Pagina de start a forumului COMPETITII LIBERE COMPETITII LIBERE
Pe acest forum se organizeaza competitii de table!
 
Mesaje privateMesaje private

AutentificareAutentificare  InregistrareInregistrare


Profil  Cautare  Membri  FAQ  Grupuri
Grupa A - octombrie2011

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului COMPETITII LIBERE -> History
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
razvan_88
De 4 ori liga , 2 cupa , 4 Juc. lunii


Data inscrierii: 29/Mai/2010
Mesaje: 438

MesajTrimis: 03/10/2011 19:28    Titlul subiectului: Grupa A - octombrie2011 Raspunde cu citat (quote)

PARTIDELE SE DESFASOARA IN PERIOADA 3-25 A FIECAREI LUNI
IN PERIOADA 23-25 SE POSTEAZA DISPONIBILITATEA DE CATRE CEI CARE NU SI-AU DISPUTAT TOATE PARTIDELE
IN PERIOADA 25-SFARSITUL LUNII SE DISPUTA MECIURILE RESTANTE
ROG SA SE CITEASCA REGULAMENTUL PENTRU LAMURIRI PENTRU A NU APAREA DISCUTII
- [url=http://competitii-libere.myforum.ro/sistemul-de-joc-vt76.html]ORGANIZAREA COMPETITIEI[/url] -

[url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php]Grupa A - octombrie2011 Grupa A - octombrie2011Grupa A - octombrie2011 Grupa A - octombrie2011Grupa A - octombrie2011 Grupa A - octombrie2011Grupa A - octombrie2011 Grupa A - octombrie2011Grupa A - octombrie2011 Grupa A - octombrie2011Grupa A - octombrie2011 Grupa A - octombrie2011Grupa A - octombrie2011 Grupa A - octombrie2011[/url]








1.cocorando
2.razvan22222
3.beautiful08
4.cyprache
5.laurentiucastiga
6.de_luci
7.ralyu_printre_zaruri
8.geor_udrea
9.dunareanca
10.ciprian_popescu
11.nicu_nicu1
12.terzy15
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
razvan_88
De 4 ori liga , 2 cupa , 4 Juc. lunii


Data inscrierii: 29/Mai/2010
Mesaje: 438

MesajTrimis: 03/10/2011 20:45    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.razvan22222 - cocorando 0-5(08.10)
2.razvan22222 -
3.razvan22222 - beautiful08 5-0(12.10)
4.razvan22222 - cyprache 4-5(11.10)
5.razvan22222 - laurentiucastiga 5-2(07.10)
6.razvan22222 - de_luci 3-5(06.10)
7.razvan22222 - ralyu_printre_zaruri 2-6(10.10)
8.razvan22222 - geor_udrea 3-5(11.10)
9.razvan22222 - dunareanca 5-1(24.10)
10.razvan22222 - ciprian_popescu 2-6(12.10)
11.razvan22222 - nicu_nicu1 0-5(17.10)
12.razvan22222 - terzy15 3-5(06.10)


Ultima modificare efectuata razvan_88 la 24/10/2011 21:20, modificat de 12 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
nicu_nicu1
Liga x 4,cupa x 5,juc.lunii x 2


Data inscrierii: 20/Mar/2010
Mesaje: 1937

MesajTrimis: 03/10/2011 22:07    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.nicu_nicu1 vs cocorando...................2-5(09-10)
2.nicu_nicu1 vs razvan22222...............5-0(17-10)
3.nicu_nicu1 vs beautiful08.................0-5(28-10)
4.nicu_nicu1 vs cyprache....................4-5(15-10)
5.nicu_nicu1 vs laurentiucastiga...........5-3(29-10)
6.nicu_nicu1 vs de_luci.......................5-1(28-10)
7.nicu_nicu1 vs ralyu_printre_zaruri.....0-5(29-10)
8.nicu_nicu1 vs geor_udrea.................5-3(21-10)
9.nicu_nicu1 vs dunareanca.................5-4(28-10)
10.nicu_nicu1 vs ciprian_popescu.........0-5(25-19)
11.nicu_nicu1 vs terzy15.....................5-3(25-10)


