| Subiectul anterior :: Subiectul urmator |
| Autor |
Mesaj |
razvan_88 De 4 ori liga , 2 cupa , 4 Juc. lunii
Data inscrierii: 29/Mai/2010 Mesaje: 438
|
Trimis: 01/11/2011 18:26 Titlul subiectului: Grupa A - noiembrie2011 |
|
|
PARTIDELE SE DESFASOARA IN PERIOADA 3-25 A FIECAREI LUNI
IN PERIOADA 23-25 SE POSTEAZA DISPONIBILITATEA DE CATRE CEI CARE NU SI-AU DISPUTAT TOATE PARTIDELE
IN PERIOADA 25-SFARSITUL LUNII SE DISPUTA MECIURILE RESTANTE
ROG SA SE CITEASCA REGULAMENTUL PENTRU LAMURIRI PENTRU A NU APAREA DISCUTII - [url=http://competitii-libere.myforum.ro/sistemul-de-joc-vt76.html]ORGANIZAREA COMPETITIEI[/url] -
[url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php]      [/url]
1.ciprian_popescu
2.terzy15
3.cyprache
4.cocorando
5.ralyu_printre_zaruri
6.beautiful08
7.nicu_nicu1
8.de_luci
9.laurentiucastiga
10.skorpion70
11.mychy
12.antonioli |
|
| Sus |
|
 |
nicu_nicu1 Liga x 4,cupa x 5,juc.lunii x 2
Data inscrierii: 20/Mar/2010 Mesaje: 1937
|
Trimis: 01/11/2011 18:45 Titlul subiectului: |
|
|
1nicu_nicu1 vs .ciprian_popescu..............6-1(26-11)
2.nicu_nicu1 vs terzy15..........................1-5(28-11)
3.nicu_nicu1 vs cyprache........................5-2(15-11)
4.nicu_nicu1 vs cocorando......................2-5(12-11)
5.nicu_nicu1 vs ralyu_printre_zaruri........5-4(25-11)
6.nicu_nicu1 vs beautiful08....................6-3(13-11)
8.nicu_nicu1 vs de_luci..........................5-3(11-11)
9.nicu_nicu1 vs laurentiucastiga..............4-5(26-11)
10nicu_nicu1 vs .skorpion70...................5-4(12-11)
11.nicu_nicu1 vs mychy.........................6-4(15-11)
12.nicu_nicu1 vs antonioli......................3-5(12-11)
Ultima modificare efectuata nicu_nicu1 la 29/11/2011 21:07, modificat de 8 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
beautiful08 Am castigat liga o data.

Data inscrierii: 03/Apr/2010 Mesaje: 64
|
Trimis: 01/11/2011 19:44 Titlul subiectului: divizia a |
|
|
beautiful08-cprian_popescu=5-3(11-11)
beautiful08-terzy15=4-5(13-11)
beautiful08-cyprache=1-5(19-11)
beautiful08-cocorando=6-1(13-11)
beautiful08-ralyu_printre_zaruri=6-3(13-11)
beautiful08-nicu_nicu1=3-6(13-11)
beautiful08-de_luci=5-4(11-11)
beautiful08-laurentiucistiga=5-2(30-11)
beautiful08-skorpion70=4-5(10-11)
beautiful08-mychy=3-5(27-11)
beautiful08-antonioli=5-4(13-11)
M-11 V-6 I-5 liniaveraj(47-43) P=29
Ultima modificare efectuata beautiful08 la 30/11/2011 23:29, modificat de 9 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
ralyu_printre_zaruri De 3 ori liga si 1 Juc. lunii

Data inscrierii: 02/Apr/2010 Mesaje: 91
|
Trimis: 01/11/2011 20:53 Titlul subiectului: |
|
|
1.ralyu_printre_zaruri - ciprian_popescu 5-2 30.11.2011
2.ralyu_printre_zaruri - terzy15 3-5 21.11.2011
3.ralyu_printre_zaruri - cyprache 1-5 29.11.2011
4.ralyu_printre_zaruri - cocorando 5-3 22.11.2011
5.ralyu_printre_zaruri
6.ralyu_printre_zaruri - beautiful08 3-6 13.11.2011
7.ralyu_printre_zaruri - nicu_nicu1 4-5 25.11.2011
8.ralyu_printre_zaruri - de_luci 5-3 22.11.2011
9.ralyu_printre_zaruri - laurentiucastiga 3-5 30.11.2011
10.ralyu_printre_zaruri - skorpion70....4-5 07.11.2011
11.ralyu_printre_zaruri - mychy 6-2 30.11.2011
12.ralyu_printre_zaruri - antonioli 0-5 21.11.2011
Ultima modificare efectuata ralyu_printre_zaruri la 01/12/2011 01:13, modificat de 10 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
skorpion70 De 3 ori liga , 1 cupa , 2 Juc. lunii

