Pagina de start a forumului COMPETITII LIBERE COMPETITII LIBERE
Pe acest forum se organizeaza competitii de table!
 
Mesaje privateMesaje private

AutentificareAutentificare  InregistrareInregistrare


Profil  Cautare  Membri  FAQ  Grupuri
Grupa A - Martie 2011 -

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului COMPETITII LIBERE -> History
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
zeultunetului
Administrator
Administrator
zeultunetului

Data inscrierii: 13/Mar/2010
Mesaje: 1360

MesajTrimis: 03/03/2011 18:02    Titlul subiectului: Grupa A - Martie 2011 - Raspunde cu citat (quote)

PARTIDELE SE DESFASOARA IN PERIOADA 3-25 A FIECAREI LUNI
IN PERIOADA 23-25 SE POSTEAZA DISPONIBILITATEA DE CATRE CEI CARE NU SI-AU DISPUTAT TOATE PARTIDELE
IN PERIOADA 25-SFARSITUL LUNII SE DISPUTA MECIURILE RESTANTE
ROG SA SE CITEASCA REGULAMENTUL PENTRU LAMURIRI PENTRU A NU APAREA DISCUTII
- [url=http://competitii-libere.myforum.ro/sistemul-de-joc-vt76.html]ORGANIZAREA COMPETITIEI[/url] -

[url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php]Grupa A - Martie 2011 - Grupa A - Martie 2011 -Grupa A - Martie 2011 - Grupa A - Martie 2011 -Grupa A - Martie 2011 - Grupa A - Martie 2011 -Grupa A - Martie 2011 - Grupa A - Martie 2011 -Grupa A - Martie 2011 - Grupa A - Martie 2011 -Grupa A - Martie 2011 - Grupa A - Martie 2011 -Grupa A - Martie 2011 - Grupa A - Martie 2011 -[/url]


  1. terzy15
  2. cry064
  3. happy_new_year
  4. jokero64
  5. hordo
  6. _aroa_
  7. ciortanradu
  8. _deceneu
  9. adiaan
  10. forza_lupii
  11. gener8xion
  12. bedinush
  13. de_luci
  14. polysemantiq
  15. laurentiucastiga
  16. nicu_nicu1

_________________
"Pentru a-ti realiza visele, trebuie mai intai sa te trezesti."


Ultima modificare efectuata zeultunetului la 03/03/2011 20:03, modificat de 3 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
gener8xion
Am castigat liga o data.
Am castigat liga o data.
gener8xion

Data inscrierii: 30/Dec/2010
Mesaje: 34

MesajTrimis: 03/03/2011 18:17    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1. gener8xion - terzy15 ......................4-5.......03.03
2. gener8xion - cry064 .......................3-5......19.03
3. gener8xion - happy_new_ye...........5-3.....05.03
4. gener8xion - jokero64 ....................2-5.........19.03
5. gener8xion - hordo ........................4-5.....04.03
6. gener8xion - ciortanradu ...............5-3.......03.03
7. gener8xion - _deceneu .................5-3.....04.03
8. gener8xion - _aroa_ ......................4-5.....05.03
9. gener8xion - adiaan ......................5-2....07.03
10.gener8xion- forza_lupii .................5-4.....08.03
11.gener8xion- bedinush .....................4-5....05.03
12.gener8xion- de_luci.......................5-1.....05.03
13.gener8xion- polysemantiq ............3-5.........03.03
14.gener8xion- nicu_nicu1 .................2-5........03.03
15.gener8xion- laurentiucastiga...........5-3.....19.03


Ultima modificare efectuata gener8xion la 20/03/2011 00:54, modificat de 16 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
hordo
De 3 ori liga , 1 cupa , 2 Juc. lunii
hordo

Data inscrierii: 21/Iun/2010
Mesaje: 291

MesajTrimis: 03/03/2011 19:42    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

