Pagina de start a forumului COMPETITII LIBERE COMPETITII LIBERE
Pe acest forum se organizeaza competitii de table!
 
Mesaje privateMesaje private

AutentificareAutentificare  InregistrareInregistrare


Profil  Cautare  Membri  FAQ  Grupuri
GRUPA A - MARTIE 2015

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului COMPETITII LIBERE -> GRUPA A
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
wzkxu
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.
wzkxu

Data inscrierii: 27/Iun/2010
Mesaje: 319

MesajTrimis: 03/03/2015 23:34    Titlul subiectului: GRUPA A - MARTIE 2015 Raspunde cu citat (quote)

PARTIDELE SE DESFASOARA IN PERIOADA 5-30/31 A FIECAREI LUNI
IN PERIOADA 23-30/31 SE POSTEAZA DISPONIBILITATEA DE CATRE CEI CARE NU SI-AU DISPUTAT TOATE PARTIDELE
IN PERIOADA 25-SFARSITUL LUNII SE DISPUTA MECIURILE RESTANTE
ROG SA SE CITEASCA REGULAMENTUL PENTRU LAMURIRI PENTRU A NU APAREA DISCUTII
- [url=http://competitii-libere.myforum.ro/sistemul-de-joc-vt76.html]ORGANIZAREA COMPETITIEI[/url] -


[url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php]GRUPA A - MARTIE 2015 GRUPA A - MARTIE 2015GRUPA A - MARTIE 2015 GRUPA A - MARTIE 2015GRUPA A - MARTIE 2015 GRUPA A - MARTIE 2015GRUPA A - MARTIE 2015 GRUPA A - MARTIE 2015GRUPA A - MARTIE 2015 GRUPA A - MARTIE 2015GRUPA A - MARTIE 2015 GRUPA A - MARTIE 2015GRUPA A - MARTIE 2015 GRUPA A - MARTIE 2015[/url]


1. necsy_pecsy
2. jimba_23
3. de_luci
4. gascones79
5. skorpion70
6. japonik
7. nelutzu07
8. nicu_nicu1
9. daniletm


Ultima modificare efectuata de catre wzkxu la 07/04/2015 17:55, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
jimba_23
Am castigat 1 cupa si 1 Juc. lunii


Data inscrierii: 19/Noi/2012
Mesaje: 160

MesajTrimis: 03/03/2015 23:53    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1. jimba_23 - necsy_pecsy ..................5-4 (12.03)
2. jimba_23 - de_luci ..............................2-5 (07.03)
3. jimba_23 - gascones79 .......................2-5 (15.03)
4. jimba_23 - skorpion70 ........................5-2 (09.03)
5. jimba_23 - japonik .............................5-2 (09.03)
6. jimba_23 - nelutzu07 ..........................5-4 (04.03)
7. jimba_23 - nicu_nicu1 .........................1-5 (18.03)
8. jimba_23 - daniletm ............................ 4-5 (17.03)


Ultima modificare efectuata jimba_23 la 19/03/2015 00:14, modificat de 10 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
skorpion70
De 3 ori liga , 1 cupa , 2 Juc. lunii
skorpion70

Data inscrierii: 12/Aug/2011
Mesaje: 1511

MesajTrimis: 04/03/2015 00:20    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.skorpion70-necsy_pecsy...........6-2(04.03.2015)
2.skorpion70-jimba_23................2-5(09.03.2015)
3.skorpion70-de_luci....................0-5(07.03.2015)
4.skorpion70-gascones79............5-2(04.03.2015)
5.skorpion70-japonik....................5-4(04.03.2015)
6.skorpion70-nelutzu07................6-2(03.03.2015)
7.skorpion70-nicu_nicu1..............0-5(18.03.2015)
8.skorpion70-daniletm..................5-1(23.03.2015)


Ultima modificare efectuata skorpion70 la 23/03/2015 23:07, modificat de 9 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
nelutzu07
De 2 ori liga si 1 Juc. lunii


Data inscrierii: 26/Iun/2010
Mesaje: 378

MesajTrimis: 04/03/2015 00:37    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.nelutzu07-necsy_pecsy.........5-3(9.3)
2.nelutzu07-jimba_23...........4-5(4.3)
3.nelutzu07-de-luci..............0-5(9.3)
4.nelutzu07-gascones79.......5-2(4.3)
5.nelutzu07-scorpion70........2-6(3.3)
6.nelutzu07-japonik.............5-0(6.3)
7.nelutzu07-nicu_nicu01.......2-5 (31.3)
8.nelutzu07-daniletm...........


Ultima modificare efectuata nelutzu07 la 31/03/2015 22:47, modificat de 2 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
gascones79
4liga,1cupa,1juc.lunii
gascones79

Data inscrierii: 07/Dec/2013
Mesaje: 373
Localitate: Suceava

MesajTrimis: 04/03/2015 20:42    Titlul subiectului: gascones79 Raspunde cu citat (quote)


Grupa A

1. gascones79 = necsy_pecsy................. 4-5 (18/03)
2. gascones79 = jimba_23...................... 5-2 (15/03)
3. gascones79 = de_luci.........................5-3 (15/03)
4. gascones79 = skorpion70....................2-5 (04/03)
5. gascones79 = japonik.........................0-5 (06/03)
6. gascones79 = nelutzu07......................2-5 (04/03)
7. gascones79 = nicu_nicu1.................... 3-5 (31/03)
8. gascones79 = daniletm.......................5-3 (23/03)


