| Subiectul anterior :: Subiectul urmator |
| Autor |
Mesaj |
zeultunetului Administrator


Data inscrierii: 13/Mar/2010 Mesaje: 1360
|
Trimis: 03/03/2011 18:02 Titlul subiectului: Grupa A - Martie 2011 - |
|
|
PARTIDELE SE DESFASOARA IN PERIOADA 3-25 A FIECAREI LUNI
IN PERIOADA 23-25 SE POSTEAZA DISPONIBILITATEA DE CATRE CEI CARE NU SI-AU DISPUTAT TOATE PARTIDELE
IN PERIOADA 25-SFARSITUL LUNII SE DISPUTA MECIURILE RESTANTE
ROG SA SE CITEASCA REGULAMENTUL PENTRU LAMURIRI PENTRU A NU APAREA DISCUTII - [url=http://competitii-libere.myforum.ro/sistemul-de-joc-vt76.html]ORGANIZAREA COMPETITIEI[/url] -
[url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php]      [/url]
- terzy15
- cry064
- happy_new_year
- jokero64
- hordo
- _aroa_
- ciortanradu
- _deceneu
- adiaan
- forza_lupii
- gener8xion
- bedinush
- de_luci
- polysemantiq
- laurentiucastiga
- nicu_nicu1
_________________ "Pentru a-ti realiza visele, trebuie mai intai sa te trezesti."
Ultima modificare efectuata zeultunetului la 03/03/2011 20:03, modificat de 3 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
gener8xion Am castigat liga o data.


Data inscrierii: 30/Dec/2010 Mesaje: 34
|
Trimis: 03/03/2011 18:17 Titlul subiectului: |
|
|
1. gener8xion - terzy15 ......................4-5.......03.03
2. gener8xion - cry064 .......................3-5......19.03
3. gener8xion - happy_new_ye...........5-3.....05.03
4. gener8xion - jokero64 ....................2-5.........19.03
5. gener8xion - hordo ........................4-5.....04.03
6. gener8xion - ciortanradu ...............5-3.......03.03
7. gener8xion - _deceneu .................5-3.....04.03
8. gener8xion - _aroa_ ......................4-5.....05.03
9. gener8xion - adiaan ......................5-2....07.03
10.gener8xion- forza_lupii .................5-4.....08.03
11.gener8xion- bedinush .....................4-5....05.03
12.gener8xion- de_luci.......................5-1.....05.03
13.gener8xion- polysemantiq ............3-5.........03.03
14.gener8xion- nicu_nicu1 .................2-5........03.03
15.gener8xion- laurentiucastiga...........5-3.....19.03
Ultima modificare efectuata gener8xion la 20/03/2011 00:54, modificat de 16 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
hordo De 3 ori liga , 1 cupa , 2 Juc. lunii

Data inscrierii: 21/Iun/2010 Mesaje: 291
|
Trimis: 03/03/2011 19:42 Titlul subiectului: |
|
|
# hordo-terzy15=2-5 (4 martie)
# hordo-cry064=5-3 (3/30 martie)
# hordo-happy_new_year=5-4 (5 martie)
# hordo-jokero64=2-5 (27 martie)
# hordo-_aroa_=5-1 (5 martie)
# hordo-ciortanradu=5-4 (28 martie)
# hordo-_deceneu=6-0 (4 martie)
# hordo-adiaan=1-5 (7 martie)
# hordo-forza_lupii=3-5 (17 martie)
# hordo-gener8xion=5-4 (4 martie)
# hordo-bedinush=5-2 (6 martie)
# hordo-de_luci=5-1 (5 martie)
# hordo-polysemantiq=6-3 (4 martie)
# hordo-laurentiucastiga=5-0 (20/21 martie)
# hordo-nicu_nicu1=5-1 (4 martie)
Ultima modificare efectuata hordo la 31/03/2011 00:01, modificat de 15 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
ciortanradu Am castigat liga o data si cupa o data