# hordo-terzy15=2-5 (4 martie)
# hordo-cry064=5-3 (3/30 martie)
# hordo-happy_new_year=5-4 (5 martie)
# hordo-jokero64=2-5 (27 martie)
# hordo-_aroa_=5-1 (5 martie)
# hordo-ciortanradu=5-4 (28 martie)
# hordo-_deceneu=6-0 (4 martie)
# hordo-adiaan=1-5 (7 martie)
# hordo-forza_lupii=3-5 (17 martie)
# hordo-gener8xion=5-4 (4 martie)
# hordo-bedinush=5-2 (6 martie)
# hordo-de_luci=5-1 (5 martie)
# hordo-polysemantiq=6-3 (4 martie)
# hordo-laurentiucastiga=5-0 (20/21 martie)
# hordo-nicu_nicu1=5-1 (4 martie)


Ultima modificare efectuata hordo la 31/03/2011 00:01, modificat de 15 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ciortanradu
Am castigat liga o data si cupa o data
Am castigat liga o data si cupa o data


Data inscrierii: 25/Mar/2010
Mesaje: 81

MesajTrimis: 03/03/2011 19:55    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

JOCURILE GRUPEI

1.ciortanradu - terzy15.........................5-2 (28.03)
2.ciortanradu - cry064...........................2-5 (03.03)
3.ciortanradu - happy_new_year..........2-5 (24.03)
4.ciortanradu - jokero64........................3-5 (27.03)
5.ciortanradu - hordo.............................4-5 (28.03)
6.ciortanradu - _aroa_...........................6-1 (28.03)
7.ciortanradu - _deceneu.......................5-4 (23.03)
8.ciortanradu - adiaan............................6-2 (30.03)
9.ciortanradu - forza_lupii......................2-5 (28.03)
10.ciortanradu - gener8xion...................3-5 (03.03)
11.ciortanradu - bedinush......................1-5 (28.03)
12.ciortanradu - de_luci.........................1-5 (20.03)
13.ciortanradu - polysemantiq................6-1 (16.03)
14.ciortanradu - laurentiucastiga...........5-2 (23.03)
15.ciortanradu - nicu_nicu1....................5-4 (28.03)


Ultima modificare efectuata ciortanradu la 30/03/2011 20:28, modificat de 14 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
ireal66
Am castigat liga o data.
Am castigat liga o data.
ireal66

Data inscrierii: 18/Mar/2010
Mesaje: 278
Localitate: Maramures

MesajTrimis: 03/03/2011 19:56    Titlul subiectului: fun and play! Raspunde cu citat (quote)


1. adiaan vs. terzy15 5-2 ...27-03
2. adiaan vs. cry064 1-6...30-03
3 adiaan vs. happy_new_year 5-3 ...27-03
4. adiaan vs. jokero64 3-5 ...14-03
5. adiaan vs. hordo 5-1 ...07-03
6. adiaan vs. _aroa_ 5-4 ...23-03
7. adiaan vs. ciortanradu 2-6 ...30-03
8. adiaan vs. _deceneu 4-5 ...31-03
10. adiaan
11. adiaan vs. forza_lupii 5-2 ...31-03
12. adiaan vs. gener8xion 3-5 ...07-03
13. adiaan vs. bedinush 5-4 ...16-03
14. adiaan vs. de_luci 6-3 ...27-03
15. adiaan vs. polysemantiq 3-5 ...03-03
16. adiaan vs. laurentiucastiga 2-5 ...24-03
17. adiaan vs. nicu_nicu1 5-0 31-03

_________________
"Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem aceleasi orizont -- Konrad Adenauer "


Ultima modificare efectuata ireal66 la 01/04/2011 00:15, modificat de 16 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
jokero64
Am castigat liga o data.
Am castigat liga o data.


