| Subiectul anterior :: Subiectul urmator |
| Autor |
Mesaj |
wzkxu Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 27/Iun/2010 Mesaje: 319
|
Trimis: 07/04/2015 18:03 Titlul subiectului: GRUPA A - APRILIE 2015 |
|
|
PARTIDELE SE DESFASOARA IN PERIOADA 5-30/31 A FIECAREI LUNI
IN PERIOADA 23-30/31 SE POSTEAZA DISPONIBILITATEA DE CATRE CEI CARE NU SI-AU DISPUTAT TOATE PARTIDELE
IN PERIOADA 25-SFARSITUL LUNII SE DISPUTA MECIURILE RESTANTE
ROG SA SE CITEASCA REGULAMENTUL PENTRU LAMURIRI PENTRU A NU APAREA DISCUTII - [url=http://competitii-libere.myforum.ro/sistemul-de-joc-vt76.html]ORGANIZAREA COMPETITIEI[/url] -
[url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php]      [/url]
1. nicu_nicu1
2. de_luci
3. skorpion70
4. jimba_23
5. necsy_pecsy
6. japonik
7. balanescu_costel
8. caine_nebunatic
9. artistu
10. allroud
Ultima modificare efectuata de catre wzkxu la 06/05/2015 15:40, modificat de 1 data in total
|
|
| Sus |
|
 |
skorpion70 De 3 ori liga , 1 cupa , 2 Juc. lunii

Data inscrierii: 12/Aug/2011 Mesaje: 1511
|
Trimis: 07/04/2015 18:29 Titlul subiectului: |
|
|
1.skorpion70-nicu_nicu1.....................1-5(07.04.2015)
2.skorpion70-de_luci...........................4-5(14.04.2015)
3.skorpion70-jimba-23........................1-5(14.04.2015)
4.skorpion70-necsy_pecsy..................4-5(09.04.2015)
5.skorpion70-japonik...........................0-5(12.04.2015)
6.skorpion70-balanescu_costel...........6-3(10.04.2015)
7.skorpion70-caine_nebunatic............2-6(10.04.2015)
8.skorpion70-artistu............................5-0(26.04.2015)
9.skorpion70-allroud...........................5-1(07.04.2015)
Ultima modificare efectuata skorpion70 la 26/04/2015 23:00, modificat de 9 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
caine_nebunatic liga1,cupa3,juc.lunii1

