Pagina de start a forumului COMPETITII LIBERE COMPETITII LIBERE
Pe acest forum se organizeaza competitii de table!
 
Mesaje privateMesaje private

AutentificareAutentificare  InregistrareInregistrare


Profil  Cautare  Membri  FAQ  Grupuri
Grupa A - noiembrie2011

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului COMPETITII LIBERE -> History
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
razvan_88
De 4 ori liga , 2 cupa , 4 Juc. lunii


Data inscrierii: 29/Mai/2010
Mesaje: 438

MesajTrimis: 01/11/2011 18:26    Titlul subiectului: Grupa A - noiembrie2011 Raspunde cu citat (quote)

PARTIDELE SE DESFASOARA IN PERIOADA 3-25 A FIECAREI LUNI
IN PERIOADA 23-25 SE POSTEAZA DISPONIBILITATEA DE CATRE CEI CARE NU SI-AU DISPUTAT TOATE PARTIDELE
IN PERIOADA 25-SFARSITUL LUNII SE DISPUTA MECIURILE RESTANTE
ROG SA SE CITEASCA REGULAMENTUL PENTRU LAMURIRI PENTRU A NU APAREA DISCUTII
- [url=http://competitii-libere.myforum.ro/sistemul-de-joc-vt76.html]ORGANIZAREA COMPETITIEI[/url] -

[url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php]Grupa A - noiembrie2011 Grupa A - noiembrie2011Grupa A - noiembrie2011 Grupa A - noiembrie2011Grupa A - noiembrie2011 Grupa A - noiembrie2011Grupa A - noiembrie2011 Grupa A - noiembrie2011Grupa A - noiembrie2011 Grupa A - noiembrie2011Grupa A - noiembrie2011 Grupa A - noiembrie2011Grupa A - noiembrie2011 Grupa A - noiembrie2011[/url]








1.ciprian_popescu
2.terzy15
3.cyprache
4.cocorando
5.ralyu_printre_zaruri
6.beautiful08
7.nicu_nicu1
8.de_luci
9.laurentiucastiga
10.skorpion70
11.mychy
12.antonioli
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
nicu_nicu1
Liga x 4,cupa x 5,juc.lunii x 2


Data inscrierii: 20/Mar/2010
Mesaje: 1937

MesajTrimis: 01/11/2011 18:45    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1nicu_nicu1 vs .ciprian_popescu..............6-1(26-11)
2.nicu_nicu1 vs terzy15..........................1-5(28-11)
3.nicu_nicu1 vs cyprache........................5-2(15-11)
4.nicu_nicu1 vs cocorando......................2-5(12-11)
5.nicu_nicu1 vs ralyu_printre_zaruri........5-4(25-11)
6.nicu_nicu1 vs beautiful08....................6-3(13-11)
8.nicu_nicu1 vs de_luci..........................5-3(11-11)
9.nicu_nicu1 vs laurentiucastiga..............4-5(26-11)
10nicu_nicu1 vs .skorpion70...................5-4(12-11)
11.nicu_nicu1 vs mychy.........................6-4(15-11)
12.nicu_nicu1 vs antonioli......................3-5(12-11)


Ultima modificare efectuata nicu_nicu1 la 29/11/2011 21:07, modificat de 8 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
beautiful08
Am castigat liga o data.
Am castigat liga o data.


Data inscrierii: 03/Apr/2010
Mesaje: 64

MesajTrimis: 01/11/2011 19:44    Titlul subiectului: divizia a Raspunde cu citat (quote)

beautiful08-cprian_popescu=5-3(11-11)
beautiful08-terzy15=4-5(13-11)
beautiful08-cyprache=1-5(19-11)
beautiful08-cocorando=6-1(13-11)
beautiful08-ralyu_printre_zaruri=6-3(13-11)
beautiful08-nicu_nicu1=3-6(13-11)
beautiful08-de_luci=5-4(11-11)
beautiful08-laurentiucistiga=5-2(30-11)
beautiful08-skorpion70=4-5(10-11)
beautiful08-mychy=3-5(27-11)
beautiful08-antonioli=5-4(13-11)


M-11 V-6 I-5 liniaveraj(47-43) P=29


Ultima modificare efectuata beautiful08 la 30/11/2011 23:29, modificat de 9 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ralyu_printre_zaruri
De 3 ori liga si 1 Juc. lunii
ralyu_printre_zaruri

Data inscrierii: 02/Apr/2010
Mesaje: 91

MesajTrimis: 01/11/2011 20:53    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.ralyu_printre_zaruri - ciprian_popescu 5-2 30.11.2011
2.ralyu_printre_zaruri - terzy15 3-5 21.11.2011
3.ralyu_printre_zaruri - cyprache 1-5 29.11.2011
4.ralyu_printre_zaruri - cocorando 5-3 22.11.2011
5.ralyu_printre_zaruri
6.ralyu_printre_zaruri - beautiful08 3-6 13.11.2011
7.ralyu_printre_zaruri - nicu_nicu1 4-5 25.11.2011
8.ralyu_printre_zaruri - de_luci 5-3 22.11.2011
9.ralyu_printre_zaruri - laurentiucastiga 3-5 30.11.2011
10.ralyu_printre_zaruri - skorpion70....4-5 07.11.2011
11.ralyu_printre_zaruri - mychy 6-2 30.11.2011
12.ralyu_printre_zaruri - antonioli 0-5 21.11.2011