Data inscrierii: 12/Aug/2011 Mesaje: 1511
|
Trimis: 01/11/2011 21:13 Titlul subiectului: |
|
|
01.skorpion-ciprian_popescu======5-1(09.11.2011)
02.skorpion70-terzy15========== 5-1(10.11.2011)
03.skorpion70-cyprache=========2-5(14.11.2011)
04.skorpion70-cocorando========0-5(07.11.2011)
05.skorpion70-ralyu_printre_zaruri===5-4(07.11.2011)
06.skorpion70-beautiful08========5-4(10.11.2011)
07.skorpion70-nicu_nicu1========4-5(12.11.2011)
08.skorpion70-de_luci===========5-4(11.11.2011)
09.skorpion70-laurentiucistiga======0-5(22.11.2011)
10.skorpion70-mychy===========2-5(15.11.2011)
11.skorpion70-antonioli==========5-3(10.11.2011)
MECIURI JUCATE=11 /VICTORII=6//INFRINGERI=5/TOTAL PUNCTE=23/LINIAVERAJ=38-42
Ultima modificare efectuata skorpion70 la 22/11/2011 23:47, modificat de 11 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
cyprache Am castigat liga o data.


Data inscrierii: 18/Feb/2011 Mesaje: 86 Localitate: Iasi
|
Trimis: 01/11/2011 22:49 Titlul subiectului: |
|
|
1. cyprache vs ciprian_popescu ... 5-1 (19.XI)
2. cyprache vs terzy15 ... 5-2 (24.XI)
3. cyprache vs cocorando ... 5-3 (15.XI)
4. cyprache vs ralyu_printre_zaruri ... 5-1 (29.XI)
5. cyprache vs beautiful08 ... 5-1 (19.XI)
6. cyprache vs nicu_nicu1 ... 2-5 (15.XI)
7. cyprache vs de_luci ... 5-1 (27.XI)
8. cyprache vs laurentiucastiga ... 4-5 (26.XI)
9. cyprache vs skorpion70 ... 5-2 (14.XI)
10. cyprache vs mychy ... 5-2 (26.XI)
11. cyprache vs antonioli ... 5-4 (25.XI)
MECIURI JUCATE= 11 / VICTORII= 9 / INFRANGERI= 2 / TOTAL PUNCTE= 29 / LINIAVERAJ= 51-27.
...disponibil zilnic dupa 21 si in week-end mai mereu... 
Ultima modificare efectuata cyprache la 29/11/2011 03:19, modificat de 10 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
ciprian_popescu Am castigat 1 liga si 1 Juc. lunii
Data inscrierii: 15/Oct/2010 Mesaje: 42 Localitate: Craiova
|
Trimis: 01/11/2011 23:02 Titlul subiectului: |
|
|
ciprian_popescu vs terzy15 = 5 - 4 ( 11 noiembrie )
ciprian_popescu vs cyprache = 1 - 5 ( 19 noiembrie )
ciprian_popescu vs cocorando = 1 - 5 ( 04 noiembrie )
ciprian_popescu vs ralyu_printre_zaruri = 2 - 5 ( 30 noiembrie )
ciprian_popescu vs beautiful08 = 3 - 5 ( 11 noiembrie )
ciprian_popescu vs nicu_nicu1 = 1 - 6 ( 26 noiembrie )
ciprian_popescu vs de_luci = 1 - 5 ( 05 noiembrie )
ciprian_popescu vs laurentiucastiga = 3 - 5 ( 27 noiembrie )
ciprian_popescu vs skorpion70 = 1 - 5 ( 09 noiembrie )
ciprian_popescu vs mychy = 4 - 5 ( 27 noiembrie )
ciprian_popescu vs antonioli = 5 - 3 ( 07 noiembrie )
Ultima modificare efectuata ciprian_popescu la 30/11/2011 23:00, modificat de 11 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
terzy15 De 2 ori liga si 1 Juc. lunii
Data inscrierii: 28/Mar/2010 Mesaje: 392
|
Trimis: 02/11/2011 15:38 Titlul subiectului: |
|
|
1. terzy15 - ciprian_popescu ......................4-5 (11.11)
2. terzy15 - cyprache ................................2-5 (24.11)
3. terzy15 - cocorando ..............................2-5 (14.11)
4. terzy15 - ralyu_printre_zaruri ...............5-3 (21.11)
5. terzy15 - beautiful08 ............................6-4 (13.11)
6. terzy15 - nicu_nicu1 .............................5-1 (29.11)
7. terzy15 - de_luci ..................................5-1 (12.11)
8. terzy15 - laurentiucastiga .....................5-2 (29.11)
9. terzy15 - skorpion70 .............................1-5 (10.11)
10. terzy15 - mychy
11. terzy15 - antonioli...............................5-2 (16.11)
Ultima modificare efectuata terzy15 la 29/11/2011 23:58, modificat de 10 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
cocorando_1 De 2 ori liga , 2 cupa , 2 Juc. lunii
Data inscrierii: 04/Feb/2011 Mesaje: 113
|
Trimis: 02/11/2011 23:02 Titlul subiectului: rezultate |
|
|
1.cocorando-ciprian_popescu =5-1...04.11
2.cocorando-terzy15 =5-2...14.11
3.cocorando-cyprache =3-5...15.11
4.cocorando
5.cocorando-ralyu_printre_zaruri =3-5...22.11
6.cocorando-beautiful08 =1-6...13.11
7.cocorando-nicu_nicu1 =5-2...12.11
8.cocorando-de_luci =2-6...28.11
9.cocorando-laurentiucastiga =5-2...27.11
10.cocorando-skorpion70 =5-0...07.11
11.mychy
12.cocorando-antonioli=2-6...12.11
Ultima modificare efectuata cocorando_1 la 29/11/2011 00:49, modificat de 10 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
de_luci 1 liga , 1 cupa , 1 Juc. lunii