Data inscrierii: 19/Mar/2010
Mesaje: 29

MesajTrimis: 03/03/2011 19:59    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1. jokero64 - terzy15....6-1(22-03)
2. jokero64 - cry064....2-5(17-03)
3. jokero64 - happy_new_year.....1-5(20-03)
4. jokero64 -gener8xion....5-2(19-03)
5. jokero64 - hordo....5-2(27-03)
6. jokero64 - ciortanradu.....5-3(27-03)
7. jokero64 - _deceneu.....5-4(27-03)
8. jokero64 - _aroa_ .....2-5(25-03)
9. jokero64 - adiaan .....5-3(14-03)
10.jokero64- forza_lupii....5-3(19-03)
11.jokero64- bedinush...3-6(23-03)
12.jokero64- de_luci........6-4(27-03)
13.jokero64- polysemantiq
14.jokero64- nicu_nicu1.....1-6(13-03)
15.jokero64- laurentiucastiga ....1-5(24-03) LA DISPOZIțIE MAI MEREU DUPA ORA 18


Ultima modificare efectuata jokero64 la 27/03/2011 22:26, modificat de 14 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
polysemantiq
Am castigat cupa o data.
Am castigat cupa o data.
polysemantiq

Data inscrierii: 25/Oct/2010
Mesaje: 340

MesajTrimis: 03/03/2011 20:02    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

REZULTATE LUNA MARTIE


polysemantiq vs terzy15 ==3-5 15 03
polysemantiq vs cry064 ==2-5 26 03
polysemantiq vs happy_new_year ==5-0 24 03
polysemantiq vs jokero64 ===
polysemantiq vs hordo ==3-6 4 03
polysemantiq vs _aroa_ ==1-5 11 03
polysemantiq vs ciortanradu ==1-6 16 03
polysemantiq vs _deceneu ==
polysemantiq vs adiaan ==5-3 3 03
polysemantiq vs forza_lupii==
polysemantiq vs gener8xion== 5-3 3 03
polysemantiq vs bedinush==
polysemantiq vs de_luci== 5-4 16 03
polysemantiq vs laurentiucastiga==
polysemantiq vs nicu_nicu1==


Ultima modificare efectuata polysemantiq la 26/03/2011 12:21, modificat de 11 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
_aroa_
Am castigat liga o data si cupa o data
Am castigat liga o data si cupa o data
_aroa_

Data inscrierii: 18/Mar/2010
Mesaje: 1509
Localitate: Brasov

MesajTrimis: 03/03/2011 20:19    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

_aroa_ - terzy15 - 1 - 5 (5.03)
_aroa_ - cry064 - 2 - 5 (28.03)
_aroa_ - happy_new_year - 2 - 5 (23.03)
_aroa_ - jokero64 - 5 - 2 (25.03)
_aroa_ - hordo - 1 - 5 (5.03)
_aroa_ - ciortanradu - 1 - 6 (28.03)
_aroa_ - _deceneu - 3 - 6 (30.03)
_aroa_ - adiaan - 4 - 5 (23.03)
_aroa_ - forza_lupii - 5 - 3 (25.03)
_aroa_ - gener8xion - 5 - 4 (5.03)
_aroa_ - bedinush - 5 - 0 (15.03)
_aroa_ - de_luci - 4 - 5 (19.03)
_aroa_ - polysemantiq - 5 - 1 (11.03)
_aroa_ - laurentiucastiga - 5 - 4 (19.03)
_aroa_ - nicu_nicu1 - 5 - 4 (17.03)
_________________
Ai invins ? Continua! Ai pierdut ? Continua! (Pierre de Coubertin)


Ultima modificare efectuata _aroa_ la 30/03/2011 23:37, modificat de 12 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
nicu_nicu1
Liga x 4,cupa x 5,juc.lunii x 2


Data inscrierii: 20/Mar/2010
Mesaje: 1937

MesajTrimis: 03/03/2011 20:58    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