Ultima modificare efectuata nicu_nicu1 la 29/10/2011 23:07, modificat de 8 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ralyu_printre_zaruri
De 3 ori liga si 1 Juc. lunii
ralyu_printre_zaruri

Data inscrierii: 02/Apr/2010
Mesaje: 91

MesajTrimis: 03/10/2011 22:18    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1. ralyu_printre_zaruri - cocorando 2-5 29.10.2011
2. ralyu_printre_zaruri - razvan22222 6-2 10.10.2011
3. ralyu_printre_zaruri - beautiful08 5-0 30.10.2011
4. ralyu_printre_zaruri - cyprache 4-5 23.10.2011
5. ralyu_printre_zaruri - laurentiucastiga 2-5 29.10.2011
6. ralyu_printre_zaruri - de_luci 5-3 16.10.2011
7. ralyu_printre_zaruri
8. ralyu_printre_zaruri - geor_udrea 6-4 29.10.2011
9. ralyu_printre_zaruri - dunareanca 4-5 18.10.2011
10. ralyu_printre_zaruri - ciprian_popescu 5-4 10.10.2011
11. ralyu_printre_zaruri - nicu_nicu1 5-0 29.10.2011
12. ralyu_printre_zaruri - terzy15 3-6 31.10.2011


Ultima modificare efectuata ralyu_printre_zaruri la 31/10/2011 18:09, modificat de 10 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cyprache
Am castigat liga o data.
Am castigat liga o data.
cyprache

Data inscrierii: 18/Feb/2011
Mesaje: 86
Localitate: Iasi

MesajTrimis: 04/10/2011 00:39    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1. cyprache vs cocorando ... 5-2 (o4.1o)
2. cyprache vs razvan22222 ... 5-4 (12.1o)
3. cyprache vs beautiful08 ... 5-2 (15.1o)
4. cyprache vs laurentiucastiga ... 2-5 (19.1o)
5. cyprache vs de_luci ... 1-5 (15.1o)
6. cyprache vs ralyu_printre_zaruri ... 5-4 (23.1o)
7. cyprache vs geor_udrea ...
8. cyprache vs dunareanca ... 5-1 (16.1o)
9. cyprache vs ciprian_popescu ... 5-1 (15.1o)
10. cyprache vs nicu_nicu1 ... 5-4 (15.1o)
11. cyprache vs terzy15 ... 4-5 (22.1o)

MECIURI JUCATE= 10 / VICTORII= 7 / INFRANGERI= 3 / TOTAL PUNCTE= 24 / LINIAVERAJ= 42-33.


Ultima modificare efectuata cyprache la 23/10/2011 02:04, modificat de 9 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ciprian_popescu
Am castigat 1 liga si 1 Juc. lunii


Data inscrierii: 15/Oct/2010
Mesaje: 42
Localitate: Craiova

MesajTrimis: 04/10/2011 10:08    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ciprian_popescu vs cocorando = 6 - 3 ( 11 octombrie )
ciprian_popescu vs razvan22222 = 6 - 2 ( 12 octombrie )
ciprian_popescu vs beautiful08 = 3 - 5 ( 04 octombrie )
ciprian_popescu vs cyprache = 1 - 5 ( 15 octombrie )
ciprian_popescu vs laurentiucastiga = 5 - 2 ( 31 octombrie )
ciprian_popescu vs de_luci = 2 - 5 ( 12 octombrie )
ciprian_popescu vs ralyu_printre_zaruri = 4 - 5 ( 10 octombrie )
ciprian_popescu vs geor_udrea = 5 - 4 ( 11 octombrie )
ciprian_popescu vs dunareanca = 5 - 2 ( 10 octombrie )
ciprian_popescu vs nicu_nicu1 = 5 - 0 ( 25 octombrie )
ciprian_popescu vs terzy15 = 6 - 2 ( 10 octombrie )