Data inscrierii: 24/Mar/2010 Mesaje: 651 Localitate: Bacau
|
Trimis: 03/11/2011 22:07 Titlul subiectului: |
|
|
1.De_Luci - Ciprian_Popescu...........5-1.........05.11.2011
2.De_Luci - Terzy15.........................1-5.........12.11.2011
3.De_Luci - Cyprache......................1-5.........27.11.2011
4.De_Luci- Cocorando....................6-2.........28.11.2011
5.De_Luci - Ralyu_printre_zaruri.........3-5......22.11.2011
6.De_Luci - Beautiful08....................4-5........11.11.2011
7.De_Luci - Nicu_nicu1....................3-5.........11.11.2011
8.De_Luci - Laurentiucastiga...........5-4........28.11.2011
9.De_Luci - Skorpion70..................4-6..........11.11.2011
10.De_Luci - Mychy.......1-2....30.11.2011(meci intrerupt din cauza mea, mi s-a inchis calculatorul si nu am mai putut reveni in 10 min.abia dupa 20 min. am revenit si nu l-am mai gasit pe mychy in camera,declar meci pierdut de mine)
11.De_Luci - Antonioli..................5-0...........16.11.2011
Ultima modificare efectuata de_luci la 01/12/2011 02:19, modificat de 3 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
mychy Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 21/Iun/2010 Mesaje: 71
|
Trimis: 15/11/2011 21:35 Titlul subiectului: Re: Grupa A - noiembrie2011 |
|
|
[url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php]      [/url]
ciprian_popescu ........... 5-4 .. 27.11.2011
terzy15
cyprache ..................... 2-5 .. 26.11.2011
cocorando
ralyu_printre_zaruri 2-6
beautiful08 ................... 5-3 .. 27.11.2011
nicu_nicu1 .................... 4-6 .. 15.11.2011
de_luci
laurentiucastiga ............. 5-3 .. 26.11.2011
skorpion70 .................... 5-2 .. 15.11.2011
antonioli 5-2
[/quote]
Ultima modificare efectuata mychy la 27/11/2011 23:12, modificat de 3 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
laurentiucastiga 1 liga , 1 cupa , 1 Juc. lunii
Data inscrierii: 17/Mar/2010 Mesaje: 206
|
Trimis: 22/11/2011 23:26 Titlul subiectului: |
|
|
1.laurentiucastiga vs. ciprian_popescu 5-3 (27.11.2011)
2.laurentiucastiga vs. terzy15 2-5 (29.11.2011)
3.laurentiucastiga vs. cyprache 5-4 (26.11.2011)
4.laurentiucastiga vs. cocorando 2-5 (27.11.2011)
5.laurentiucastiga vs. ralyu_printre_zaruri 5-3 (30.11.2011)
6.laurentiucastiga vs. beautiful08 2-5 (30.11.2011)
7.laurentiucastiga vs. nicu_nicu1 5-4 (26.11.2011)
8.laurentiucastiga vs. de_luci 4-5 (28.11.2011)
9.laurentiucastiga vs. skorpion70 5-0 (22.11.2011)
10.laurentiucastiga vs. mychy 3-5 (26.11.2011)
11.laurentiucastiga vs. antonioli 3-5 (27.11.2011) |
|
| Sus |
|
 |
|