6-3(05.12)2011
6.nikos_nicolas......geor_udrea
7.nikos_nicolas......lupu_galben.....3-5(03.12)2011
8.nikos_nicolas......razvan22222.....3-6(6.12)2011
9.nikos_nicolas......olimpicul..........4-5(03.12)2011
10.nikos_nicolas......mg56......nedisputat
11.nikos_nicolas......smiley_dodo65......5-2(04.12)2011[/color
[color=darkblue]nikos_nicolas: mg nu am inteles de ce ai zis ca joci cu mine tocmai la sfarsitul lunii, b1 de ce ?
mg56: scrie undeva ca tre sa joc azi
nikos_nicolas: esti mereu in cam si nu vb ma refuzi si imi spui acum ca joci cu mine la sfarsitul lunii de ce?
mg56: nu vreau sa joc cu tine
mg56: esti prea agasant
Ultima modificare efectuata nikos_nicolas la 20/12/2011 22:51, modificat de 14 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
de_luci 1 liga , 1 cupa , 1 Juc. lunii

Data inscrierii: 24/Mar/2010 Mesaje: 651 Localitate: Bacau
|
Trimis: 02/12/2011 23:40 Titlul subiectului: |
|
|
1.De_Luci - Ciprian_Popescu...........5-3.........02.12.2011
2.De_Luci - Happy_New_Year...........1-5..........09.12.2011
3.De_Luci - Livius_Pavel.................6-2.........27.12.2011
4.De_Luci - 4721.............................2-5.........18.12.2011
5.De_Luci - Geor_Udrea..................5-2........03.12.2011
6.De_Luci - Lupu_Galben................5-0.........17.12.2011
7.De_Luci - Razvan22222.................4-5........04.12.2011
8.De_Luci - Olimpicul......................6-2........18.12.2011
9.De_Luci - Mg56............................6-0........22.12.2011
10.De_Luci - Smiley_Dodo65...........3-5..........11.12.2011
11.De_Luci - Nikos_Nicolas.................2-6.......02.12.2011
Ultima modificare efectuata de_luci la 27/12/2011 20:01, modificat de 5 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
olimpicul Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 17/Mar/2010 Mesaje: 649
|
Trimis: 03/12/2011 02:41 Titlul subiectului: |
|
|
1 OLIMPICUL - DE-LUCI...............1 - 5.....18 12 20112 OLIMPICUL - CIPRIA-POPESCU...5-3....03 12 11
3 OLIMPICUL - HAPY-NEW-YEAR.....1 - 5.....09 12 2011
4 OLIMPICUL - LIVIUS-PAVEL...6 - 3....11 12 2011
5 OLIMPICUL - 4721................4 - 5.......16 12 20011
6 OLIMPICUL - GEOR-UDREA....2 - 5.....20 12 20117 OLIMPICUL - LUPU-GALBEN...5 - 1......03 12 2011
8OLIMPICUL - RAZVAN2222.....1 - 5.....10 12 2011
9 OLIMPICUL - MG56................1 - 5.....18 12 201110 OLIMPICUL - SMILEY-DODO65..5 - 3.....10 12 2011
11 OLIMPICUL - NIKOS-NIKOLAS.6-4....03 12 11
total partide,,,,11,,,,V,5,,,,,UNFR,,,6,,,TOTAL PUNCTE,,21
Ultima modificare efectuata olimpicul la 22/12/2011 18:19, modificat de 14 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
smiley_dodo65 Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 12/Oct/2011 Mesaje: 17
|
Trimis: 03/12/2011 15:14 Titlul subiectului: |
|
|
1smiley_dodo65 vs de_luci .......................5-3 (3.12)
2.smiley_dodo65 vs ciprian_popescu .........1-5 (4.12)
3.smiley_dodo65 vs hapy_new_year ..........
4.smiley_dodo65 vs livius_pavel ................
5.smiley_dodo65 vs 4721 ..........................5-2 (18.12)
6.smiley_dodo65 vs geor_udrea .................