Data inscrierii: 28/Iul/2012 Mesaje: 283
|
Trimis: 07/04/2015 18:39 Titlul subiectului: |
|
|
caine_nebunatic vs nicu_nicu...........................6-3(29.04)
caine_nebunatic vs de_luci...............................5-4(25.04)
caine_nebunatic vs skorpion70.........................6-2(10.04)
caine_nebunatic vs jimba23.............................5-4(18.04)
caine_nebunatic vs necsy_pecsy.............................5-2(04.05)
caine_nebunatic vs japonik.............................5-2(21.04)
caine_nebunatic vs balnescu_costel...................2-5(25.04)
caine_nebunatic vs artistu...............................5-3(29.04)
caine_nebunatic vs allroud...............................5-0(17.04)
Ultima modificare efectuata caine_nebunatic la 05/05/2015 00:41, modificat de 16 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
nicu_nicu1 Liga x 4,cupa x 5,juc.lunii x 2
Data inscrierii: 20/Mar/2010 Mesaje: 1937
|
Trimis: 07/04/2015 18:50 Titlul subiectului: |
|
|
1. nicu_nicu1 vs de_luci .............................5-4
2. nicu_nicu1 vs skorpion70 .......................5-1
3. nicu_nicu1 vs jimba_23 ..........................1-5
4. nicu_nicu1 vs necsy_pecsy .....................2-5
5. nicu_nicu1 vs japonik .............................3-5
6. nicu_nicu1 vs balanescu_costel ...............2-5
7. nicu_nicu1 vs caine_nebunatic ................3-6
8. nicu_nicu1 vs artistu ..............................2-5
9. nicu_nicu1 vs allroud .............................2-5
Ultima modificare efectuata nicu_nicu1 la 30/04/2015 00:48, modificat de 6 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
balanescu_costel 5Xliga,1Xcupa,5Xjuc.lunii
Data inscrierii: 15/Mar/2013 Mesaje: 877
|
Trimis: 07/04/2015 21:32 Titlul subiectului: |
|
|
balanescu_costel -
1. nicu_nicu1------------5-2---14/04
2. de_luci----------------5-3---24/04
3. skorpion70------------3-6---10/04
4. jimba_23--------------5-2---15/04
5. necsy_pecsy----------5-3---10/04
6. japonik----------------6-4---15/04
7. caine_nebunatic------5-2---25/04
8. artistu-----------------6-4---21/04
9. allroud----------------1-5---17/04
Ultima modificare efectuata balanescu_costel la 25/04/2015 23:26, modificat de 8 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
jimba_23 Am castigat 1 cupa si 1 Juc. lunii
Data inscrierii: 19/Noi/2012 Mesaje: 160
|
Trimis: 07/04/2015 22:04 Titlul subiectului: |
|
|
01 jimba_23 - nicu_nicu1 ........................... 5-1 (07.04)
02 jimba_23 - de_luci ................................4-5 (17.04)
03 jimba_23 - skorpion70 ..........................5-1 (14.06)
04 jimba_23 - necsy_pecsy ......................0-5 (22.04)
05 jimba_23 - japonik ..............................2-5 (15.04)
06 jimba_23 - balanescu_costel ................2-5 (15.04)
07 jimba_23 - caine_nebunatic .................4-5 (18.04)
08 jimba_23 - artistu ...............................2-5 (21.04)
09 jimba_23 - allroud ................................. 2-5 (07.04)
Ultima modificare efectuata jimba_23 la 23/04/2015 00:01, modificat de 10 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
wallker11 Am castigat cupa o data.

Data inscrierii: 31/Aug/2013 Mesaje: 160
|
Trimis: 07/04/2015 23:30 Titlul subiectului: |
|
|
1. allroud-nicu_nicu1.......................5-2...............14.4
2. allroud-de_luci.............................5-4...............14.4
3. allroud-skorpion70.......................1-5...............7-4
4. allroud-jimba_23.........................5-2...............7.4
5. allroud-necsy_pecsy.....................5-4..............14.4
6. allroud-japonik.............................3-5...............13.4
7. allroud-balanescu_costel...............5-1...............17.4
8. allroud-caine_nebunatic................0-5...............17.4
9. allroud-artistu..............................2-5................29.4
Ultima modificare efectuata wallker11 la 30/04/2015 01:12, modificat de 7 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
necsy_pecsy De 2 ori liga si 1 Juc. lunii
Data inscrierii: 25/Iul/2013 Mesaje: 125 Localitate: Botosani
|
Trimis: 08/04/2015 01:54 Titlul subiectului: |
|
|
necsy_pecsy-nicu_nicu1.....................=5-2 (14.04)
necsy_pecsy-de_luci..........................=5-4 (18.04)
necsy_pecsy-skorpion70....................=5-4 (09.04)
necsy_pecsy-jimba_23.......................=5-0 (22.04)
necsy_pecsy-japonik..........................=5-3 (18.04)
necsy_pecsy-balanescu_costel..........=3-5 (10.04)
necsy_pecsy-caine_nebunatic............=2-5 (04.05)
necsy_pecsy-artistu...........................=
necsy_pecsy-allroud...........................=4-5 (14.04)
Ultima modificare efectuata necsy_pecsy la 04/05/2015 23:59, modificat de 9 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
de_luci 1 liga , 1 cupa , 1 Juc. lunii