Data inscrierii: 25/Mar/2010 Mesaje: 81
|
Trimis: 03/03/2011 19:55 Titlul subiectului: |
|
|
JOCURILE GRUPEI
1.ciortanradu - terzy15.........................5-2 (28.03)
2.ciortanradu - cry064...........................2-5 (03.03)
3.ciortanradu - happy_new_year..........2-5 (24.03)
4.ciortanradu - jokero64........................3-5 (27.03)
5.ciortanradu - hordo.............................4-5 (28.03)
6.ciortanradu - _aroa_...........................6-1 (28.03)
7.ciortanradu - _deceneu.......................5-4 (23.03)
8.ciortanradu - adiaan............................6-2 (30.03)
9.ciortanradu - forza_lupii......................2-5 (28.03)
10.ciortanradu - gener8xion...................3-5 (03.03)
11.ciortanradu - bedinush......................1-5 (28.03)
12.ciortanradu - de_luci.........................1-5 (20.03)
13.ciortanradu - polysemantiq................6-1 (16.03)
14.ciortanradu - laurentiucastiga...........5-2 (23.03)
15.ciortanradu - nicu_nicu1....................5-4 (28.03)
Ultima modificare efectuata ciortanradu la 30/03/2011 20:28, modificat de 14 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
ireal66 Am castigat liga o data.


Data inscrierii: 18/Mar/2010 Mesaje: 278 Localitate: Maramures
|
Trimis: 03/03/2011 19:56 Titlul subiectului: fun and play! |
|
|
1. adiaan vs. terzy15 5-2 ...27-03
2. adiaan vs. cry064 1-6...30-03
3 adiaan vs. happy_new_year 5-3 ...27-03
4. adiaan vs. jokero64 3-5 ...14-03
5. adiaan vs. hordo 5-1 ...07-03
6. adiaan vs. _aroa_ 5-4 ...23-03
7. adiaan vs. ciortanradu 2-6 ...30-03
8. adiaan vs. _deceneu 4-5 ...31-03
10. adiaan
11. adiaan vs. forza_lupii 5-2 ...31-03
12. adiaan vs. gener8xion 3-5 ...07-03
13. adiaan vs. bedinush 5-4 ...16-03
14. adiaan vs. de_luci 6-3 ...27-03
15. adiaan vs. polysemantiq 3-5 ...03-03
16. adiaan vs. laurentiucastiga 2-5 ...24-03
17. adiaan vs. nicu_nicu1 5-0 31-03 _________________ "Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem aceleasi orizont -- Konrad Adenauer "
Ultima modificare efectuata ireal66 la 01/04/2011 00:15, modificat de 16 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
jokero64 Am castigat liga o data.

Data inscrierii: 19/Mar/2010 Mesaje: 29
|
Trimis: 03/03/2011 19:59 Titlul subiectului: |
|
|
1. jokero64 - terzy15....6-1(22-03)
2. jokero64 - cry064....2-5(17-03)
3. jokero64 - happy_new_year.....1-5(20-03)
4. jokero64 -gener8xion....5-2(19-03)
5. jokero64 - hordo....5-2(27-03)
6. jokero64 - ciortanradu.....5-3(27-03)
7. jokero64 - _deceneu.....5-4(27-03)
8. jokero64 - _aroa_ .....2-5(25-03)
9. jokero64 - adiaan .....5-3(14-03)
10.jokero64- forza_lupii....5-3(19-03)
11.jokero64- bedinush...3-6(23-03)
12.jokero64- de_luci........6-4(27-03)
13.jokero64- polysemantiq
14.jokero64- nicu_nicu1.....1-6(13-03)
15.jokero64- laurentiucastiga ....1-5(24-03) LA DISPOZIțIE MAI MEREU DUPA ORA 18
Ultima modificare efectuata jokero64 la 27/03/2011 22:26, modificat de 14 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
polysemantiq Am castigat cupa o data.


Data inscrierii: 25/Oct/2010 Mesaje: 340
|
Trimis: 03/03/2011 20:02 Titlul subiectului: |
|
|
REZULTATE LUNA MARTIE
polysemantiq vs terzy15 ==3-5 15 03
polysemantiq vs cry064 ==2-5 26 03
polysemantiq vs happy_new_year ==5-0 24 03
polysemantiq vs jokero64 ===
polysemantiq vs hordo ==3-6 4 03
polysemantiq vs _aroa_ ==1-5 11 03
polysemantiq vs ciortanradu ==1-6 16 03
polysemantiq vs _deceneu ==
polysemantiq vs adiaan ==5-3 3 03
polysemantiq vs forza_lupii==
polysemantiq vs gener8xion== 5-3 3 03
polysemantiq vs bedinush==
polysemantiq vs de_luci== 5-4 16 03
polysemantiq vs laurentiucastiga==
polysemantiq vs nicu_nicu1==
Ultima modificare efectuata polysemantiq la 26/03/2011 12:21, modificat de 11 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
_aroa_ Am castigat liga o data si cupa o data