[*] nicu_nicu1 vs terzy15..................5-2(17-03)
[*] nicu_nicu1 vs cry064...................5-3(21-03)
[*] nicu_nicu1 vs happy_new_year....3-5(09-03)
[*] nicu_nicu1 vs jokero64................6-1(13-03)
[*] nicu_nicu1 vs hordo.....................1-5(04-03)
[*] nicu_nicu1 vs _aroa_...................4-5(17-03)
[*] nicu_nicu1 vs ciortanradu.............4-5(28-03)
[*] nicu_nicu1 vs _deceneu................5-2(30-03)
[*] nicu_nicu1 vs adiaan....................0-5(31-03)
[*] nicu_nicu1 vs forza_lupii...............5-2(31-05)
[*] nicu_nicu1 vs gener8xion.............5-2(03-03)
[*] nicu_nicu1 vs bedinush.................3-5(15-03)
[*] nicu_nicu1 vs de_luci....................5-4(26-03)
[*] nicu_nicu1 vs polysemantiq...........
[*] nicu_nicu1 vs laurentiucastiga.......5-4(19-03)


Ultima modificare efectuata nicu_nicu1 la 31/03/2011 23:58, modificat de 16 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
terzy15
De 2 ori liga si 1 Juc. lunii


Data inscrierii: 28/Mar/2010
Mesaje: 392

MesajTrimis: 03/03/2011 21:29    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1. terzy15 - cry064 ..................................6-1 (20.03)
2. terzy15 - happy_new_year ...................5-0 (18.03)
3. terzy15 - jokero64 ................................1-6 (22.03)
4. terzy15 - hordo ...................................5-2 (04.03)
5. terzy15 - _aroa_ .................................5-1 (05.03)
6. terzy15 - ciortanradu ............................2-5 (28.03)
7. terzy15 - _deceneu .............................5-4 (28.03)
8. terzy15 - adiaan ...................................2-5 (27.03)
9. terzy15 - forza_lupii ..............................4-5 (30.03)
10. terzy15 - gener8xion ..........................5-4 (03.03)
11. terzy15 - bedinush ..............................1-5 (21.03)
12. terzy15 - de_luci .................................3-5 (20.03)
13. terzy15 - polysemantiq .......................5-3 (15.03)
14. terzy15 - laurentiucastiga .....................4-5 (22.03)
15. terzy15 - nicu_nicu1.............................2-5 (17.03)


Ultima modificare efectuata terzy15 la 30/03/2011 23:56, modificat de 15 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cry064
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 27/Mar/2010
Mesaje: 34

MesajTrimis: 03/03/2011 21:40    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1. cry064-terzy15........................1-6,20,mart
2. cry064-hapyy_new_year..........
3. cry064-jokero64......................5-2,17mart
4. cry064-hordo..........................3-5,30mart
5. cry064-_aroa_........................5-2,28 mart
6. cry064-ciortanradu..................5-3,3mart
7. cry064-_deceneu....................1-5,29mar
8. cry064-adian..........................6-1,29mart
9. cry064-forza_lupii...................
cry064-gener8xion................5-3,19,mart10.
11.cry064-bedinush....................5-3,28mart
12.cry064-de_luci......................5-2,29mar
13.cry064-plisemantiq................5-2,26mart
14.cry064-laurentiucastiga..........3-5,24 mart

15cry064-nicu_nicu..................3-5,21 mart


Ultima modificare efectuata cry064 la 30/03/2011 20:56, modificat de 11 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
de_luci
1 liga , 1 cupa , 1 Juc. lunii
de_luci