Data inscrierii: 24/Mar/2010 Mesaje: 651 Localitate: Bacau
|
Trimis: 09/04/2015 21:36 Titlul subiectului: |
|
|
1. De_Luci vs Nicu_Nicu1............4-5..........08.04.2015
2. De_Luci vs Skorpion70...............5-4.........14.04.2015
3. De_Luci vs Jimba_23..................5-4.........17.04.2015
4. De_Luci vs Necsy_Pecsy..............4-5.........18.04.2015
5. De_Luci vs Japonik.....................3-5..........14.05.2015
6. De_Luci vs Balanescu_Costel......3-5..........24.04.2015
7. De_Luci vs Caine_Nebunatic........4-5.........25.04.2015
8. De_Luci vs Artistu......................4-5..........29.04.2015
9. De_Luci vs Allroud..................4-5.......14.04.2015
Ultima modificare efectuata de_luci la 30/04/2015 20:09, modificat de 9 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
japonik Am castigat doar experienta pana acum.


Data inscrierii: 17/Mar/2010 Mesaje: 1079 Localitate: バスルイ
|
Trimis: 12/04/2015 13:13 Titlul subiectului: |
|
|
01. japonik - nicu_nicu1...................5 - 3 (19.04.2015)
02. japonik - de_luci..........................5 - 3 (14.04.2015)
03. japonik - skorpion70...................5 - 0 (12.04.2015)
04. japonik - jimba_23......................5 - 2 (15.04.2015)
05. japonik - necsy_pecsy.................3 - 5 (18.04.2015)
06. japonik - balanescu_costel.........4 - 6 (15.04.2015)
07. japonik - caine_nebunatic..........2 - 5 (21.04.2015)
08. japonik - artistu...........................1 - 5 (21.04.2015)
09. japonik - allroud..........................5 - 3 (13.04.2015) _________________ ... http://www.youtube.com/watch?v=-TC7WdZI7So
[url=http://www.glitter-graphics.com] [/url]
Ultima modificare efectuata de catre japonik la 21/04/2015 21:09, modificat de 1 data in total |
|
| Sus |
|
 |
artistu Am castigat 1 cupa si 1 Juc. lunii
Data inscrierii: 18/Mar/2010 Mesaje: 234
|
Trimis: 21/04/2015 19:50 Titlul subiectului: |
|
|
1.artistu - nicu_nicu1 - 5 - 2 (29.04)
2. artistu - 5 - 4 (29.04)de_luci
3. skorpion70 - 0 - 5 (26.04)
4. artistu - jimba_23 - 5 - 2 (21.04)
5. necsy_pecsy
6. artistu - japonik - 5 - 1 (21.04)
7.artistu - balanescu_costel - 4 - 5(21.04)
8.artistu - caine_nebunatic - 2 - 5 (29.04)
9. artistu
10.artistu - allroud - 5 - 2 (29.04)
Ultima modificare efectuata artistu la 30/04/2015 01:09, modificat de 5 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
necsy_pecsy De 2 ori liga si 1 Juc. lunii
Data inscrierii: 25/Iul/2013 Mesaje: 125 Localitate: Botosani
|
Trimis: 23/04/2015 00:04 Titlul subiectului: |
|
|
| necsy_pecsy a scris: | necsy_pecsy-nicu_nicu1.....................=5-2 (14.04)
necsy_pecsy-de_luci..........................=5-4 (18.04)
necsy_pecsy-skorpion70....................=5-4 (09.04)
necsy_pecsy-jimba_23.......................=6-0 (22.04)
necsy_pecsy-japonik..........................=5-3 (18.04)
necsy_pecsy-balanescu_costel..........=3-5 (10.04)
necsy_pecsy-caine_nebunatic............=
necsy_pecsy-artistu...........................=
necsy_pecsy-allroud...........................=4-5 (14.04) |
|
|
| Sus |
|
 |
necsy_pecsy De 2 ori liga si 1 Juc. lunii
Data inscrierii: 25/Iul/2013 Mesaje: 125 Localitate: Botosani
|
Trimis: 26/04/2015 22:04 Titlul subiectului: |
|
|
 |
|
| Sus |
|
 |
|