| Subiectul anterior :: Subiectul urmator |
| Autor |
Mesaj |
wzkxu Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 27/Iun/2010 Mesaje: 319
|
Trimis: 03/03/2015 23:34 Titlul subiectului: GRUPA A - MARTIE 2015 |
|
|
PARTIDELE SE DESFASOARA IN PERIOADA 5-30/31 A FIECAREI LUNI
IN PERIOADA 23-30/31 SE POSTEAZA DISPONIBILITATEA DE CATRE CEI CARE NU SI-AU DISPUTAT TOATE PARTIDELE
IN PERIOADA 25-SFARSITUL LUNII SE DISPUTA MECIURILE RESTANTE
ROG SA SE CITEASCA REGULAMENTUL PENTRU LAMURIRI PENTRU A NU APAREA DISCUTII - [url=http://competitii-libere.myforum.ro/sistemul-de-joc-vt76.html]ORGANIZAREA COMPETITIEI[/url] -
[url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php]      [/url]
1. necsy_pecsy
2. jimba_23
3. de_luci
4. gascones79
5. skorpion70
6. japonik
7. nelutzu07
8. nicu_nicu1
9. daniletm
Ultima modificare efectuata de catre wzkxu la 07/04/2015 17:55, modificat de 1 data in total |
|
| Sus |
|
 |
jimba_23 Am castigat 1 cupa si 1 Juc. lunii
Data inscrierii: 19/Noi/2012 Mesaje: 160
|
Trimis: 03/03/2015 23:53 Titlul subiectului: |
|
|
1. jimba_23 - necsy_pecsy ..................5-4 (12.03)
2. jimba_23 - de_luci ..............................2-5 (07.03)
3. jimba_23 - gascones79 .......................2-5 (15.03)
4. jimba_23 - skorpion70 ........................5-2 (09.03)
5. jimba_23 - japonik .............................5-2 (09.03)
6. jimba_23 - nelutzu07 ..........................5-4 (04.03)
7. jimba_23 - nicu_nicu1 .........................1-5 (18.03)
8. jimba_23 - daniletm ............................ 4-5 (17.03)
Ultima modificare efectuata jimba_23 la 19/03/2015 00:14, modificat de 10 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
skorpion70 De 3 ori liga , 1 cupa , 2 Juc. lunii

Data inscrierii: 12/Aug/2011 Mesaje: 1511
|
Trimis: 04/03/2015 00:20 Titlul subiectului: |
|
|
1.skorpion70-necsy_pecsy...........6-2(04.03.2015)
2.skorpion70-jimba_23................2-5(09.03.2015)
3.skorpion70-de_luci....................0-5(07.03.2015)
4.skorpion70-gascones79............5-2(04.03.2015)
5.skorpion70-japonik....................5-4(04.03.2015)
6.skorpion70-nelutzu07................6-2(03.03.2015)
7.skorpion70-nicu_nicu1..............0-5(18.03.2015)
8.skorpion70-daniletm..................5-1(23.03.2015)
Ultima modificare efectuata skorpion70 la 23/03/2015 23:07, modificat de 9 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
nelutzu07 De 2 ori liga si 1 Juc. lunii
Data inscrierii: 26/Iun/2010 Mesaje: 378
|
Trimis: 04/03/2015 00:37 Titlul subiectului: |
|
|
1.nelutzu07-necsy_pecsy.........5-3(9.3)
2.nelutzu07-jimba_23...........4-5(4.3)
3.nelutzu07-de-luci..............0-5(9.3)
4.nelutzu07-gascones79.......5-2(4.3)
5.nelutzu07-scorpion70........2-6(3.3)
6.nelutzu07-japonik.............5-0(6.3)
7.nelutzu07-nicu_nicu01.......2-5 (31.3)
8.nelutzu07-daniletm...........
Ultima modificare efectuata nelutzu07 la 31/03/2015 22:47, modificat de 2 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
gascones79 4liga,1cupa,1juc.lunii