Ultima modificare efectuata ralyu_printre_zaruri la 01/12/2011 01:13, modificat de 10 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
skorpion70
De 3 ori liga , 1 cupa , 2 Juc. lunii
skorpion70

Data inscrierii: 12/Aug/2011
Mesaje: 1511

MesajTrimis: 01/11/2011 21:13    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

01.skorpion-ciprian_popescu======5-1(09.11.2011)
02.skorpion70-terzy15========== 5-1(10.11.2011)
03.skorpion70-cyprache=========2-5(14.11.2011)
04.skorpion70-cocorando========0-5(07.11.2011)
05.skorpion70-ralyu_printre_zaruri===5-4(07.11.2011)
06.skorpion70-beautiful08========5-4(10.11.2011)
07.skorpion70-nicu_nicu1========4-5(12.11.2011)
08.skorpion70-de_luci===========5-4(11.11.2011)
09.skorpion70-laurentiucistiga======0-5(22.11.2011)
10.skorpion70-mychy===========2-5(15.11.2011)
11.skorpion70-antonioli==========5-3(10.11.2011)
MECIURI JUCATE=11 /VICTORII=6//INFRINGERI=5/TOTAL PUNCTE=23/LINIAVERAJ=38-42


Ultima modificare efectuata skorpion70 la 22/11/2011 23:47, modificat de 11 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cyprache
Am castigat liga o data.
Am castigat liga o data.
cyprache

Data inscrierii: 18/Feb/2011
Mesaje: 86
Localitate: Iasi

MesajTrimis: 01/11/2011 22:49    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1. cyprache vs ciprian_popescu ... 5-1 (19.XI)
2. cyprache vs terzy15 ... 5-2 (24.XI)
3. cyprache vs cocorando ... 5-3 (15.XI)
4. cyprache vs ralyu_printre_zaruri ... 5-1 (29.XI)
5. cyprache vs beautiful08 ... 5-1 (19.XI)
6. cyprache vs nicu_nicu1 ... 2-5 (15.XI)
7. cyprache vs de_luci ... 5-1 (27.XI)
8. cyprache vs laurentiucastiga ... 4-5 (26.XI)
9. cyprache vs skorpion70 ... 5-2 (14.XI)
10. cyprache vs mychy ... 5-2 (26.XI)
11. cyprache vs antonioli ... 5-4 (25.XI)

MECIURI JUCATE= 11 / VICTORII= 9 / INFRANGERI= 2 / TOTAL PUNCTE= 29 / LINIAVERAJ= 51-27.
...disponibil zilnic dupa 21 si in week-end mai mereu... :hooray:


Ultima modificare efectuata cyprache la 29/11/2011 03:19, modificat de 10 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ciprian_popescu
Am castigat 1 liga si 1 Juc. lunii


Data inscrierii: 15/Oct/2010
Mesaje: 42
Localitate: Craiova

MesajTrimis: 01/11/2011 23:02    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ciprian_popescu vs terzy15 = 5 - 4 ( 11 noiembrie )
ciprian_popescu vs cyprache = 1 - 5 ( 19 noiembrie )
ciprian_popescu vs cocorando = 1 - 5 ( 04 noiembrie )
ciprian_popescu vs ralyu_printre_zaruri = 2 - 5 ( 30 noiembrie )
ciprian_popescu vs beautiful08 = 3 - 5 ( 11 noiembrie )
ciprian_popescu vs nicu_nicu1 = 1 - 6 ( 26 noiembrie )
ciprian_popescu vs de_luci = 1 - 5 ( 05 noiembrie )
ciprian_popescu vs laurentiucastiga = 3 - 5 ( 27 noiembrie )
ciprian_popescu vs skorpion70 = 1 - 5 ( 09 noiembrie )
ciprian_popescu vs mychy = 4 - 5 ( 27 noiembrie )
ciprian_popescu vs antonioli = 5 - 3 ( 07 noiembrie )


Ultima modificare efectuata ciprian_popescu la 30/11/2011 23:00, modificat de 11 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
terzy15
De 2 ori liga si 1 Juc. lunii


Data inscrierii: 28/Mar/2010
Mesaje: 392

MesajTrimis: 02/11/2011 15:38    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1. terzy15 - ciprian_popescu ......................4-5 (11.11)
2. terzy15 - cyprache ................................2-5 (24.11)
3. terzy15 - cocorando ..............................2-5 (14.11)
4. terzy15 - ralyu_printre_zaruri ...............5-3 (21.11)
5. terzy15 - beautiful08 ............................6-4 (13.11)
6. terzy15 - nicu_nicu1 .............................5-1 (29.11)
7. terzy15 - de_luci ..................................5-1 (12.11)
8. terzy15 - laurentiucastiga .....................5-2 (29.11)
9. terzy15 - skorpion70 .............................1-5 (10.11)
10. terzy15 - mychy
11. terzy15 - antonioli...............................5-2 (16.11)