MECIURI JUCATE : 11 / VICTORII : 7 / INFRANGERI : 4 / PUNCTE : 25 / LINIAVERAJ : 48 - 35


Ultima modificare efectuata ciprian_popescu la 01/11/2011 09:55, modificat de 13 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
geor_udrea
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 12/Sep/2010
Mesaje: 147
Localitate: MACIN TULCEA

MesajTrimis: 04/10/2011 15:16    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1. geor_udrea vs cocorando.................................5-4(8.10)
2. geor_udrea vs razvan22222.............................5-3(11.10)
3. geor_udrea vs beautiful08................................4-5
4. geor_udrea vs cyprache...................................
5. geor_udrea vs laurentiucastiga.........................2-5(29.10).
6 geor_udrea vs de_luci.......................................2-5(15.10)
7. geor_udrea vs ralyu_printre_zaruri....................4-6(29.10)
8. geor_udrea vs dunareanca................................3-5(17.10)
9. geor_udrea vs ciprian_popescu.........................4-5(10.10)
10.geor_udrea vs nicu_nicu1..................................3-5(21.10)
11.geor_udrea vs terzy15.....................................6-4(25.10)


Ultima modificare efectuata geor_udrea la 30/10/2011 22:21, modificat de 9 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
terzy15
De 2 ori liga si 1 Juc. lunii


Data inscrierii: 28/Mar/2010
Mesaje: 392

MesajTrimis: 04/10/2011 18:48    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1. terzy15 - cocorando .........................5-4 (10.10)
2. terzy15 - razvan22222 .....................5-3 (06.10)
3. terzy15 - beautiful08 .........................2-6 (12.10)
4. terzy15 - cyprache ..........................5-4 (22.10)
5. terzy15 - laurentiucastiga ................5-3 (31.10)
6. terzy15 - de_luci .............................5-3 (15.10)
7. terzy15 - ralyu_printre_zaruri ...........6-3 (31.10)
8. terzy15 - geor_udrea ........................4-6 (25.10)
9. terzy15 - dunareanca .......................6-1 (05.10)
10. terzy15 - ciprian_popescu ................2-6 (10.10)
11. terzy15 - nicu_nicu1.........................3-5 (25.10)


Ultima modificare efectuata terzy15 la 31/10/2011 22:15, modificat de 11 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dunareanca
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 17/Mar/2010
Mesaje: 228

MesajTrimis: 04/10/2011 19:09    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1 dunareanca-.cocorando _____4-5___04.10
2. dunareanca -razvan22222 ____1-5____24.10
3. dunareanca -beautiful08____5-0____22.10
4. dunareanca -cyprache ____1-5____16.10
5 dunareanca-.laurentiucastiga ____1-5____19.10
6. dunareanca -de_luci ____5-4_______15.10
7. dunareanca -ralyu_printre_zaruri _____5-4_____18.10
8. dunareanca -geor_udrea ____5_____3____17.10
9. dunareanca -ciprian_popescu ____2-5___10.10
10 dunareanca-.nicu_nicu1 ____4-5_____28.10
11. dunareanca_ -terzy15_____1-6_______05.10


Ultima modificare efectuata dunareanca la 28/10/2011 22:33, modificat de 12 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cocorando_1
De 2 ori liga , 2 cupa , 2 Juc. lunii


Data inscrierii: 04/Feb/2011
Mesaje: 113

MesajTrimis: 04/10/2011 22:03    Titlul subiectului: efect Raspunde cu citat (quote)