Data inscrierii: 07/Dec/2013 Mesaje: 373 Localitate: Suceava
|
Trimis: 04/03/2015 20:42 Titlul subiectului: gascones79 |
|
|
Grupa A
1. gascones79 = necsy_pecsy................. 4-5 (18/03)
2. gascones79 = jimba_23...................... 5-2 (15/03)
3. gascones79 = de_luci.........................5-3 (15/03)
4. gascones79 = skorpion70....................2-5 (04/03)
5. gascones79 = japonik.........................0-5 (06/03)
6. gascones79 = nelutzu07......................2-5 (04/03)
7. gascones79 = nicu_nicu1.................... 3-5 (31/03)
8. gascones79 = daniletm.......................5-3 (23/03)
Ultima modificare efectuata gascones79 la 01/04/2015 21:16, modificat de 12 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
daniletm Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 20/Mar/2010 Mesaje: 406
|
Trimis: 04/03/2015 22:07 Titlul subiectului: |
|
|
1. daniletm...vs...necsy_.pecsy...4-5...(1.04)
2. daniletm...vs... jimba_23...6-4...(17.03)
3. daniletm...vs...de_luci...4-5...(25.03)
4. daniletm...vs... gascones79...3-5...(23.03)
5. daniletm...vs...skorpion70...1-5...(23.03)
6.daniletm...vs... japonik...1-5...(25.03)
7. nelutzu07
8. daniletm...vs...nicu_nicu1...2-5...(30.03)
Ultima modificare efectuata daniletm la 01/04/2015 23:10, modificat de 3 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
nicu_nicu1 Liga x 4,cupa x 5,juc.lunii x 2
Data inscrierii: 20/Mar/2010 Mesaje: 1937
|
Trimis: 04/03/2015 23:07 Titlul subiectului: |
|
|
1.nicu_nicu1 vs necsy_pecsy ...6-2
2.nicu_nicu1 vs jimba_23 ........5-1
3.nicu_nicu1 vs de_luci ...........2-5
4.nicu_nicu1 vs gascones79 ....5-3
5.nicu_nicu1 vs skorpion70 .....5-0
6.nicu_nicu1 vs japonik ..........5-1
7.nicu_nicu1 vs nelutzu07....... 5-2
8.nicu_nicu1 vs daniletm.........5-2
Ultima modificare efectuata nicu_nicu1 la 01/04/2015 00:22, modificat de 4 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
necsy_pecsy De 2 ori liga si 1 Juc. lunii
Data inscrierii: 25/Iul/2013 Mesaje: 125 Localitate: Botosani
|
Trimis: 05/03/2015 00:46 Titlul subiectului: |
|
|
1.necsy_pecsy-jimba_23...........=4-5 (12.03)
2.necsy_pecsy-de_luci...............=6-2 (30.03)
3.necsy_pecsy-gascones79.......=5-4 (18.03)
4.necsy_pecsy-skorpion70........=2-6 (04.03)
5.necsy_pecsy-japonik..............=5-1 (17.03)
6.necsy_pecsy-nelutzu07..........=3-5 (09.03)
7.necsy_pecsy-nicu_nicu1.........=2-6 (31.03)
8.necsy_pecsy-daniletm............=5-4 (01.04)
Ultima modificare efectuata necsy_pecsy la 01/04/2015 23:09, modificat de 7 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
de_luci 1 liga , 1 cupa , 1 Juc. lunii

Data inscrierii: 24/Mar/2010 Mesaje: 651 Localitate: Bacau
|
Trimis: 06/03/2015 01:17 Titlul subiectului: |
|
|
1. De_Luci - Necsy_pecsy......2-6..............30.03.2015
2. De_Luci - Jimba_23..............5-2..............07.03.2015
3. De_luci - Gascones79.............3-5.............15.03.2015
4. De_Luci - Skorpion70............5-0.............07.03.2015
5. De_Luci - Japonik..................5-4.............09.03.2015
6. De_Luci - Nelutzu07...............5-0.............09.03.2015
7. De_Luci - Nicu_Nicu1.............5-2.............30.03.2015
8. De_Luci - Daniletm................5-4.............25.03.2015
Ultima modificare efectuata de_luci la 31/03/2015 00:39, modificat de 8 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
japonik Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 17/Mar/2010 Mesaje: 1079 Localitate: バスルイ
|
Trimis: 06/03/2015 22:57 Titlul subiectului: |
|
|
01. japonik - necsy_pecsy..........1 - 5 (17.03.2015)
02. japonik - jimba_23...............2 - 5 (09.03.2015)
03. japonik - de_luci...................4 - 5 (09.03.2015)
04. japonik - gascones79...........5 - 0 (06.03.2015)
05. japonik - skorpion70............4 - 5 (04.03.2015)
06. japonik - nelutzu07..............5 - 0 (06.03.2015)
07. japonik - nicu_nicu1............1 - 5 (30.03.2015)
08. japonik - daniletm................5 - 1 (25.03.2015) _________________ ... http://www.youtube.com/watch?v=-TC7WdZI7So
[url=http://www.glitter-graphics.com] [/url] |
|
| Sus |
|
 |
gascones79 4liga,1cupa,1juc.lunii

Data inscrierii: 07/Dec/2013 Mesaje: 373 Localitate: Suceava
|
Trimis: 01/04/2015 21:15 Titlul subiectului: Re: gascones79 |
|
|
| gascones79 a scris: |
Grupa A
1. gascones79 = necsy_pecsy................. 4-5 (18/03)
2. gascones79 = jimba_23...................... 5-2 (15/03)
3. gascones79 = de_luci.........................5-3 (15/03)
4. gascones79 = skorpion70....................2-5 (04/03)
5. gascones79 = japonik.........................0-5 (06/03)
6. gascones79 = nelutzu07......................2-5 (04/03)
7. gascones79 = nicu_nicu1.................... 3-5 (31/03)
8. gascones79 = daniletm.......................5-3 (23/03) |
|
|
| Sus |
|
 |
|