Ultima modificare efectuata terzy15 la 29/11/2011 23:58, modificat de 10 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cocorando_1
De 2 ori liga , 2 cupa , 2 Juc. lunii


Data inscrierii: 04/Feb/2011
Mesaje: 113

MesajTrimis: 02/11/2011 23:02    Titlul subiectului: rezultate Raspunde cu citat (quote)

1.cocorando-ciprian_popescu =5-1...04.11
2.cocorando-terzy15 =5-2...14.11
3.cocorando-cyprache =3-5...15.11
4.cocorando
5.cocorando-ralyu_printre_zaruri =3-5...22.11
6.cocorando-beautiful08 =1-6...13.11
7.cocorando-nicu_nicu1 =5-2...12.11
8.cocorando-de_luci =2-6...28.11
9.cocorando-laurentiucastiga =5-2...27.11
10.cocorando-skorpion70 =5-0...07.11
11.mychy
12.cocorando-antonioli=2-6...12.11


Ultima modificare efectuata cocorando_1 la 29/11/2011 00:49, modificat de 10 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
de_luci
1 liga , 1 cupa , 1 Juc. lunii
de_luci

Data inscrierii: 24/Mar/2010
Mesaje: 651
Localitate: Bacau

MesajTrimis: 03/11/2011 22:07    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.De_Luci - Ciprian_Popescu...........5-1.........05.11.2011
2.De_Luci - Terzy15.........................1-5.........12.11.2011
3.De_Luci - Cyprache......................1-5.........27.11.2011
4.De_Luci- Cocorando....................6-2.........28.11.2011
5.De_Luci - Ralyu_printre_zaruri.........3-5......22.11.2011
6.De_Luci - Beautiful08....................4-5........11.11.2011
7.De_Luci - Nicu_nicu1....................3-5.........11.11.2011
8.De_Luci - Laurentiucastiga...........5-4........28.11.2011
9.De_Luci - Skorpion70..................4-6..........11.11.2011
10.De_Luci - Mychy.......1-2....30.11.2011(meci intrerupt din cauza mea, mi s-a inchis calculatorul si nu am mai putut reveni in 10 min.abia dupa 20 min. am revenit si nu l-am mai gasit pe mychy in camera,declar meci pierdut de mine)
11.De_Luci - Antonioli..................5-0...........16.11.2011


Ultima modificare efectuata de_luci la 01/12/2011 02:19, modificat de 3 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mychy
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.
mychy

Data inscrierii: 21/Iun/2010
Mesaje: 71

MesajTrimis: 15/11/2011 21:35    Titlul subiectului: Re: Grupa A - noiembrie2011 Raspunde cu citat (quote)

[url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php]Grupa A - noiembrie2011 Grupa A - noiembrie2011Grupa A - noiembrie2011 Grupa A - noiembrie2011Grupa A - noiembrie2011 Grupa A - noiembrie2011Grupa A - noiembrie2011 Grupa A - noiembrie2011Grupa A - noiembrie2011 Grupa A - noiembrie2011Grupa A - noiembrie2011 Grupa A - noiembrie2011Grupa A - noiembrie2011 Grupa A - noiembrie2011[/url]








ciprian_popescu ........... 5-4 .. 27.11.2011
terzy15
cyprache ..................... 2-5 .. 26.11.2011
cocorando
ralyu_printre_zaruri 2-6
beautiful08 ................... 5-3 .. 27.11.2011
nicu_nicu1 .................... 4-6 .. 15.11.2011
de_luci
laurentiucastiga ............. 5-3 .. 26.11.2011
skorpion70 .................... 5-2 .. 15.11.2011
antonioli 5-2
[/quote]


Ultima modificare efectuata mychy la 27/11/2011 23:12, modificat de 3 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
laurentiucastiga
1 liga , 1 cupa , 1 Juc. lunii


Data inscrierii: 17/Mar/2010
Mesaje: 206

MesajTrimis: 22/11/2011 23:26    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.laurentiucastiga vs. ciprian_popescu 5-3 (27.11.2011)
2.laurentiucastiga vs. terzy15 2-5 (29.11.2011)
3.laurentiucastiga vs. cyprache 5-4 (26.11.2011)
4.laurentiucastiga vs. cocorando 2-5 (27.11.2011)
5.laurentiucastiga vs. ralyu_printre_zaruri 5-3 (30.11.2011)
6.laurentiucastiga vs. beautiful08 2-5 (30.11.2011)
7.laurentiucastiga vs. nicu_nicu1 5-4 (26.11.2011)
8.laurentiucastiga vs. de_luci 4-5 (28.11.2011)
9.laurentiucastiga vs. skorpion70 5-0 (22.11.2011)
10.laurentiucastiga vs. mychy 3-5 (26.11.2011)
11.laurentiucastiga vs. antonioli 3-5 (27.11.2011)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului COMPETITII LIBERE -> History Ora este GMT + 4 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Fa-ti si tu propriul forum GRATUIT, pe www.myforum.ro