Data inscrierii: 24/Mar/2010
Mesaje: 651
Localitate: Bacau

MesajTrimis: 03/03/2011 22:07    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.DE_LUCI - TERZY15................5-3............20.03.2011
2.DE_LUCI - CRY064...................2-5............29.03.2011
3.DE_LUCI - HAPPY_NEW_YEAR.....5-3.........27.03.2011
4.DE_LUCI - JOKERO64...............4-6.............27.03.2011
5.DE_LUCI - HORDO...................1-5.............05.03.2011
6.DE_LUCI - _AROA_.................5-4.............19.03.2011
7.DE_LUCI - CIORTANRADU.......5-1.............20.03.2011
8.DE_LUCI - _DECENEU...............4-5............31.03.2011
9.DE_LUCI - ADIAAN..................3-6.............27.03.2011
10.DE_LUCI - FORZA_LUPII.........0-5............25.03.2011
11.DE_LUCI - GENER8XION.........1-5.............05.03.2011
12.DE_LUCI - BEDINUSH............3-5..............23.03.2011
13.DE_LUCI - POLYSEMATIQ.........4-5............16.03.2011
14.DE_LUCI - LAURENTIUCASTIGA....5-1......26.03.2011
15.DE_LUCI - NICU_NICU1.........4-5.............26.03.2011


Ultima modificare efectuata de_luci la 31/03/2011 23:11, modificat de 3 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
bedinush
Am castigat cupa o data.
Am castigat cupa o data.
bedinush

Data inscrierii: 21/Mar/2010
Mesaje: 206

MesajTrimis: 04/03/2011 00:44    Titlul subiectului: Re: Grupa A - Martie 2011 - Raspunde cu citat (quote)

bedinush-terzy15=5-1(21.03)
bedinush-cry064=3-5(28.03)
bedinush-happy_new_year=5-1(15.03)
bedinush-jokero64=6-3(23.03)
bedinush-hordo=2-5(6.03)
bedinush-_aroa_=0-5(15.03)
bedinush-ciortanradu=5-1(28.03)
bedinush-_deceneu=4-5(22.03)
bedinush-adiaan=4-5(16.03)
bedinush-forza_lupii=5-1(24.03)
bedinush-gener8xion=5-4(5.03)
bedinush-de_luci=5-3(23.03)
bedinush-polysemantiq=
bedinush-laurentiucastiga=6-2(20.03)
bedinush-nicu_nicu1=5-3(15.03)


Ultima modificare efectuata bedinush la 28/03/2011 22:21, modificat de 13 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
happy_new_year
1 liga , 1 cupa , 1 Juc. lunii


Data inscrierii: 25/Iun/2010
Mesaje: 259

MesajTrimis: 04/03/2011 13:51    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

01. happy_new_year - terzy15 =................................0 - 5 ( 18.03 )
02. happy_new_year - cry064
03. happy_new_year - jokero64 =..............................5 - 1 ( 20.03 )
04. happy_new_year - hordo =....................................4 - 5 ( 05.03 )
05. happy_new_year - _aroa_ =..................................5 - 2 ( 23.03 )
06. happy_new_year - ciortanradu =...........................5 - 2 ( 24.03 )
07. happy_new_year - _deceneu =..............................2 - 5 ( 27.03 )
08. happy_new_year - adiaan =..................................3 - 5 ( 27.03 )
09. happy_new_year - forza_lupii =............................6 - 1 ( 04.03 )
10. happy_new_year - gener8xion =...........................3 - 5 ( 05.03 )
11. happy_new_year - bedinush =...............................1 - 5 ( 15.03 )
12. happy_new_year - de_luci =.................................3 - 5 ( 27.03 )
13. happy_new_year - polysemantiq =........................0 - 5 ( 24.03 )
14. happy_new_year - laurentiucastiga =...................5 - 3 ( 22.03 )
15. happy_new_year - nicu_nicu1 =............................5 - 3 ( 09.03 )

_________________
" Pentru a judeca drept, nu asculta numai toate vocile, ci si toate tacerile "


Ultima modificare efectuata happy_new_year la 27/03/2011 20:44, modificat de 21 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
spartan1987
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.
spartan1987

