| Subiectul anterior :: Subiectul urmator |
| Autor |
Mesaj |
razvan_88 De 4 ori liga , 2 cupa , 4 Juc. lunii
Data inscrierii: 29/Mai/2010 Mesaje: 438
|
Trimis: 03/10/2011 19:28 Titlul subiectului: Grupa A - octombrie2011 |
|
|
PARTIDELE SE DESFASOARA IN PERIOADA 3-25 A FIECAREI LUNI
IN PERIOADA 23-25 SE POSTEAZA DISPONIBILITATEA DE CATRE CEI CARE NU SI-AU DISPUTAT TOATE PARTIDELE
IN PERIOADA 25-SFARSITUL LUNII SE DISPUTA MECIURILE RESTANTE
ROG SA SE CITEASCA REGULAMENTUL PENTRU LAMURIRI PENTRU A NU APAREA DISCUTII - [url=http://competitii-libere.myforum.ro/sistemul-de-joc-vt76.html]ORGANIZAREA COMPETITIEI[/url] -
[url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php]      [/url]
1.cocorando
2.razvan22222
3.beautiful08
4.cyprache
5.laurentiucastiga
6.de_luci
7.ralyu_printre_zaruri
8.geor_udrea
9.dunareanca
10.ciprian_popescu
11.nicu_nicu1
12.terzy15 |
|
| Sus |
|
 |
razvan_88 De 4 ori liga , 2 cupa , 4 Juc. lunii
Data inscrierii: 29/Mai/2010 Mesaje: 438
|
Trimis: 03/10/2011 20:45 Titlul subiectului: |
|
|
1.razvan22222 - cocorando 0-5(08.10)
2.razvan22222 -
3.razvan22222 - beautiful08 5-0(12.10)
4.razvan22222 - cyprache 4-5(11.10)
5.razvan22222 - laurentiucastiga 5-2(07.10)
6.razvan22222 - de_luci 3-5(06.10)
7.razvan22222 - ralyu_printre_zaruri 2-6(10.10)
8.razvan22222 - geor_udrea 3-5(11.10)
9.razvan22222 - dunareanca 5-1(24.10)
10.razvan22222 - ciprian_popescu 2-6(12.10)
11.razvan22222 - nicu_nicu1 0-5(17.10)
12.razvan22222 - terzy15 3-5(06.10)
Ultima modificare efectuata razvan_88 la 24/10/2011 21:20, modificat de 12 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
nicu_nicu1 Liga x 4,cupa x 5,juc.lunii x 2
Data inscrierii: 20/Mar/2010 Mesaje: 1937
|
Trimis: 03/10/2011 22:07 Titlul subiectului: |
|
|
1.nicu_nicu1 vs cocorando...................2-5(09-10)
2.nicu_nicu1 vs razvan22222...............5-0(17-10)
3.nicu_nicu1 vs beautiful08.................0-5(28-10)
4.nicu_nicu1 vs cyprache....................4-5(15-10)
5.nicu_nicu1 vs laurentiucastiga...........5-3(29-10)
6.nicu_nicu1 vs de_luci.......................5-1(28-10)
7.nicu_nicu1 vs ralyu_printre_zaruri.....0-5(29-10)
8.nicu_nicu1 vs geor_udrea.................5-3(21-10)
9.nicu_nicu1 vs dunareanca.................5-4(28-10)
10.nicu_nicu1 vs ciprian_popescu.........0-5(25-19)
11.nicu_nicu1 vs terzy15.....................5-3(25-10)
Ultima modificare efectuata nicu_nicu1 la 29/10/2011 23:07, modificat de 8 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
ralyu_printre_zaruri De 3 ori liga si 1 Juc. lunii

Data inscrierii: 02/Apr/2010 Mesaje: 91
|
Trimis: 03/10/2011 22:18 Titlul subiectului: |
|
|
1. ralyu_printre_zaruri - cocorando 2-5 29.10.2011
2. ralyu_printre_zaruri - razvan22222 6-2 10.10.2011
3. ralyu_printre_zaruri - beautiful08 5-0 30.10.2011
4. ralyu_printre_zaruri - cyprache 4-5 23.10.2011
5. ralyu_printre_zaruri - laurentiucastiga 2-5 29.10.2011
6. ralyu_printre_zaruri - de_luci 5-3 16.10.2011
7. ralyu_printre_zaruri
8. ralyu_printre_zaruri - geor_udrea 6-4 29.10.2011
9. ralyu_printre_zaruri - dunareanca 4-5 18.10.2011
10. ralyu_printre_zaruri - ciprian_popescu 5-4 10.10.2011
11. ralyu_printre_zaruri - nicu_nicu1 5-0 29.10.2011
12. ralyu_printre_zaruri - terzy15 3-6 31.10.2011
Ultima modificare efectuata ralyu_printre_zaruri la 31/10/2011 18:09, modificat de 10 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
cyprache Am castigat liga o data.


