Pagina de start a forumului COMPETITII LIBERE COMPETITII LIBERE
Pe acest forum se organizeaza competitii de table!
 
Mesaje privateMesaje private

AutentificareAutentificare  InregistrareInregistrare


Profil  Cautare  Membri  FAQ  Grupuri
GRUPA A - APRILIE 2015

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului COMPETITII LIBERE -> GRUPA A
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
wzkxu
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.
wzkxu

Data inscrierii: 27/Iun/2010
Mesaje: 319

MesajTrimis: 07/04/2015 18:03    Titlul subiectului: GRUPA A - APRILIE 2015 Raspunde cu citat (quote)

PARTIDELE SE DESFASOARA IN PERIOADA 5-30/31 A FIECAREI LUNI
IN PERIOADA 23-30/31 SE POSTEAZA DISPONIBILITATEA DE CATRE CEI CARE NU SI-AU DISPUTAT TOATE PARTIDELE
IN PERIOADA 25-SFARSITUL LUNII SE DISPUTA MECIURILE RESTANTE
ROG SA SE CITEASCA REGULAMENTUL PENTRU LAMURIRI PENTRU A NU APAREA DISCUTII
- [url=http://competitii-libere.myforum.ro/sistemul-de-joc-vt76.html]ORGANIZAREA COMPETITIEI[/url] -


[url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php]GRUPA A - APRILIE 2015 GRUPA A - APRILIE 2015GRUPA A - APRILIE 2015 GRUPA A - APRILIE 2015GRUPA A - APRILIE 2015 GRUPA A - APRILIE 2015GRUPA A - APRILIE 2015 GRUPA A - APRILIE 2015GRUPA A - APRILIE 2015 GRUPA A - APRILIE 2015GRUPA A - APRILIE 2015 GRUPA A - APRILIE 2015GRUPA A - APRILIE 2015 GRUPA A - APRILIE 2015[/url]


1. nicu_nicu1
2. de_luci
3. skorpion70
4. jimba_23
5. necsy_pecsy
6. japonik
7. balanescu_costel
8. caine_nebunatic
9. artistu
10. allroud


Ultima modificare efectuata de catre wzkxu la 06/05/2015 15:40, modificat de 1 data in total


 Recomandate 
Masini De Politie
99poze.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
skorpion70
De 3 ori liga , 1 cupa , 2 Juc. lunii
skorpion70

Data inscrierii: 12/Aug/2011
Mesaje: 1511

MesajTrimis: 07/04/2015 18:29    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.skorpion70-nicu_nicu1.....................1-5(07.04.2015)
2.skorpion70-de_luci...........................4-5(14.04.2015)
3.skorpion70-jimba-23........................1-5(14.04.2015)
4.skorpion70-necsy_pecsy..................4-5(09.04.2015)
5.skorpion70-japonik...........................0-5(12.04.2015)
6.skorpion70-balanescu_costel...........6-3(10.04.2015)
7.skorpion70-caine_nebunatic............2-6(10.04.2015)
8.skorpion70-artistu............................5-0(26.04.2015)
9.skorpion70-allroud...........................5-1(07.04.2015)


Ultima modificare efectuata skorpion70 la 26/04/2015 23:00, modificat de 9 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
caine_nebunatic
liga1,cupa3,juc.lunii1
caine_nebunatic

Data inscrierii: 28/Iul/2012
Mesaje: 283

MesajTrimis: 07/04/2015 18:39    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

caine_nebunatic vs nicu_nicu...........................6-3(29.04)
caine_nebunatic vs de_luci...............................5-4(25.04)
caine_nebunatic vs skorpion70.........................6-2(10.04)
caine_nebunatic vs jimba23.............................5-4(18.04)
caine_nebunatic vs necsy_pecsy.............................5-2(04.05)
caine_nebunatic vs japonik.............................5-2(21.04)
caine_nebunatic vs balnescu_costel...................2-5(25.04)
caine_nebunatic vs artistu...............................5-3(29.04)
caine_nebunatic vs allroud...............................5-0(17.04)


Ultima modificare efectuata caine_nebunatic la 05/05/2015 00:41, modificat de 16 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
nicu_nicu1
Liga x 4,cupa x 5,juc.lunii x 2