7.smiley_dodo65 vs lupu_galben ................5-3 (7.12)
8.smiley_dodo65 vs razvan22222 ...............1-5 (8.12)
9.smiley_dodo65 vs olimpicul......................3-5 (10.12)
10.smiley_dodo65 vs mg56 ........................5-4 (13.12)
11.smiley_dodo65 vs nikos_nikolas..............2-5 (4.12)
Ultima modificare efectuata smiley_dodo65 la 19/12/2011 00:18, modificat de 16 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
razvan_88 De 4 ori liga , 2 cupa , 4 Juc. lunii
Data inscrierii: 29/Mai/2010 Mesaje: 438
|
Trimis: 03/12/2011 16:29 Titlul subiectului: |
|
|
1.razvan22222 - de_luci 5-4(04.12)
2.razvan22222 - ciprian_popescu 4-5(08.12)
3.razvan22222 - hapy_new_year 2-5(07.12)
4.razvan22222 - livius_pavel 2-5(19.12)
5.razvan22222 - 4721 2-5(15.12)
6.razvan22222 - geor_udrea 5-3(16.12)
7.razvan22222 - lupu_galben 5-3(05.12)
8.razvan22222 -
9.razvan22222 - olimpicul 5-1(10.12)
10.razvan22222 - mg56 1-5(18.12)
11.razvan22222 - smiley_dodo65 5-1(08.12)
12.razvan22222 - nikos_nikolas 6-3(06.12)
Ultima modificare efectuata razvan_88 la 19/12/2011 21:34, modificat de 11 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
lupu_galben Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 28/Noi/2010 Mesaje: 91 Localitate: PLOIESTI
|
Trimis: 03/12/2011 18:38 Titlul subiectului: |
|
|
lupu_galben - de_luci......0-5(17.12)
lupu_galben - ciprian_popescu.....5-2(04.12)
lupu_galben - happy_new_year.......0-6(09.12)
lupu_galben - livius_pavel
lupu_galben - 4721.........3-5(16.12)
lupu_galben - geor_udrea
lupu_galben - razvan22222....3-5(05.12)
lupu_galben - olimpicul........1-5(03.12)
lupu_galben - mg56......5-4(20.12)
lupu_galben - smiley_dodo65......3-5(07.14)
lupu_galben - niko_nikolas.......5-3(03.12)
Ultima modificare efectuata lupu_galben la 20/12/2011 14:53, modificat de 5 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
4721 Am castigat 1 liga si 1 Juc. lunii
Data inscrierii: 20/Mar/2010 Mesaje: 194
|
Trimis: 06/12/2011 00:31 Titlul subiectului: |
|
|
4721---de_luci-----------------------=5-2(18decembrie)
4721---ciprian_popescu-------------=1-5(18decembrie)
4721---happy_new_year-----------=5-2(18decembrie)
4721---livius_pavel------------------=6-3(15decembrie)
4721---geor_udrea------------------=4-5(19decembrie)
4721---lupu_galben-----------------=5-3(16decembrie)
4721---razvan22222----------------=5-2(15decembrie)
4721---olimpicul---------------------=5-4(16decembrie)
4721---mg56-------------------------=5-4(16decembrie)
4721---smiley_dodo65--------------=2-5(18decembrie)
4721---nikos_nikolas----------------=3-6(05decembrie)
Ultima modificare efectuata 4721 la 19/12/2011 22:58, modificat de 3 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
4721 Am castigat 1 liga si 1 Juc. lunii
Data inscrierii: 20/Mar/2010 Mesaje: 194
|
Trimis: 19/12/2011 15:31 Titlul subiectului: |
|
|
| 4721 a scris: | 4721---de_luci-----------------------=5-2(18decembrie)
4721---ciprian_popescu-------------=1-5(18decembrie)
4721---happy_new_year----------=
4721---livius_pavel------------------=6-3(15decembrie)
4721---geor_udrea------------------=
4721---lupu_galben-----------------=5-3(16decembrie)
4721---razvan22222----------------=5-2(15decembrie)
4721---olimpicul---------------------=5-4(16decembrie)
4721---mg56-------------------------=5-4(16decembrie)
4721---smiley_dodo65--------------=2-5(18decembrie)
4721---nikos_nikolas----------------=3-6(05decembrie) |
|
|
| Sus |
|
 |
|