Data inscrierii: 18/Mar/2010 Mesaje: 1509 Localitate: Brasov
|
Trimis: 03/03/2011 20:19 Titlul subiectului: |
|
|
_aroa_ - terzy15 - 1 - 5 (5.03)
_aroa_ - cry064 - 2 - 5 (28.03)
_aroa_ - happy_new_year - 2 - 5 (23.03)
_aroa_ - jokero64 - 5 - 2 (25.03)
_aroa_ - hordo - 1 - 5 (5.03)
_aroa_ - ciortanradu - 1 - 6 (28.03)
_aroa_ - _deceneu - 3 - 6 (30.03)
_aroa_ - adiaan - 4 - 5 (23.03)
_aroa_ - forza_lupii - 5 - 3 (25.03)
_aroa_ - gener8xion - 5 - 4 (5.03)
_aroa_ - bedinush - 5 - 0 (15.03)
_aroa_ - de_luci - 4 - 5 (19.03)
_aroa_ - polysemantiq - 5 - 1 (11.03)
_aroa_ - laurentiucastiga - 5 - 4 (19.03)
_aroa_ - nicu_nicu1 - 5 - 4 (17.03) _________________ Ai invins ? Continua! Ai pierdut ? Continua! (Pierre de Coubertin)
Ultima modificare efectuata _aroa_ la 30/03/2011 23:37, modificat de 12 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
nicu_nicu1 Liga x 4,cupa x 5,juc.lunii x 2
Data inscrierii: 20/Mar/2010 Mesaje: 1937
|
Trimis: 03/03/2011 20:58 Titlul subiectului: |
|
|
[*] nicu_nicu1 vs terzy15..................5-2(17-03)
[*] nicu_nicu1 vs cry064...................5-3(21-03)
[*] nicu_nicu1 vs happy_new_year....3-5(09-03)
[*] nicu_nicu1 vs jokero64................6-1(13-03)
[*] nicu_nicu1 vs hordo.....................1-5(04-03)
[*] nicu_nicu1 vs _aroa_...................4-5(17-03)
[*] nicu_nicu1 vs ciortanradu.............4-5(28-03)
[*] nicu_nicu1 vs _deceneu................5-2(30-03)
[*] nicu_nicu1 vs adiaan....................0-5(31-03)
[*] nicu_nicu1 vs forza_lupii...............5-2(31-05)
[*] nicu_nicu1 vs gener8xion.............5-2(03-03)
[*] nicu_nicu1 vs bedinush.................3-5(15-03)
[*] nicu_nicu1 vs de_luci....................5-4(26-03)
[*] nicu_nicu1 vs polysemantiq...........
[*] nicu_nicu1 vs laurentiucastiga.......5-4(19-03)
Ultima modificare efectuata nicu_nicu1 la 31/03/2011 23:58, modificat de 16 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
terzy15 De 2 ori liga si 1 Juc. lunii
Data inscrierii: 28/Mar/2010 Mesaje: 392
|
Trimis: 03/03/2011 21:29 Titlul subiectului: |
|
|
1. terzy15 - cry064 ..................................6-1 (20.03)
2. terzy15 - happy_new_year ...................5-0 (18.03)
3. terzy15 - jokero64 ................................1-6 (22.03)
4. terzy15 - hordo ...................................5-2 (04.03)
5. terzy15 - _aroa_ .................................5-1 (05.03)
6. terzy15 - ciortanradu ............................2-5 (28.03)
7. terzy15 - _deceneu .............................5-4 (28.03)
8. terzy15 - adiaan ...................................2-5 (27.03)
9. terzy15 - forza_lupii ..............................4-5 (30.03)
10. terzy15 - gener8xion ..........................5-4 (03.03)
11. terzy15 - bedinush ..............................1-5 (21.03)
12. terzy15 - de_luci .................................3-5 (20.03)
13. terzy15 - polysemantiq .......................5-3 (15.03)
14. terzy15 - laurentiucastiga .....................4-5 (22.03)
15. terzy15 - nicu_nicu1.............................2-5 (17.03)
Ultima modificare efectuata terzy15 la 30/03/2011 23:56, modificat de 15 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
cry064 Am castigat doar experienta pana acum.