Data inscrierii: 20/Mar/2010
Mesaje: 1937

MesajTrimis: 07/04/2015 18:50    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1. nicu_nicu1 vs de_luci .............................5-4
2. nicu_nicu1 vs skorpion70 .......................5-1
3. nicu_nicu1 vs jimba_23 ..........................1-5
4. nicu_nicu1 vs necsy_pecsy .....................2-5
5. nicu_nicu1 vs japonik .............................3-5
6. nicu_nicu1 vs balanescu_costel ...............2-5
7. nicu_nicu1 vs caine_nebunatic ................3-6
8. nicu_nicu1 vs artistu ..............................2-5

9. nicu_nicu1 vs allroud .............................2-5


Ultima modificare efectuata nicu_nicu1 la 30/04/2015 00:48, modificat de 6 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
balanescu_costel
5Xliga,1Xcupa,5Xjuc.lunii


Data inscrierii: 15/Mar/2013
Mesaje: 877

MesajTrimis: 07/04/2015 21:32    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

balanescu_costel -

1. nicu_nicu1------------5-2---14/04
2. de_luci----------------5-3---24/04
3. skorpion70------------3-6---10/04
4. jimba_23--------------5-2---15/04
5. necsy_pecsy----------5-3---10/04
6. japonik----------------6-4---15/04
7. caine_nebunatic------5-2---25/04
8. artistu-----------------6-4---21/04
9. allroud----------------1-5---17/04


Ultima modificare efectuata balanescu_costel la 25/04/2015 23:26, modificat de 8 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
jimba_23
Am castigat 1 cupa si 1 Juc. lunii


Data inscrierii: 19/Noi/2012
Mesaje: 160

MesajTrimis: 07/04/2015 22:04    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

01 jimba_23 - nicu_nicu1 ........................... 5-1 (07.04)
02 jimba_23 - de_luci ................................4-5 (17.04)
03 jimba_23 - skorpion70 ..........................5-1 (14.06)
04 jimba_23 - necsy_pecsy ......................0-5 (22.04)
05 jimba_23 - japonik ..............................2-5 (15.04)
06 jimba_23 - balanescu_costel ................2-5 (15.04)
07 jimba_23 - caine_nebunatic .................4-5 (18.04)
08 jimba_23 - artistu ...............................2-5 (21.04)
09 jimba_23 - allroud ................................. 2-5 (07.04)


Ultima modificare efectuata jimba_23 la 23/04/2015 00:01, modificat de 10 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
wallker11
Am castigat cupa o data.
Am castigat cupa o data.


Data inscrierii: 31/Aug/2013
Mesaje: 160

MesajTrimis: 07/04/2015 23:30    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1. allroud-nicu_nicu1.......................5-2...............14.4
2. allroud-de_luci.............................5-4...............14.4
3. allroud-skorpion70.......................1-5...............7-4
4. allroud-jimba_23.........................5-2...............7.4
5. allroud-necsy_pecsy.....................5-4..............14.4
6. allroud-japonik.............................3-5...............13.4
7. allroud-balanescu_costel...............5-1...............17.4
8. allroud-caine_nebunatic................0-5...............17.4
9. allroud-artistu..............................2-5................29.4


Ultima modificare efectuata wallker11 la 30/04/2015 01:12, modificat de 7 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
necsy_pecsy
De 2 ori liga si 1 Juc. lunii


Data inscrierii: 25/Iul/2013
Mesaje: 125
Localitate: Botosani

MesajTrimis: 08/04/2015 01:54    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

necsy_pecsy-nicu_nicu1.....................=5-2 (14.04)
necsy_pecsy-de_luci..........................=5-4 (18.04)
necsy_pecsy-skorpion70....................=5-4 (09.04)
necsy_pecsy-jimba_23.......................=5-0 (22.04)
necsy_pecsy-japonik..........................=5-3 (18.04)
necsy_pecsy-balanescu_costel..........=3-5 (10.04)
necsy_pecsy-caine_nebunatic............=2-5 (04.05)
necsy_pecsy-artistu...........................=
necsy_pecsy-allroud...........................=4-5 (14.04)


Ultima modificare efectuata necsy_pecsy la 04/05/2015 23:59, modificat de 9 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
de_luci
1 liga , 1 cupa , 1 Juc. lunii
de_luci