Data inscrierii: 18/Feb/2011 Mesaje: 86 Localitate: Iasi
|
Trimis: 04/10/2011 00:39 Titlul subiectului: |
|
|
1. cyprache vs cocorando ... 5-2 (o4.1o)
2. cyprache vs razvan22222 ... 5-4 (12.1o)
3. cyprache vs beautiful08 ... 5-2 (15.1o)
4. cyprache vs laurentiucastiga ... 2-5 (19.1o)
5. cyprache vs de_luci ... 1-5 (15.1o)
6. cyprache vs ralyu_printre_zaruri ... 5-4 (23.1o)
7. cyprache vs geor_udrea ...
8. cyprache vs dunareanca ... 5-1 (16.1o)
9. cyprache vs ciprian_popescu ... 5-1 (15.1o)
10. cyprache vs nicu_nicu1 ... 5-4 (15.1o)
11. cyprache vs terzy15 ... 4-5 (22.1o)
MECIURI JUCATE= 10 / VICTORII= 7 / INFRANGERI= 3 / TOTAL PUNCTE= 24 / LINIAVERAJ= 42-33.
Ultima modificare efectuata cyprache la 23/10/2011 02:04, modificat de 9 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
ciprian_popescu Am castigat 1 liga si 1 Juc. lunii
Data inscrierii: 15/Oct/2010 Mesaje: 42 Localitate: Craiova
|
Trimis: 04/10/2011 10:08 Titlul subiectului: |
|
|
ciprian_popescu vs cocorando = 6 - 3 ( 11 octombrie )
ciprian_popescu vs razvan22222 = 6 - 2 ( 12 octombrie )
ciprian_popescu vs beautiful08 = 3 - 5 ( 04 octombrie )
ciprian_popescu vs cyprache = 1 - 5 ( 15 octombrie )
ciprian_popescu vs laurentiucastiga = 5 - 2 ( 31 octombrie )
ciprian_popescu vs de_luci = 2 - 5 ( 12 octombrie )
ciprian_popescu vs ralyu_printre_zaruri = 4 - 5 ( 10 octombrie )
ciprian_popescu vs geor_udrea = 5 - 4 ( 11 octombrie )
ciprian_popescu vs dunareanca = 5 - 2 ( 10 octombrie )
ciprian_popescu vs nicu_nicu1 = 5 - 0 ( 25 octombrie )
ciprian_popescu vs terzy15 = 6 - 2 ( 10 octombrie )
MECIURI JUCATE : 11 / VICTORII : 7 / INFRANGERI : 4 / PUNCTE : 25 / LINIAVERAJ : 48 - 35
Ultima modificare efectuata ciprian_popescu la 01/11/2011 09:55, modificat de 13 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
geor_udrea Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 12/Sep/2010 Mesaje: 147 Localitate: MACIN TULCEA
|
Trimis: 04/10/2011 15:16 Titlul subiectului: |
|
|
1. geor_udrea vs cocorando.................................5-4(8.10)
2. geor_udrea vs razvan22222.............................5-3(11.10)
3. geor_udrea vs beautiful08................................4-5
4. geor_udrea vs cyprache...................................
5. geor_udrea vs laurentiucastiga.........................2-5(29.10).
6 geor_udrea vs de_luci.......................................2-5(15.10)
7. geor_udrea vs ralyu_printre_zaruri....................4-6(29.10)
8. geor_udrea vs dunareanca................................3-5(17.10)
9. geor_udrea vs ciprian_popescu.........................4-5(10.10)
10.geor_udrea vs nicu_nicu1..................................3-5(21.10)
11.geor_udrea vs terzy15.....................................6-4(25.10)
Ultima modificare efectuata geor_udrea la 30/10/2011 22:21, modificat de 9 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
terzy15 De 2 ori liga si 1 Juc. lunii
Data inscrierii: 28/Mar/2010 Mesaje: 392
|
Trimis: 04/10/2011 18:48 Titlul subiectului: |
|
|
1. terzy15 - cocorando .........................5-4 (10.10)
2. terzy15 - razvan22222 .....................5-3 (06.10)
3. terzy15 - beautiful08 .........................2-6 (12.10)
4. terzy15 - cyprache ..........................5-4 (22.10)
5. terzy15 - laurentiucastiga ................5-3 (31.10)
6. terzy15 - de_luci .............................5-3 (15.10)
7. terzy15 - ralyu_printre_zaruri ...........6-3 (31.10)
8. terzy15 - geor_udrea ........................4-6 (25.10)
9. terzy15 - dunareanca .......................6-1 (05.10)
10. terzy15 - ciprian_popescu ................2-6 (10.10)
11. terzy15 - nicu_nicu1.........................3-5 (25.10)
Ultima modificare efectuata terzy15 la 31/10/2011 22:15, modificat de 11 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