1.cocorando
2.cocorando-razvan22222 =5-0...08.10
3.cocorando-beautiful08 =6-2...26.10
4.cocorando-cyprache =2-5...04.10
5.cocorando-laurentiucastiga =0-6...31.10
6.cocorando-de_luci =5-4...08.10
7.ralyu_printre_zaruri =5-2...29.10
8.cocorando-geor_udrea =4-5...08.10
9.cocorando-dunareanca =5-4...04.10
10.cocorando-ciprian_popescu =3-6...11.10
11.cocorando-nicu_nicu1 =5-2...09.10
12.cocorando-terzy15=4-5...10.10


Ultima modificare efectuata cocorando_1 la 31/10/2011 22:40, modificat de 9 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
laurentiucastiga
1 liga , 1 cupa , 1 Juc. lunii


Data inscrierii: 17/Mar/2010
Mesaje: 206

MesajTrimis: 07/10/2011 22:35    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)


  1. laurentiucastiga Vs. cocorando 6-0 (31.10.2011)
  2. laurentiucastiga Vs. razvan22222 2-5 (07.10.2011)
  3. laurentiucastiga Vs. beautiful08 1-5 (30.10.2011)
  4. laurentiucastiga Vs. cyprache 5-2 (19.10.2011)
  5. laurentiucastiga Vs. de_luci 3-5(19.10.2011)
  6. laurentiucastiga Vs. ralyu_printre_zaruri 5-2 (29.10.2011)
  7. laurentiucastiga Vs. geor_udrea 5-2 (29.10.2011)
  8. laurentiucastiga Vs. dunareanca 5-1 (19.10.2011)
  9. laurentiucastiga Vs. ciprian_popescu 2-5 (31.10.2011)
  10. laurentiucastiga Vs. nicu_nicu1 3-5 (29.10.2011)
  11. laurentiucastiga Vs. terzy15 3-5 (31.10.2011)


Ultima modificare efectuata laurentiucastiga la 19/10/2011 23:04, modificat de 2 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
beautiful08
Am castigat liga o data.
Am castigat liga o data.


Data inscrierii: 03/Apr/2010
Mesaje: 64

MesajTrimis: 13/10/2011 22:08    Titlul subiectului: divizia a Raspunde cu citat (quote)

beautiful08-cocorando=2-6(4-10)
beautiful08-razvan222=0-5(12-10)
beautiful08-cyprache=2-5(15-10)
beautiful08-laurentiucastiga=5-1(30-10)
beautiful08-de_luci=5-0(11-10)
beautiful08-ralyu_printre_zaruri=0-5(30-10)
beautiful08-geor_udrea=5-4
beautiful08-dunareanca=0-5(22-10)
beautiful08-ciprian_popescu=5-3(4-10)
beautiful08-nicu_nicu1=5-0(28-10)
beautiful08-terzy15=6-2(12-10)


Ultima modificare efectuata beautiful08 la 30/10/2011 23:20, modificat de 5 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
de_luci
1 liga , 1 cupa , 1 Juc. lunii
de_luci

Data inscrierii: 24/Mar/2010
Mesaje: 651
Localitate: Bacau

MesajTrimis: 18/10/2011 22:59    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1. De_Luci - Cocorando...................4-5..........08.10.2011
2. De_Luci - Razvan22222.............5-3..........05.10.2011
3. De_Luci - Beautiful08.................0-5..........11.10.2011
4. De_Luci - Cyprache..................5-1..........15.10.2011
5. De_Luci - Laurentiucastiga............5-3.......19.10.2011
6. De_Luci - Ralyu_Printre_Zaruri.......3-5.......16.10.2011
7. De_Luci - Geor_Udrea..............5-2...........15.10.2011
8. De_Luci - Dunareanca...........4-5...........15.10.10.2011
9. De_Luci - Ciprian_Popescu.........5-2.........12.10.2011
10.De_Luci - Nici_Nicu1..................1-5...........28.10.2011
11.De_Luci - Terzy15.....................3-6...........15.10.2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului COMPETITII LIBERE -> History Ora este GMT + 4 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Fa-ti si tu propriul forum GRATUIT, pe www.myforum.ro