Data inscrierii: 24/Mar/2010
Mesaje: 651
Localitate: Bacau

MesajTrimis: 09/04/2015 21:36    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1. De_Luci vs Nicu_Nicu1............4-5..........08.04.2015
2. De_Luci vs Skorpion70...............5-4.........14.04.2015
3. De_Luci vs Jimba_23..................5-4.........17.04.2015
4. De_Luci vs Necsy_Pecsy..............4-5.........18.04.2015
5. De_Luci vs Japonik.....................3-5..........14.05.2015
6. De_Luci vs Balanescu_Costel......3-5..........24.04.2015
7. De_Luci vs Caine_Nebunatic........4-5.........25.04.2015
8. De_Luci vs Artistu......................4-5..........29.04.2015
9. De_Luci vs Allroud..................4-5.......14.04.2015


Ultima modificare efectuata de_luci la 30/04/2015 20:09, modificat de 9 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
japonik
Am castigat doar experienta pana acum.
Am castigat doar experienta pana acum.
japonik

Data inscrierii: 17/Mar/2010
Mesaje: 1079
Localitate: バスルイ

MesajTrimis: 12/04/2015 13:13    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

01. japonik - nicu_nicu1...................5 - 3 (19.04.2015)
02. japonik - de_luci..........................5 - 3 (14.04.2015)
03. japonik - skorpion70...................5 - 0 (12.04.2015)
04. japonik - jimba_23......................5 - 2 (15.04.2015)
05. japonik - necsy_pecsy.................3 - 5 (18.04.2015)
06. japonik - balanescu_costel.........4 - 6 (15.04.2015)
07. japonik - caine_nebunatic..........2 - 5 (21.04.2015)
08. japonik - artistu...........................1 - 5 (21.04.2015)
09. japonik - allroud..........................5 - 3 (13.04.2015)

_________________
... http://www.youtube.com/watch?v=-TC7WdZI7So
[url=http://www.glitter-graphics.com]GRUPA A - APRILIE 2015 GRUPA A - APRILIE 2015[/url]


Ultima modificare efectuata de catre japonik la 21/04/2015 21:09, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
artistu
Am castigat 1 cupa si 1 Juc. lunii


Data inscrierii: 18/Mar/2010
Mesaje: 234

MesajTrimis: 21/04/2015 19:50    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.artistu - nicu_nicu1 - 5 - 2 (29.04)
2. artistu - 5 - 4 (29.04)de_luci
3. skorpion70 - 0 - 5 (26.04)
4. artistu - jimba_23 - 5 - 2 (21.04)
5. necsy_pecsy
6. artistu - japonik - 5 - 1 (21.04)
7.artistu - balanescu_costel - 4 - 5(21.04)
8.artistu - caine_nebunatic - 2 - 5 (29.04)
9. artistu
10.artistu - allroud - 5 - 2 (29.04)


Ultima modificare efectuata artistu la 30/04/2015 01:09, modificat de 5 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
necsy_pecsy
De 2 ori liga si 1 Juc. lunii


Data inscrierii: 25/Iul/2013
Mesaje: 125
Localitate: Botosani

MesajTrimis: 23/04/2015 00:04    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

necsy_pecsy a scris:
necsy_pecsy-nicu_nicu1.....................=5-2 (14.04)
necsy_pecsy-de_luci..........................=5-4 (18.04)
necsy_pecsy-skorpion70....................=5-4 (09.04)
necsy_pecsy-jimba_23.......................=6-0 (22.04)
necsy_pecsy-japonik..........................=5-3 (18.04)
necsy_pecsy-balanescu_costel..........=3-5 (10.04)
necsy_pecsy-caine_nebunatic............=
necsy_pecsy-artistu...........................=
necsy_pecsy-allroud...........................=4-5 (14.04)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
necsy_pecsy
De 2 ori liga si 1 Juc. lunii


Data inscrierii: 25/Iul/2013
Mesaje: 125
Localitate: Botosani

MesajTrimis: 26/04/2015 22:04    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

:o)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului COMPETITII LIBERE -> GRUPA A Ora este GMT + 4 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Fa-ti si tu propriul forum GRATUIT, pe www.myforum.ro