dunareanca Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 17/Mar/2010 Mesaje: 228
|
Trimis: 04/10/2011 19:09 Titlul subiectului: |
|
|
1 dunareanca-.cocorando _____4-5___04.10
2. dunareanca -razvan22222 ____1-5____24.10
3. dunareanca -beautiful08____5-0____22.10
4. dunareanca -cyprache ____1-5____16.10
5 dunareanca-.laurentiucastiga ____1-5____19.10
6. dunareanca -de_luci ____5-4_______15.10
7. dunareanca -ralyu_printre_zaruri _____5-4_____18.10
8. dunareanca -geor_udrea ____5_____3____17.10
9. dunareanca -ciprian_popescu ____2-5___10.10
10 dunareanca-.nicu_nicu1 ____4-5_____28.10
11. dunareanca_ -terzy15_____1-6_______05.10
Ultima modificare efectuata dunareanca la 28/10/2011 22:33, modificat de 12 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
cocorando_1 De 2 ori liga , 2 cupa , 2 Juc. lunii
Data inscrierii: 04/Feb/2011 Mesaje: 113
|
Trimis: 04/10/2011 22:03 Titlul subiectului: efect |
|
|
1.cocorando
2.cocorando-razvan22222 =5-0...08.10
3.cocorando-beautiful08 =6-2...26.10
4.cocorando-cyprache =2-5...04.10
5.cocorando-laurentiucastiga =0-6...31.10
6.cocorando-de_luci =5-4...08.10
7.ralyu_printre_zaruri =5-2...29.10
8.cocorando-geor_udrea =4-5...08.10
9.cocorando-dunareanca =5-4...04.10
10.cocorando-ciprian_popescu =3-6...11.10
11.cocorando-nicu_nicu1 =5-2...09.10
12.cocorando-terzy15=4-5...10.10
Ultima modificare efectuata cocorando_1 la 31/10/2011 22:40, modificat de 9 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
laurentiucastiga 1 liga , 1 cupa , 1 Juc. lunii
Data inscrierii: 17/Mar/2010 Mesaje: 206
|
Trimis: 07/10/2011 22:35 Titlul subiectului: |
|
|
- laurentiucastiga Vs. cocorando 6-0 (31.10.2011)
- laurentiucastiga Vs. razvan22222 2-5 (07.10.2011)
- laurentiucastiga Vs. beautiful08 1-5 (30.10.2011)
- laurentiucastiga Vs. cyprache 5-2 (19.10.2011)
- laurentiucastiga Vs. de_luci 3-5(19.10.2011)
- laurentiucastiga Vs. ralyu_printre_zaruri 5-2 (29.10.2011)
- laurentiucastiga Vs. geor_udrea 5-2 (29.10.2011)
- laurentiucastiga Vs. dunareanca 5-1 (19.10.2011)
- laurentiucastiga Vs. ciprian_popescu 2-5 (31.10.2011)
- laurentiucastiga Vs. nicu_nicu1 3-5 (29.10.2011)
- laurentiucastiga Vs. terzy15 3-5 (31.10.2011)
Ultima modificare efectuata laurentiucastiga la 19/10/2011 23:04, modificat de 2 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
beautiful08 Am castigat liga o data.

Data inscrierii: 03/Apr/2010 Mesaje: 64
|
Trimis: 13/10/2011 22:08 Titlul subiectului: divizia a |
|
|
beautiful08-cocorando=2-6(4-10)
beautiful08-razvan222=0-5(12-10)
beautiful08-cyprache=2-5(15-10)
beautiful08-laurentiucastiga=5-1(30-10)
beautiful08-de_luci=5-0(11-10)
beautiful08-ralyu_printre_zaruri=0-5(30-10)
beautiful08-geor_udrea=5-4
beautiful08-dunareanca=0-5(22-10)
beautiful08-ciprian_popescu=5-3(4-10)
beautiful08-nicu_nicu1=5-0(28-10)
beautiful08-terzy15=6-2(12-10)
Ultima modificare efectuata beautiful08 la 30/10/2011 23:20, modificat de 5 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
de_luci 1 liga , 1 cupa , 1 Juc. lunii

Data inscrierii: 24/Mar/2010 Mesaje: 651 Localitate: Bacau
|
Trimis: 18/10/2011 22:59 Titlul subiectului: |
|
|
1. De_Luci - Cocorando...................4-5..........08.10.2011
2. De_Luci - Razvan22222.............5-3..........05.10.2011
3. De_Luci - Beautiful08.................0-5..........11.10.2011
4. De_Luci - Cyprache..................5-1..........15.10.2011
5. De_Luci - Laurentiucastiga............5-3.......19.10.2011
6. De_Luci - Ralyu_Printre_Zaruri.......3-5.......16.10.2011
7. De_Luci - Geor_Udrea..............5-2...........15.10.2011
8. De_Luci - Dunareanca...........4-5...........15.10.10.2011
9. De_Luci - Ciprian_Popescu.........5-2.........12.10.2011
10.De_Luci - Nici_Nicu1..................1-5...........28.10.2011
11.De_Luci - Terzy15.....................3-6...........15.10.2011 |
|
| Sus |
|
 |
|