Data inscrierii: 27/Mar/2010 Mesaje: 34
|
Trimis: 03/03/2011 21:40 Titlul subiectului: |
|
|
1. cry064-terzy15........................1-6,20,mart
2. cry064-hapyy_new_year..........
3. cry064-jokero64......................5-2,17mart
4. cry064-hordo..........................3-5,30mart
5. cry064-_aroa_........................5-2,28 mart
6. cry064-ciortanradu..................5-3,3mart
7. cry064-_deceneu....................1-5,29mar
8. cry064-adian..........................6-1,29mart
9. cry064-forza_lupii...................
cry064-gener8xion................5-3,19,mart10.
11.cry064-bedinush....................5-3,28mart
12.cry064-de_luci......................5-2,29mar
13.cry064-plisemantiq................5-2,26mart
14.cry064-laurentiucastiga..........3-5,24 mart
15cry064-nicu_nicu..................3-5,21 mart
Ultima modificare efectuata cry064 la 30/03/2011 20:56, modificat de 11 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
de_luci 1 liga , 1 cupa , 1 Juc. lunii

Data inscrierii: 24/Mar/2010 Mesaje: 651 Localitate: Bacau
|
Trimis: 03/03/2011 22:07 Titlul subiectului: |
|
|
1.DE_LUCI - TERZY15................5-3............20.03.2011
2.DE_LUCI - CRY064...................2-5............29.03.2011
3.DE_LUCI - HAPPY_NEW_YEAR.....5-3.........27.03.2011
4.DE_LUCI - JOKERO64...............4-6.............27.03.2011
5.DE_LUCI - HORDO...................1-5.............05.03.2011
6.DE_LUCI - _AROA_.................5-4.............19.03.2011
7.DE_LUCI - CIORTANRADU.......5-1.............20.03.2011
8.DE_LUCI - _DECENEU...............4-5............31.03.2011
9.DE_LUCI - ADIAAN..................3-6.............27.03.2011
10.DE_LUCI - FORZA_LUPII.........0-5............25.03.2011
11.DE_LUCI - GENER8XION.........1-5.............05.03.2011
12.DE_LUCI - BEDINUSH............3-5..............23.03.2011
13.DE_LUCI - POLYSEMATIQ.........4-5............16.03.2011
14.DE_LUCI - LAURENTIUCASTIGA....5-1......26.03.2011
15.DE_LUCI - NICU_NICU1.........4-5.............26.03.2011
Ultima modificare efectuata de_luci la 31/03/2011 23:11, modificat de 3 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
bedinush Am castigat cupa o data.


Data inscrierii: 21/Mar/2010 Mesaje: 206
|
Trimis: 04/03/2011 00:44 Titlul subiectului: Re: Grupa A - Martie 2011 - |
|
|
bedinush-terzy15=5-1(21.03)
bedinush-cry064=3-5(28.03)
bedinush-happy_new_year=5-1(15.03)
bedinush-jokero64=6-3(23.03)
bedinush-hordo=2-5(6.03)
bedinush-_aroa_=0-5(15.03)
bedinush-ciortanradu=5-1(28.03)
bedinush-_deceneu=4-5(22.03)
bedinush-adiaan=4-5(16.03)
bedinush-forza_lupii=5-1(24.03)
bedinush-gener8xion=5-4(5.03)
bedinush-de_luci=5-3(23.03)
bedinush-polysemantiq=
bedinush-laurentiucastiga=6-2(20.03)
bedinush-nicu_nicu1=5-3(15.03)
Ultima modificare efectuata bedinush la 28/03/2011 22:21, modificat de 13 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
happy_new_year 1 liga , 1 cupa , 1 Juc. lunii
Data inscrierii: 25/Iun/2010 Mesaje: 259
|
Trimis: 04/03/2011 13:51 Titlul subiectului: |
|
|
01. happy_new_year - terzy15 =................................0 - 5 ( 18.03 )
02. happy_new_year - cry064
03. happy_new_year - jokero64 =..............................5 - 1 ( 20.03 )
04. happy_new_year - hordo =....................................4 - 5 ( 05.03 )
05. happy_new_year - _aroa_ =..................................5 - 2 ( 23.03 )
06. happy_new_year - ciortanradu =...........................5 - 2 ( 24.03 )
07. happy_new_year - _deceneu =..............................2 - 5 ( 27.03 )
08. happy_new_year - adiaan =..................................3 - 5 ( 27.03 )
09. happy_new_year - forza_lupii =............................6 - 1 ( 04.03 )
10. happy_new_year - gener8xion =...........................3 - 5 ( 05.03 )
11. happy_new_year - bedinush =...............................1 - 5 ( 15.03 )
12. happy_new_year - de_luci =.................................3 - 5 ( 27.03 )
13. happy_new_year - polysemantiq =........................0 - 5 ( 24.03 )
14. happy_new_year - laurentiucastiga =...................5 - 3 ( 22.03 )
15. happy_new_year - nicu_nicu1 =............................5 - 3 ( 09.03 ) _________________ " Pentru a judeca drept, nu asculta numai toate vocile, ci si toate tacerile "
Ultima modificare efectuata happy_new_year la 27/03/2011 20:44, modificat de 21 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
spartan1987 Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 17/Mar/2010 Mesaje: 502 Localitate: Bacau
|
Trimis: 04/03/2011 14:30 Titlul subiectului: Re: Grupa A - Martie 2011 - |
|
|
1._deceneu - terzy15...............4-5..........28.03.2011
2._deceneu - cry064................5-2...........29.03.2011
3._deceneu - happy_new_year..............5-2............27.03.2011
4._deceneu - jokero64....................4-5..............27.03.2011
5._deceneu - hordo.............0-6..........04.03.2011
6._deceneu - _aroa_.............6-3.......30.03.2011
7._deceneu - ciortanradu.............4-5..........23.03.2011
8_deceneu - adiaan...............5-4..........31.03.2011
9._deceneu - forza_lupii..............5-1.......31.03.2011
10._deceneu - gener8xion..........3-5........04.03.2011
11.deceneu - bedinush......5-4........22.03.2011
12._deceneu - de_luci...............5-4.............31.03.2011
13._deceneu - polisemantique
14._deceneu - laurentiucastiga.......3-5.......22.03.2011
15._deceneu - nicu_nicu1................2-5..............30.03.2011
Ultima modificare efectuata spartan1987 la 01/04/2011 12:39, modificat de 11 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
forza_lupii Am castigat cupa o data.