Ultima modificare efectuata gascones79 la 01/04/2015 21:16, modificat de 12 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
daniletm
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 20/Mar/2010
Mesaje: 406

MesajTrimis: 04/03/2015 22:07    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1. daniletm...vs...necsy_.pecsy...4-5...(1.04)
2. daniletm...vs... jimba_23...6-4...(17.03)
3. daniletm...vs...de_luci...4-5...(25.03)
4. daniletm...vs... gascones79...3-5...(23.03)
5. daniletm...vs...skorpion70...1-5...(23.03)
6.daniletm...vs... japonik...1-5...(25.03)
7. nelutzu07
8. daniletm...vs...nicu_nicu1...2-5...(30.03)


Ultima modificare efectuata daniletm la 01/04/2015 23:10, modificat de 3 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
nicu_nicu1
Liga x 4,cupa x 5,juc.lunii x 2


Data inscrierii: 20/Mar/2010
Mesaje: 1937

MesajTrimis: 04/03/2015 23:07    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.nicu_nicu1 vs necsy_pecsy ...6-2
2.nicu_nicu1 vs jimba_23 ........5-1
3.nicu_nicu1 vs de_luci ...........2-5
4.nicu_nicu1 vs gascones79 ....5-3
5.nicu_nicu1 vs skorpion70 .....5-0
6.nicu_nicu1 vs japonik ..........5-1
7.nicu_nicu1 vs nelutzu07....... 5-2
8.nicu_nicu1 vs daniletm.........5-2


Ultima modificare efectuata nicu_nicu1 la 01/04/2015 00:22, modificat de 4 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
necsy_pecsy
De 2 ori liga si 1 Juc. lunii


Data inscrierii: 25/Iul/2013
Mesaje: 125
Localitate: Botosani

MesajTrimis: 05/03/2015 00:46    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.necsy_pecsy-jimba_23...........=4-5 (12.03)
2.necsy_pecsy-de_luci...............=6-2 (30.03)
3.necsy_pecsy-gascones79.......=5-4 (18.03)
4.necsy_pecsy-skorpion70........=2-6 (04.03)
5.necsy_pecsy-japonik..............=5-1 (17.03)
6.necsy_pecsy-nelutzu07..........=3-5 (09.03)
7.necsy_pecsy-nicu_nicu1.........=2-6 (31.03)
8.necsy_pecsy-daniletm............=5-4 (01.04)


Ultima modificare efectuata necsy_pecsy la 01/04/2015 23:09, modificat de 7 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
de_luci
1 liga , 1 cupa , 1 Juc. lunii
de_luci

Data inscrierii: 24/Mar/2010
Mesaje: 651
Localitate: Bacau

MesajTrimis: 06/03/2015 01:17    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1. De_Luci - Necsy_pecsy......2-6..............30.03.2015
2. De_Luci - Jimba_23..............5-2..............07.03.2015
3. De_luci - Gascones79.............3-5.............15.03.2015
4. De_Luci - Skorpion70............5-0.............07.03.2015
5. De_Luci - Japonik..................5-4.............09.03.2015
6. De_Luci - Nelutzu07...............5-0.............09.03.2015
7. De_Luci - Nicu_Nicu1.............5-2.............30.03.2015
8. De_Luci - Daniletm................5-4.............25.03.2015


Ultima modificare efectuata de_luci la 31/03/2015 00:39, modificat de 8 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
japonik
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.
japonik

Data inscrierii: 17/Mar/2010
Mesaje: 1079
Localitate: バスルイ

MesajTrimis: 06/03/2015 22:57    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

01. japonik - necsy_pecsy..........1 - 5 (17.03.2015)
02. japonik - jimba_23...............2 - 5 (09.03.2015)
03. japonik - de_luci...................4 - 5 (09.03.2015)
04. japonik - gascones79...........5 - 0 (06.03.2015)
05. japonik - skorpion70............4 - 5 (04.03.2015)
06. japonik - nelutzu07..............5 - 0 (06.03.2015)
07. japonik - nicu_nicu1............1 - 5 (30.03.2015)
08. japonik - daniletm................5 - 1 (25.03.2015)

_________________
... http://www.youtube.com/watch?v=-TC7WdZI7So
[url=http://www.glitter-graphics.com]GRUPA A - MARTIE 2015 GRUPA A - MARTIE 2015[/url]
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
gascones79
4liga,1cupa,1juc.lunii
gascones79

Data inscrierii: 07/Dec/2013
Mesaje: 373
Localitate: Suceava

MesajTrimis: 01/04/2015 21:15    Titlul subiectului: Re: gascones79 Raspunde cu citat (quote)

gascones79 a scris:

Grupa A

1. gascones79 = necsy_pecsy................. 4-5 (18/03)
2. gascones79 = jimba_23...................... 5-2 (15/03)
3. gascones79 = de_luci.........................5-3 (15/03)
4. gascones79 = skorpion70....................2-5 (04/03)
5. gascones79 = japonik.........................0-5 (06/03)
6. gascones79 = nelutzu07......................2-5 (04/03)
7. gascones79 = nicu_nicu1.................... 3-5 (31/03)
8. gascones79 = daniletm.......................5-3 (23/03)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului COMPETITII LIBERE -> GRUPA A Ora este GMT + 4 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Fa-ti si tu propriul forum GRATUIT, pe www.myforum.ro