Data inscrierii: 17/Mar/2010
Mesaje: 502
Localitate: Bacau

MesajTrimis: 04/03/2011 14:30    Titlul subiectului: Re: Grupa A - Martie 2011 - Raspunde cu citat (quote)

1._deceneu - terzy15...............4-5..........28.03.2011
2._deceneu - cry064................5-2...........29.03.2011
3._deceneu - happy_new_year..............5-2............27.03.2011
4._deceneu - jokero64....................4-5..............27.03.2011
5._deceneu - hordo.............0-6..........04.03.2011
6._deceneu - _aroa_.............6-3.......30.03.2011
7._deceneu - ciortanradu.............4-5..........23.03.2011
8_deceneu - adiaan...............5-4..........31.03.2011
9._deceneu - forza_lupii..............5-1.......31.03.2011
10._deceneu - gener8xion..........3-5........04.03.2011
11.deceneu - bedinush......5-4........22.03.2011
12._deceneu - de_luci...............5-4.............31.03.2011
13._deceneu - polisemantique
14._deceneu - laurentiucastiga.......3-5.......22.03.2011
15._deceneu - nicu_nicu1................2-5..............30.03.2011


Ultima modificare efectuata spartan1987 la 01/04/2011 12:39, modificat de 11 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
forza_lupii
Am castigat cupa o data.
Am castigat cupa o data.


Data inscrierii: 22/Apr/2010
Mesaje: 182

MesajTrimis: 04/03/2011 20:45    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

forza_lupii - happy_new_year.....1-6 (04.03)
forza_lupii - gener8xion.....3-5 (08.03)
forza_lupii - jokero64.....3-5 (19.03)
forza_lupii - laurentiucastiga.....1-5 (22.03)
forza_lupii - bedinush.....1-5 (24.03)
forza_lupii - _aroa_.....3-5 (25.03)
forza_lupii - deceneu.....1-5 (31.03)
forza_lupii - nicu_nicu1.....2-5 (31.03)
forza_lupii - adiaan.....2-5 (31.03)


forza_lupii - hordo.....5-3 (17.03)
forza_lupii - de_luci.....5-0 (25.03)
forza_lupii - ciortanradu.....5-2 (28.03)
forza_lupii - terzy15.....5-4 (30.03)


Ultima modificare efectuata forza_lupii la 01/04/2011 00:16, modificat de 9 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
laurentiucastiga
1 liga , 1 cupa , 1 Juc. lunii


Data inscrierii: 17/Mar/2010
Mesaje: 206

MesajTrimis: 19/03/2011 22:47    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)


  1. laurentiucastiga VS. terzy15 5-4 (22.martie.2011)
  2. laurentiucastiga VS. cry064 5-3 (24.martie.2011)
  3. laurentiucastiga VS. happy_new_year 3-5 (22.martie.2011)
  4. laurentiucastiga VS. jokero64 5-1 (24.martie.2011)
  5. laurentiucastiga VS. hordo 0-5 (21.martie.2011)
  6. laurentiucastiga VS. _aroa_ 4-5 (19.martie.2011)
  7. laurentiucastiga VS. ciortanradu 2-5 (23.martie.2011)
  8. laurentiucastiga VS. _deceneu 5-3 (22.martie.2011)
  9. laurentiucastiga VS. adiaan 5-2 (24.martie.2011)
  10. laurentiucastiga VS. forza_lupii 5-1 (22.martie.2011)
  11. laurentiucastiga VS. gener8xion 3-5(19.martie.2011)
  12. laurentiucastiga VS. bedinush 2-6 (20.martie.2011)
  13. laurentiucastiga VS. de_luci 5-1 (26.martie.2011)
  14. laurentiucastiga VS. polysemantiq
  15. laurentiucastiga VS. nicu_nicu1 4-5 (19.martie.2011)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului COMPETITII LIBERE -> History Ora este GMT + 4 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Fa-ti si tu propriul forum GRATUIT, pe www.myforum.ro