Data inscrierii: 22/Apr/2010 Mesaje: 182
|
Trimis: 04/03/2011 20:45 Titlul subiectului: |
|
|
forza_lupii - happy_new_year.....1-6 (04.03)
forza_lupii - gener8xion.....3-5 (08.03)
forza_lupii - jokero64.....3-5 (19.03)
forza_lupii - laurentiucastiga.....1-5 (22.03)
forza_lupii - bedinush.....1-5 (24.03)
forza_lupii - _aroa_.....3-5 (25.03)
forza_lupii - deceneu.....1-5 (31.03)
forza_lupii - nicu_nicu1.....2-5 (31.03)
forza_lupii - adiaan.....2-5 (31.03)
forza_lupii - hordo.....5-3 (17.03)
forza_lupii - de_luci.....5-0 (25.03)
forza_lupii - ciortanradu.....5-2 (28.03)
forza_lupii - terzy15.....5-4 (30.03)
Ultima modificare efectuata forza_lupii la 01/04/2011 00:16, modificat de 9 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
laurentiucastiga 1 liga , 1 cupa , 1 Juc. lunii
Data inscrierii: 17/Mar/2010 Mesaje: 206
|
Trimis: 19/03/2011 22:47 Titlul subiectului: |
|
|
- laurentiucastiga VS. terzy15 5-4 (22.martie.2011)
- laurentiucastiga VS. cry064 5-3 (24.martie.2011)
- laurentiucastiga VS. happy_new_year 3-5 (22.martie.2011)
- laurentiucastiga VS. jokero64 5-1 (24.martie.2011)
- laurentiucastiga VS. hordo 0-5 (21.martie.2011)
- laurentiucastiga VS. _aroa_ 4-5 (19.martie.2011)
- laurentiucastiga VS. ciortanradu 2-5 (23.martie.2011)
- laurentiucastiga VS. _deceneu 5-3 (22.martie.2011)
- laurentiucastiga VS. adiaan 5-2 (24.martie.2011)
- laurentiucastiga VS. forza_lupii 5-1 (22.martie.2011)
- laurentiucastiga VS. gener8xion 3-5(19.martie.2011)
- laurentiucastiga VS. bedinush 2-6 (20.martie.2011)
- laurentiucastiga VS. de_luci 5-1 (26.martie.2011)
- laurentiucastiga VS. polysemantiq
- laurentiucastiga VS. nicu_nicu1 4-5 (19.martie.2011)
|
|
| Sus |
|
 |
|